Skocz do zawartości

Co mam dziś na sobie


Korneliuss

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, Żorż Ponimirski napisał:

Wiesz, że z łezką jest trochę jak z poszetką? Wygląda super, ale zacząłem otrzymywać dość dziwne pytania ;)

Idąc tym rozumowaniem zakładanie koszuli i marynarki nie ma sensu, bo przecież nikt normalny, tzn. bez przymusu, tego nie robi ;) 

Kwestia łezki lub jej braku to wg mnie sprawa osobista, ale dociągnąłbym krawat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, jack13th napisał:

Idąc tym rozumowaniem zakładanie koszuli i marynarki nie ma sensu, bo przecież nikt normalny, tzn. bez przymusu, tego nie robi ;) 

Ja uważam, że to wszystko jest kwestia własnego uznania i powolnego dochodzenia do oczekiwanego efektu. Większość osób na konferencji ubrała się dobrze (koszula+marynarka), prawie nikt powyżej tego, stąd byłem jedną z kilku % osób w krawacie co samo w sobie zwracało uwagę. Co ciekawe, dostałem kilka niezależnych pytań właśnie o łezkę i stwierdziłem, że wolę w decydującym dniu pójść jednak odrobinę z prądem, bo zależało mi bardziej na zapamiętaniu tego co miałem do powiedzenia niż jak wyglądałem ;)

Szkoda, że nie widzieliście jednego z najbardziej uznanych w swojej działce profesów z Australii. Na własny wykład (praca opublikowana w Nature) przyszedł ubrany w jeansy i t-shirt adidasa reprezentacji piłkarskiej Belgii...

Kolejna ciekawa obserwacja - "elegancka" koszula z krótkim rękawem wcale nie jest domeną polskich wesel...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, jack13th napisał:

Kwestia łezki lub jej braku to wg mnie sprawa osobista, ale dociągnąłbym krawat :)

 

3 godziny temu, Żorż Ponimirski napisał:

Ja uważam, że to wszystko jest kwestia własnego uznania i powolnego dochodzenia do oczekiwanego efektu.

Bernhard Roetzel (mam nadzieją, że uchodzi tutaj jeszcze za autorytet) uważa, że łezka jest opcją, a niedociągnięty krawat nie ma racji bytu. 

  • Like 1
  • Oceniam pozytywnie 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.