Skocz do zawartości

Marka Crownhill Shoes


xyz

Rekomendowane odpowiedzi

Buty doszły i jestem bardzo zadowolony. Rozmiar idealny, wykonanie na wysokim poziomie. Na żywo są koniakowe, wpadające w brąz - absolutnie nie w bordo. Zdjęcie na stronie CS nie oddaje ich uroku w rzeczywistości.

Niemniej jednak nie obyło się bez kilku małych wad:

1. Ślad po jakimś czarnym detergencie (pasta do butów?) na cholewce;dfef23f44beb23360b1bae69c8d65e48.jpg

222481b3b007f93ef83ecd15ed8bb704.jpg

6c9131237261c31b2ccc59b0ceb90b02.jpg

2. Przebarwienie przy łączeniu cholewki z podeszwą; 9f7209d5e5330362e7592b5b34adbd4c.jpg

3. Lekko uszkodzona podeszwa; d55837a47c09e8e1d56574f7ac495083.jpg

Czy ktoś doświadczony mógłby wyrazić swoją opinie na temat tych małych wad? Czy przy tej klasie obuwia to dopuszczalne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki koledzy za opinie. Generalnie nie wymagam za tę cenę nieskazitelnej jakości, ale nie wiedziałem na czym powinna kończyć się granica niedoskonałości. Spróbuję do nich napisać i uzyskać chociaż rabat. Niemniej pomijając te wady, buty są naprawdę ładne i dobre gatunkowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu akurat chyba częściej ten motyw pojawiał się w przypadku Meerminów.

 

CS z linii Premium Grade nikt na tym forum jeszcze chyba nie kupował, więc co do jakości materiałów i wykonania trudno na razie coś powiedzieć.

Zgodzę się jednak, że 250 euro, nawet z przesyłką, zaczyna zbliżać się cenowo do pułapu firm, o których wiadomo, że oferują produkty solidne i dobrze wykonane. CS chyba uderza trochę za wysoko.

Ja na razie pozostanę przy ciułaniu na ich trzewiki  ;)

 

@Hargin - masz na myśli ogólną smukłość i kształt kopyt? Ja np. bardzo lubię "neutralność" kopyt CS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Hargin, domyślałem się, że o to Ci chodzi, trochę źle postawiłem pytanie.

 

Wydaje mi się jednak, że w tym konkretnym przypadku rację ma @kolekcjoner21. Z ciekawości sprawdziłem zdjęcia butów już wcześniej oferowanych i one też prezentują się zdecydowanie gorzej, niż w rzeczywistości czy nawet na zdjęciach ze starszej wersji strony. Faktycznie, fotograf spaprał sprawę i dodał butom "kilogramów", a szkoda. Moje Philadelphie na żywo są bardzo ładnymi i zgrabnymi butami, choć może niezbyt dynamicznymi.

 

Zauważyłem jeszcze jedną rzecz - wg. nowych opisów modele dotychczas oferowane jako szyte GYW, są obecnie wykonywane Blakiem. Goodyearem szyte są natomiast buty Premium Grade plus ze starych modeli na pewno balmorale i chukka.

 

Wygląda na to, że CS postanowił usystematyzować ofertę... Szkoda tylko, że w świetle tego Goodyeary skoczyły o całe 100 euro do góry...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.