Skocz do zawartości

Krótkie pytania - krótkie odpowiedzi


Gość Nereusz

Rekomendowane odpowiedzi

SuitSupply ma rozmiary 44 (pojedyncze modele nawet 42), powinny się nadać, choć mogą wymagać dodatkowego zwężenia po tylnym szwie. Vistula ma super slim fit, czy coś w tym stylu, ale nie wiem, jak tam wygląda rejon klatki piersiowej.

Sam mam w klatce tylko kilka cm więcej i całkiem nieźle pasują na mnie garnitury Massimo Dutti w rozmiarach 46-48 po przeróbkach - są tak naprawdę ciut za duże, ale układają się tak, że tego nie widać. Przy czym nie wiem, czy są warte ceny sklepowej - ja swoje dwa kupowałem na Allegro na przestrzeni kilku miesięcy, w kawałkach, w sumie płacąc ok. 450 zł za oba ;).  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Szego

Bytom, Vistula, Próchnik? Niektóre sklepy (no, u mnie, w Dębicy żaden, ale w dużych miastach takie są) pozwalają dekompletować garnitur. Np. spodnie dłuższe a marynarka mniejsza. 

 

Jeżeli tam nie znajdziesz to zostaje Zara, H&M. Tam łatwo dobrać, są bardzo "slim" i w niezłych cenach, ale jakościowo wypadają kiepsko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Szego

Bytom, Vistula, Próchnik? Niektóre sklepy (no, u mnie, w Dębicy żaden, ale w dużych miastach takie są) pozwalają dekompletować garnitur. Np. spodnie dłuższe a marynarka mniejsza. 

 

Jeżeli tam nie znajdziesz to zostaje Zara, H&M. Tam łatwo dobrać, są bardzo "slim" i w niezłych cenach, ale jakościowo wypadają kiepsko.

 

Bytom, vistula, próchnik odpadają. Wszystkie sprawdziłem. Najmniejsze rozmiary nadal troszkę przy duże. Zara niby okej, ale raz, że marynarki krótkie, to jakość słaba i dużo poliestru. 

 

Szego, poczytaj forum. Odpowiedź na to pytanie padła co najmniej sto razy. 

Czytam sporo czasu. Dokładnej odpowiedzi nie znalazłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy ktoś z Was próbował kiedyś zwężać krawat? Chodzi mi w szczególności o szerokość w tzw. "dużym czubie" oraz o model z wypełnieniem. Jest to jakieś większe przedsięwzięcie czy też zwykła krawcowa powinna dać radę?

Próbowałem. Nie wiem czy zwykła krawcowa da sobie z tym radę...,mi się udało 8-) . Może za pierwszym razem nie wyszło idealnie, ale z każdym kolejnym wyglądało to coraz lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie nie wypada. Jednak Twoje G&B są na tyle ciemne, że nie powinno to tworzyć jakiegoś strasznego kontrastu. Kolejny powód do zakupu czarnych butów ;)

 

Doszedłem do podobnych wniosków.

a powodów do zakupu (porządnych) czarnych laczków z dnia na dzień wynajduję coraz więcej, teraz szukam ciekawej okazji cenowej.

 

apropos podeszew (enty raz):

Podziękował z pokłonem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałeś tam kiedyś szpilkę do krawata?

 

Jestem niemal pewien, że widziałem tam szpilki do krawata, ale to było pewnie z rok temu, gdy szukałem spinki do krawata, którą w końcu kupiłem zdaje się w Aparcie. Pamięć jednak bywa zawodna i głowy nie dam, a nie miałem zamiaru nikogo w błąd wprowadzać (dlatego sugerowałem jedynie 'spróbowanie' w tych sklepach). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.