Skocz do zawartości

Producenci butów: Berwick


Heathcliff

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem dziś okazję przymierzyć kilka par butów Berwick. Odniosłem wrażenie, być może błędne, że skóra z których są zrobione jest sztywna. Może ktoś potwierdzić?

Z Berwickami faktycznie różnie bywa. W 3561 skóra nie jest twarda i ładnie się łamie, nawet bardziej miękka jest w 317 (skóra olejowana), natomiast w moich 242 i 910 jest zauważalnie twardsza. Najtrudniej mi rozchodzić właśnie model 242. 

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Berwickami faktycznie różnie bywa. W 3561 skóra nie jest twarda i ładnie się łamie, nawet bardziej miękka jest w 317 (skóra olejowana), natomiast w moich 242 i 910 jest zauważalnie twardsza. Najtrudniej mi rozchodzić właśnie model 242. 

 

W modelu 266 Castano jest za to bardzo miękka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam,

Czy w modelu 321 jest szansa że się delikatnie rozbiją? Po pierwszych przymiarkach wydają się trochę za ciasne i nie wiem czy je zostawić czy wymienić na pół rozmiaru większe.

Jeśli mają się rozbić na szerokość, to jest duże prawdopodobieństwo, że Ci się uda. Na długość - to nigdy się nie udaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 % za newsletter, kod ważny przez rok.

 

Mamy również 10 % stały rabat w programie "Dla Przyjaciół".

 

Witam,

Czy w modelu 321 jest szansa że się delikatnie rozbiją? Po pierwszych przymiarkach wydają się trochę za ciasne i nie wiem czy je zostawić czy wymienić na pół rozmiaru większe.

 

Na pewno rozbiją się. Proszę założyć wilgotną (w miejscu ucisku) skarpetkę na prawidło i następnie wsadzić je do buta. Skóra cholewki powinna popracować w tym miejscu po kolejnym użytkowaniu. W razie dalszych pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

 

Pozdrawiamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla ludzi którzy zakupili model 3010 - jak sięma ich rozmiar do waszych standardowo kupowanych z polskich sieciówek (ewentualnie sportowych) butów? Po posłaniu wymiarów został mi polecony numer o 1,5-2,5 rozmiar mniejsze niż noszę normalnie   :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki. mi pani ze sklepu poleciła 41,5 :o  ale zamówię na przymiarkę 42,5 ;) i można Rendenbacha zamówić  :mrgreen:  :-D  :D

 

Lepiej posłuchaj się Pani :) Ja żałuję, że tego nie robiłem teraz mam o 0,5 rozmiaru za duże 3561 i 3488 ( czarne oxfordy) oba kiepsko się łamią. Po rozchodzeniu 3561 mają straszne luzy. 

Ja sam w sportowych mam 44 a w Berwickach standardowo mam 8 ( buty dobrze dopasowane). W zimowych zszedłem za to do 7 1/2. To był dla mnie szok ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.