Skocz do zawartości

Pytania do administratora


macaroni

Rekomendowane odpowiedzi

1. Wcześniej była opcja zobacz swoje posty - jak w to teraz wejść?

 

2. Wcześniej był podział nieprzeczytane posty/nowe posty - rozumiem że teraz to zbiorczo "wyświetl nową zawartość"?

1. Trzeba najechac na nazwe uzytkownika i kliknac moja zawartosc, ew wejsc na jego profil i tam kliknac. Mozna wybrac sobie tematy lub posty.

2. U mnie po wejsciu w nowa zawartosc moge sobie po lewej wybrac, czy chce nowa zawartosc od ostatniej wizyty/wybranego okresu czasu, albo tez tylko nieprzeczytane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podobają mi się zdjęcia w załącznikach, które otwierają się na warstwie. Niestety nawet po kliknięciu prawym przyciskiem myszy. Lepiej było, gdy można było poznać ich bezpośredni adres (np. wysłać komuś dane zdjęcie za pomocą bezpośredniego linka), da się to zrobić? Ostatecznie ten adres da się "wyciągnąć" z kodu albo za pomocą wtyczki do przeglądarki, ale jest to niewygodne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli zgloszenie o ewentualnych naduzyciach lub uwagi do Moderacji oraz sposob reagowania Moderacji na zgloszenia i uwagi przestaje byc transparentny.

 

szczerze mówiąc nie mam pojęcia o co chodzi

 

Nie podobają mi się zdjęcia w załącznikach, które otwierają się na warstwie. Niestety nawet po kliknięciu prawym przyciskiem myszy. Lepiej było, gdy można było poznać ich bezpośredni adres (np. wysłać komuś dane zdjęcie za pomocą bezpośredniego linka), da się to zrobić? Ostatecznie ten adres da się "wyciągnąć" z kodu albo za pomocą wtyczki do przeglądarki, ale jest to niewygodne.

 

załatwione, teraz lepiej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyzwyczajam się do nowego wyglądu forum i moje pierwsze impresje:

1. wyszukiwarki jeszcze nie ma, czy to ja jej nie umiem wyszukać?

2. dziś (poniedziałek) przeczytałem powiadomienia z soboty o odpowiedziach w śledzonych wątkach - przenosi mnie do pierwszej strony wątku

3. w ogóle poznikały mi śledozne wątki z listy - to chyba wskutek przeprowadzki, trzeba będzie pododwać na nowo.

S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Chromie (wersja na PC jak i mobilna) jak kliknę "odśwież" to forum gubi CSSy i mam surowy wygląd aż do wygaśnięcia sesji. Jest to dość upierdliwe. Może ścieżki do styli są nie do końca poprawnie skonfigurowane? 

 

Ciągle tez nie mamy poprawnie skonfigurowanego certyfikatu do połączenia po https :)

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kliknieciu "odznacz forum jako przeczytane", czyści całą "nowa zawartość", mimo iż np. chce odznaczyć tylko jedno podforum (np. chcę odznaczyć podforum konkursy, klikam odznacz jako przeczytane, prawidłowo mi wyszarza tematy tylko w konkursach, ale także czyści całą "nową zawartość" ze wszystkich podfor)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie podobało jak temat który nie czytałem był ładnie oznaczony na pomarańczowo, teraz już tego nie ma i jest mi smutko z tego powodu :(

 

Jesli tematy ktorych nie czytales nie sa odznaczone, tzn. ze prawdopodobnie po migracji forum z definicji uznaje iz wszystkie tematy sa dla ciebie nieprzeczytane (ergo nie widac roznicy). Zaznacz wszystkie jako przeczytane, to kolejne juz beda pogrubione i wyraznie odznaczone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może ja coś źle robię - jak się teraz wkleja zdjęcia? Próbowałem przez "dodaj plik" i mam na starcie komunikat Wysyłanie plików nie jest dozwolone

 

Przy próbie dodania pliku mam Błąd Wysyłanie zakończone niepowodzeniem

 

W zaawansowanym trybie wysyłania plików mam na starcie komunikat " Limit załączników został wyczerpany:huh: przy próbie dodania pliku wyskakuje "Wysyłanie zakończone niepowodzeniem"

 

Ktoś coś doradzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roland - chyba wiem w czym problem. W swoim profilu mam coś takiego w zakładce załączniki:

Wykorzystane 15,53 MB z dostępnych 500 KB

 

103 załączników (100% pojemności)

 

Najwyraźniej do limitu (tak swoją drogą całkowity limit 500 KB???? :blink:) wsadziło mi wszystkie zdjęcia jakie do tej pory umieściłem na forum blokując tym samym możliwość dodawania nowych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.