Skocz do zawartości

Co mam dziś na sobie


Korneliuss

Rekomendowane odpowiedzi

Wybieram rzeczy szyte na miarę nie dla zasady, ale daltego, że zazwyczaj są lepsze. Jednak jeśli coś z wieszka pasuje dobrze to nie ma powodu odrzucać takiej (zazwyczaj dużo tańszej) opcji. Co do marynarki z Zary- nie jest idalna, ale jest niezła. Mam zamiar ją nosić przynajmniej tak długo aż dorobię się szytej na miarę marynarki z grubej flaneli która mogłaby ją zastąpić.

Budowanie garderoby szytej na miarę to długi i kosztwny poces...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś:

marynarka Zara

Spodnie Zaremba Kamiński

Koszula daVinci

Krawat SamHober

Buty C&J

Moim zdaniem, jedna z najlepszych stylizacji w tym wątku.

Buty klasa sama w sobie, marynarka Zary naprawdę wygląda bardzo dobrze, spodnie bardzo oryginalne, jakość koszuli widać gołym okiem. Jedynie poszetka mi się nie podoba, chociaż do całości świetnie pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybieram rzeczy szyte na miarę nie dla zasady, ale daltego, że zazwyczaj są lepsze. Jednak jeśli coś z wieszka pasuje dobrze to nie ma powodu odrzucać takiej (zazwyczaj dużo tańszej) opcji. Co do marynarki z Zary- nie jest idalna, ale jest niezła. Mam zamiar ją nosić przynajmniej tak długo aż dorobię się szytej na miarę marynarki z grubej flaneli która mogłaby ją zastąpić.

Budowanie garderoby szytej na miarę to długi i kosztwny poces...

Jasne. Nie chodzi mi o markę, raczej o jakość - to jeden z najważniejszych powodów, dla których decyduję się na szycie na miarę. W przypadku Zary jest moim zdaniem niedostateczna - materiały i sposób wykonania (np. wykończenie dziurek na kieszeniach od spodni). Jeśli jednak nosisz tę marynarkę, może nie jest taka zła ;)

Nie chodzi mi ani o ceny, ani o styl Zary, tylko o pewną logikę. Ja nie lubię kompromisów w kwestii marynarek, dlatego wolę bespoke albo nic ( szczególnie, że nie noszę ich codziennie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Jeszcze co do garnituru ślubnego :) : nawet ładne, skromne i proste. Jednak (jako swego rodzaju specjalista od strojów ślubnych :P ), ten strój był odpowiedni jedynie wtedy, gdy suknia panny młodej była równie prosta i skromna. Co do kolorystycznie pasującej koszuli, to trzeba było powiedzieć paniom, że tak mogą doradzać uczestnikom bali studenckich w USA :) (często tak mówię w stosunku do polskich doradczyń ślubnych).

Pozdrawiam, Dr

P.S. Co do najnowszego zestawu, z tego co widać, to czarny pasek byłby lepszy, ale wszystko jest uzależnione od koloru butów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba mi się faktura paska. Co do koloru to nie zgadzam się z kolegami, uważam iż brązowy jest jak najbardziej trafnym wyborem. Kolor dodaje trochę polotu zestawowi, zamiana paska na czarny sprawiłaby iż kompozycja byłaby "nudna", ponieważ mamy już czarną marynarkę i krawat. Takie moje zdanie. Oczywiście nie biorę pod uwagę koloru butów ponieważ ich nie widać.

Marcinie, powinieneś zapiąć marynarkę do zdjęcia. I zainwestuj w poszetki, np. niebieska znacznie by ożywiła kompozycję, nawet zwykła biała. Mógłbyś też wsadzić spinkę sznurkową np. o kolorze białym do butonierki. Zestaw by zyskał kolejne punkty do stylu, te szczegóły by cię wyróżniły i sprawiły iż nie byłaby to nudna kompozycja, bo dla mnie taka jest. I jeszcze jedno, na podstawie zdjęcia wnioskuję że masz za długie rękawy od marynarki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.