Skocz do zawartości

Krótkie pytania - krótkie odpowiedzi


Gość Nereusz

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam jedną z takich https://www.google.pl/search?q=paul+smith+wash+bag&hl=pl&client=safari&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=Uwo9UZbtCeXl4QT7ooCADA&ved=0CEoQsAQ&biw=768&bih=928

Bardzo solidnie wykonana, obszerna i jednoczesnie troche dandy (szpan przed pokojowka w hotelu) ;) gdyby DSK taka mial, to historia moglaby potoczyc sie inaczej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak znajdziesz coś fajnego to podrzuć pomysł.

Massimo Dutti ma ciekawą kosmetyczkę:

http://www.massimodutti.com/webapp/wcs/ ... 2BSKORZANA

Oglądałem ją na żywo i jakościowo prezentuje się solidnie. Jak dotrwa do wyprzedaży, to na pewno się skuszę.

Oczywiście należałoby ją zaimpregnować, bo to jasna skóra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście ładna:) moim zdaniem byłaby ciekawsza bez logo..:) ale cóż..

logo jest tylko przyszyte. Zawsze w to miejsce można wszyć własne, bądź BwB :D

nie wygląda to na karkołomne przedsięwzięcie.

Często to praktykujesz? ;)
nie jestem praktykujący :lol: , mnie logo nie przeszkadza i nigdy żadnego nie zdrapywałem, ani nie zasłaniałem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientujecie się gdzie mogę dostać porządną męską najlepiej skórzaną kosmetyczkę? W czym przewozicie kosmetyki?

Swoją kupiłem w Tchibo jakoś w grudniu za ok 100zł. Do dnia dzisiejszego wygląda jak w dniu zakupu, nic się z nią nie dzieje. Nie jestem pewien czy mają je jeszcze w ofercie. Były czarne i brązowe, dość duże, skóra bydlęca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Panowie,

Jak oceniacie jakość odzieży firmy Matinique? Można ją porównać do Vistuli? Chodzi mi o marynarki oraz koszule.

Dziękuję i pozdrawiam

Jeżeli nie mylę się i to jest marka cottonfieldu to nie można porównać, zupełnie inny asortyment.
Tak, to ten brand i oczywiście inny asortyment. Jednak jakość koszul oceniam dość wysoko. Na wyprzedaży na pewno warto kupić coś Matinique. Trzeba tylko uważać, bo potrafią domieszać sporo sztucznego, szczególnie w marynarkach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nie wszyscy tak mowia

2. Len i jedwab wygladaja troche inaczej. Jeden jest matowy, drugi blyszczacy. W zaleznosci od tego w co jestes ubrany (Ty a nie poszetka :) i jaki efekt chcesz osiagnac, wybierasz jedno lub drugie rozwiazanie

3. Aby odrobine skomplikowac: sa jeszcze poszetki bawelniane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.