Skocz do zawartości

Marka Crownhill Shoes


xyz

Rekomendowane odpowiedzi

A więc prawdopodobne są spore rozbieżności pomiędzy poszczególnymi wersjami kopyt. W mojej opinii Wellesley nie jest obszerne, a rozmiarówka typowa. 

Wyczytałem, że masz w posiadaniu kopyto Wellesley. Czy jesteś w stanie podać jego szerokość ? Lub czy masz odniesienie tego kopyta do kopyta Churchill, które posiadam i jest idealne ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo mam pomysł jak zmierzyć szerokość kopyta w gotowym bucie. Podsuń rozwiązanie, to pomierzę. Odniesienia do Churchill też nie mam, ale CS twierdzi, że jest smuklejsze.

W sumie ciężko. To w takim wypadku jeśli można wymiary stopy, bo widzę, że podobnie jak ja masz 43. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już skoro rozmiarowo wszystko wiem, to mam pytanie odnośnie trzewików, model Edinburgh lub Dublin. Czy ktoś już takie buty od nich kupował i wie jaką podeszwę posiadają ? Nigdzie takiej informacji nie mogę znaleść. Ogólne info użytkowe rownież mile widziane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już skoro rozmiarowo wszystko wiem, to mam pytanie odnośnie trzewików, model Edinburgh lub Dublin. Czy ktoś już takie buty od nich kupował i wie jaką podeszwę posiadają ? Nigdzie takiej informacji nie mogę znaleść. Ogólne info użytkowe rownież mile widziane.

 

Ze strony pośrednio wynika, że podeszwa jest skórzana. Należy wejść w: -> kolekcja jesienna -> filtr: skórzana podeszwa (na górze po prawej stronie).

 

http://www.crownhillshoes.com/categoria/men/?lang=en

 

Trochę nietypowe rozwiązanie dla trzewików, szczególnie żeby przechodzić w nich polską zimę. Opinie użytkowników byłyby w związku z tym bardzo cenne. Btw. to bardzo dobrze się prezentują, szczególnie Edinburgh.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Zakupiłem właśnie buty CS model The Edinburgh. Czy ktoś z użytkowników forum (a może i tych konkretnych butów) mógłby mi pomóc w doborze koloru kremu Pommadier? Nie mam zielonego pojęcia który odcień będzie najlepszy, a nie chciałbym zakupić nieodpowiedniego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem właśnie buty CS model The Edinburgh. Czy ktoś z użytkowników forum (a może i tych konkretnych butów) mógłby mi pomóc w doborze koloru kremu Pommadier? Nie mam zielonego pojęcia który odcień będzie najlepszy, a nie chciałbym zakupić nieodpowiedniego.

 

Napisz może do sklepu Multirenowacja. Jeśli tu nikt Ci nie odpowie, może oni pomogą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.