Skocz do zawartości

Krótkie pytania - krótkie odpowiedzi


Gość Nereusz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

polecam 5aSec - ja tam czyszczę nawet kapelusze. Opłaca się kupić kartę klienta - zwłaszcza do spółki. Można ją użyczać - jest anonimowa.

 

Pozdrawiam

 

Tadek

 

Nie skorzystam. Pierwsze co zrobiłem to poszukałem opinii o tej firme. Pierwsza strona w google jest usiana złymi wspomnieniami i zniszczonymi ubraniami od których właściciele wspomnianej przez Ciebie pralni umywają odpowiedzialność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już nie chciałem jątrzyć, ale podpisuję się.

Z pralni tej sieci skorzystałem dwukrotnie. Za pierwszym razem panienki strasznie narzekały, jaką to mają ciężką pracę, bo klient przynosi brudne, a chce z powrotem czyste; w końcu krawata nie przyjęły. Za drugim razem trench wrócił z "czyszczenia" tak samo brudny, tylko nieco odprasowany. To mi wystarczyło, omijam szerokim łukiem.

Mam wrażenie, że z tzw. sieciówek do czegokolwiek nadają się jedynie Pralnie Paryskie, ale to może być mylne wrażenie.

Mam także wrażenie (chyba nie mylne) że mamy wątek poświęcony pralniom  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ogólnie mam wrażenie, że pralnie chciałyby żeby oddawać do prania rzeczy czyste:) a z profesjonalnym prasowaniem nie spotkałem się jeszcze w żadnej pralni...dziś wybieram się po odbiór spodni i marynarki, ściągnę tą cudowna folię i nie popuszczę jak coś będzie nie tak:) 

W małej pralni w Szczecinie tak mi zaprasowano kant w spodniach, że trzyma nawet w kieszeniach :-)

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystam z 5a5 w Renomie we Wrocławiu i po przerobieniu kilku pralni po drodze, jestem bardzo zadowolony. Myślę, że kluczem nie jest firma a pracownicy, Panie są bardzo sympatyczne, pomocne i nie miałem nigdy żadnych problemów.

 

Ja korzystam z ich usług w krakowskich centrach M1 i Carrefour „Czyżyny” - żadnych uwag, personel rewelacyjny, przemiłe panie w średnim wieku, zawsze uśmiechnięte. „Gdzie drwa rąbią, tam wióry lecą” - samo życie.

 

„Dobrze wyprany” i często „zmięty”

 

Tadek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!

 

Jako, że to mój pierwszy post, chciałbym przywitać się ze wszystkimi i od razu podziękować za dziesiątki postów które miałem już okazje przeczytać, zanim postanowiłem o coś zapytać. ;)

 

Szybkie pytanie: 

 

Co sądzicie o tych butach na wiosna/lato?

 

http://wojas.pl/produkt/13710

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5aSec to franczyza. Oznacza to, ze wiele zalezy od osob pracujacych w danym punkcie. Ja piore regularnie koszule w 5aSec na warszawskim Powislu i jestem zadowolony. Doprane, wyprasowane bez kantow, tak jak prosze. Do punktu w supermarkecie bym nie oddal. Ale nie oddaje tam garnitorow, te laduja na Poznanskiej lub w Klifie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka razy spotkałem się z negatywnymi opiniami o zamszu z G&B. Skóra licowa bardzo przyzwoita, ale za zamszem może lepiej rozejrzeć się gdzie indziej (inna sprawa, że nie do końca wiadomo, gdzie...).

 

Co do butów z Wojasa - model który oglądałem w sklepie był lepiej wykończony niż ten na zdjęciu.

 

Spróbuję więc drugie podejście.. 

 

http://www.zalando.pl/gordon-and-bros-gregory-oksfordki-brazowy-gb612a004-o11.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.