Skocz do zawartości

Miler Spirits & Style


4inHand

Rekomendowane odpowiedzi

Mój temat zakończony. Z bardzo dużym opóźnieniem, ale dostałem na maila kod obniżający cenę.

Wyszło lepiej niż zakładałem, bo akurat na kurtkę była przecena 20 % a mój kod obniżał o stałą kwotę. Niedopatrzenie sklepu czy zadośćuczynienie - nie ma znaczenia. Po zastosowaniu kodu kurtkę nabyłem za 182,02 PLN + koszt wysyłki 19,9 PLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • Odpowiedzi 2,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

To ja za realizację zamówień wystawie 4 :D

W niedziele zamówiłem koszulę (ocbd w paski). Kasę przelałem od razu, przyszło potwierdzenie opłacenia zamówienia. W czwartek dzwonie do sklepu, ponieważ status zamówienia był "w trakcie kompletowania". Miła pani przez telefon powiedziała, że w piątek zostanie wysłane i że bardzo przepraszają. No i w piątek wysłane. Jakiś czas później zachciało mi się polówki z długim rękawem. Zamówienie składam w sobotę, opłacam, dostaje potwierdzenie zapłaty. W poniedziałek paczka wysłana i we wtorek u mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym dowiedzieć się czegoś więcej o garniturze Sanremo Air w kratę.

Czy garnitur posiada podszewkę?

Jaka jest gramatura materiału?

Jaka jest jej skrętność? 

Z czego są guziki? 

Czy garnitur za 3185zl,  obecnie przeceniony, jest wart swojej ceny? 

Nie ukrywam,  że z niecierpliwością oczekuję na przesyłkę, gdyż kupiłem ostatnią sztukę w rozmiarze 182/116/104. Jeszcze będą poprawki krawieckie. Oby pasował.

Czy ma ktoś doświadczenia z tym garniturem? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
  • 2 weeks later...
  • 3 months later...
  • 2 months later...
  • 3 months later...

https://shopmiler.com/pl/marynarki/granatowa-marynarka-sanremo-w-krate-loro-piana

 

Czy ktoś zna ten model i może podzielić się wrażeniami z użytkowania?

 

Szukam informacji nt konstrukcji tej marynarki, ale info@shopmiler.com nie odpowiada.

 

Może ktoś z obsługi sklepu czyta forum i jest w stanie dać znać. Z góry dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 years later...

Robię aktualnie garnitur mtm, ale doświadczenie póki co tragiczne. Garnitur zszyty krzywo, brak tzw. "ownershipu" tego procesu ze strony sklepu, trzy przymiarki, a produkt garniturowy ciągle nie jest podobny choćby do tego, co przymierzałem z wieszaka. Jesteśmy bliżej początku niż końca, a jedyne czego bym teraz chciał, to zakończyć tę męczącą obie strony współpracę, dostać moje pieniądze i zapomnieć o sprawie. Kilku moich kolegów, którzy też rozważali szycie mtm w sklepie monopolowym na podgórnej zrezygnowali z tej imprezy.

Dużo hałasu wokół budowania marki, mało zainteresowania jakością.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.