Skocz do zawartości

Krótkie pytania - krótkie odpowiedzi


Gość Nereusz

Rekomendowane odpowiedzi

Wystarczą skarpetki dobrej jakości. :)

Panie Tadeuszu! Proszę zająć się ogrodnictwem, sezon właśnie się zaczyna, a w tematach poruszanych na BwB najwyraźniej niewiele ciekawego ma Pan do powiedzenia.  :)

 

Może wirowanie masz za duże? Ja nigdy nie przekraczam 500 obrotów. I proszku oszczędnie sypie.

Tak BTW to brzmi to jak porady z Twojej Przyjaciółki :)

Możliwe, że wirowanie... Spróbuję prać je w jakiejś poszewce. Najwyraźniej też proszek do wymiany, mimo, że wydawałoby się - dobra firma - a większość ubrań po praniu jest sztywna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi, zacznę prać w poszewce i wymienię proszek na płyn. 

Aczkolwiek mam kolejne pytanie - jak prasować kurtkę pikowaną, wykonaną z poliamidu? Prasuję na programie dla nylonu, na sucho, mam wrażenie, że praktycznie wcale się nie rozprasowuje, a tylko tworzę kolejne zagniecenia... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nylon "prasuję" parą. Najpierw parą mocno nawilżam, a dłońmi rozprasowuję i naciągam materiał. Kiedyś żelazkiem wyświeciłem i zniszczyłem jedną ze swoich kurtek więc mam uraz ;) Weź pod uwagę, że zagięcia na takim poliamidzie czy nylonie będziesz miał po chwili i tak z powrotem. Taki urok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wybieram się niedługo po swój pierwszy poważny garnitur- pomyślałem o Vistuli. Mam 24 lata, 180 cm wzrostu, 69 kg wagi i mały obwód pasa (około 80cm). Czy Vistula będzie dobrym sklepem, w którym bez problemu znajdę coś dla siebie? Słyszałem, że szyją tam głównie dla szczupłych :-P . Przy tych ,,parametrach" lepiej celować w modele slim czy super slim? Czy przymierzać modele dla 176cm wzrostu czy dla 182cm? Z góry dzięki za opinie  ;) Pozdrawiam Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wybieram się niedługo po swój pierwszy poważny garnitur- pomyślałem o Vistuli. Mam 24 lata, 180 cm wzrostu,

 

 Czy przymierzać modele dla 176cm wzrostu czy dla 182cm?

Jeżeli dobrze Cię zrozumiałem to planujesz fizycznie pojawić się w salonie; czy będziesz miał ograniczony czas na przymiarkę ? Dlaczego chciałbyś przymierzać garnitur na wzrost 176 cm skoro masz wrostu 180 cm ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli dobrze Cię zrozumiałem to planujesz fizycznie pojawić się w salonie; czy będziesz miał ograniczony czas na przymiarkę ? Dlaczego chciałbyś przymierzać garnitur na wzrost 176 cm skoro masz wrostu 180 cm ?

Będę miał czas na przymiarkę. A co jeśli garnitur na 182cm  będzie na przykład za długi w ramionach. Pytam czysto teoretycznie oby tak nie było :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.