Skocz do zawartości

Zastanawiam się nad kupnem


jabberwocky

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm.. sorry że tak naciskam z tą konstrukcją ale na stronie meermin jest zakładka Handwelted, tam buty są od 250euro w górę, szyte są metodą GY-2, natomiast na stronie shoepassion przy modelu monków 591 jest napisane    "Wykonane ręcznie".   

 

Czyli jest różnica między tymi monkami od Meermin a Shoepassion w konstrukcji (chodzi mi o każdy etap powstawania obuwia)?    

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Whitesnake - zdecydowałeś się zamówić te przepiękne trzewiki w Meermin?

Po bardzo pozytywnym doświadczeniu z balmorale od Meermina, zastanawiam sie na zakupem u nich trzewików. Pojawiły sie właśnie bardzo ładne w MTO. Jesli bedą tak swietnie dopasowane w cholewce jak ostatnie buty, to przy tej skórze może byc to świetny zakup.

Jakies argumenty przeciw?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow!!!! To się rozumie. Jak mawia mój dobrzy przyjaciel z WrocławiaJak się bawić to już konkretnie....  :-P

Po zakupie pierwszych 2 par butów z cordovanu (Yanko), jestem na etapie przekonywania się do tej skóry.
Odnośnie do Meermin-mam nadzieje, że powtórzą te trzewiki tylko bez norweskiego szycia, i oczywiście w momencie jak będą "dolary" na zbyciu.

 

Jeszcze raz gratuluję!

No jak nikt?! ;) Ja!

 

Chukka z yanko też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co koledzy sympatycznie sądzą o takich mokasynach od Sebago ?:

http://www.zalando.pl/sebago-trenton-polbuty-wsuwane-brazowy-se212a045-o00.html

Cena zdaje się być dosyć atrakcyjna.

 

ps. wyszukałem jeszcze takie chukka i ciekawią mnie Wasze opinie co do wyglądu
http://answear.com/243734-selected-buty-sel-leon.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Whitesnake - zdecydowałeś się zamówić te przepiękne trzewiki w Meermin?

Za długo zwlekałem. Musiałem niespodziewanie wylecieć na kilka dni i wypadło mi z głowy.

W ramach odreagowania, przywiozłem sobie piękne Crocketty prosto z Jermyn str :).

Mam nadzieje, że bedzie jeszcze szansa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, 

Krótka piłka te:

http://www.sklep.klasycznebuty.pl/412,berwick-266-derby-boot-dark-brown.html

 

czy te:

http://www.duggersoflondon.co.uk/products/athol.html

 

Z góry dzięki za pomoc, nie mogę się zdecydować.

Zwróć uwagę na grubość i rodzaj podeszwy, dlatego powinieneś odpowiedzieć sobie na pytanie do jakich zestawów będziesz je nosił. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, poszukuję butów czarnych do garnituru, w przedziale cenowym 400-500 zł możecie wskazać jakieś konkretne marki, modele?
W większości, które kupię mam problem iż gdzieś przypadkowo w coś nimi uderzę, o coś przytrę i na skórze zostaje sład przetarcia skóry - czy można się jakoś przed tym zabezpieczyć przed ich pierwszym założeniem, czy w grę wchodzi wyłącznie późniejsza, skuteczna renowacja ? (Jeśli tak, to jaka?)

 

Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, ale mi chodziło stopień formalności garnituru, a nie w jakich okolicznościach go używasz. Ja w 90% sytuacjach używam garniturów o niższej formalności, gdyż taka jest specyfika mojej pracy. Oczywiście okoliczności determinują stopień formalności, ale prościej napisać do jakiego garnituru szukasz butów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.