Skocz do zawartości

Marka Crownhill Shoes


xyz

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

Oczywiście! 

Chodziło mi tylko o to, że @Wiltom odwołał się do mojego posta a w międzyczasie doszperałem na stronie CS dodatkowe informacje. Też jestem jak najbardziej ciekaw, czy się potwierdzą  :)

 

Przepraszam, że tak długo to trwało jednak nie miałem kiedy odszukać maila od Crownhilla. Napisali mi, że goodyearem szyte są tylko modele New York i Philadelphia oraz damskie trzewiki/ wysokie buty (boots)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Nazwa jest sprawą x-rzędną. Najważniejsze, żeby buty utrzymały jakość znaną z CS  :)

Z informacji na fb wynika, że są spore szanse na utrzymanie cen na poziomie porównywalnym z tymi, znanymi ze strony CS - dla mnie super, uważam bowiem, że Crownhille są warte swojej ceny. Jeśli będą nieco (rozsądnie) droższe, też nie będę płakał, jakość obsługi znana z klasycznebuty też jest tego warta  ;)

 

Ciekawym tylko, jakie modele się pojawią w pierwszym rzucie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazwa jest sprawą x-rzędną. Najważniejsze, żeby buty utrzymały jakość znaną z CS  :)

Z informacji na fb wynika, że są spore szanse na utrzymanie cen na poziomie porównywalnym z tymi, znanymi ze strony CS - dla mnie super, uważam bowiem, że Crownhille są warte swojej ceny. Jeśli będą nieco (rozsądnie) droższe, też nie będę płakał, jakość obsługi znana z klasycznebuty też jest tego warta  ;)

 

Ciekawym tylko, jakie modele się pojawią w pierwszym rzucie?

 

Podobno m.in. model Chicago ma być dostępny. Ciekawe czy pojawią się te burgundowe oxfordy, które Mr. Vintage miał na kilku swoich sesjach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobne ('uniwersalne') jak obecnie w patine.pl lub "na zimę" - trzewiki balmoral albo chukka.

Z autopsji - o ile obuwie "poniżej kostki" to fit G, o tyle balmoral tol fit F.

 

Możesz napisać jakie konkretnie modele porównywałeś? Mam The Sophia na kopycie Wellesley, jest on dla mnie dość ciasny na szerokość, ale dało się rozchodzić, zastanawiałem się nad ich trzewikami, bo też są na kopycie Wellesley, ale inaczej szyte - GYW. Ciekawi mnie jak wypada ich tęgość w porównaniu do oxfordów/brogsów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno m.in. model Chicago ma być dostępny. Ciekawe czy pojawią się te burgundowe oxfordy, które Mr. Vintage miał na kilku swoich sesjach. 

 

Mają być 4 modele:

1. bordowe monki

2. Seattle - bordowe semi-brogue (takiej jak na blogu Mr. Vintage)

3. Chicago - oksfordy

4. New Orlean - brązowe quarter-brogue

 

Trzewiki vs oxfordy i penny loafers = G vs F

O ile loafersy na w/w kopycie pasują na moją stopę, o tyle trzewików nie byłem w stanie nawet włożyć ("ubrać"?). Oxfordy jestem w stanie zawiązać tak, że przyszwa się schodzi.

 

Nie rozumiem :) Trzwiki w tęgości G są za ciasne, a oksfordy w tęgości F są dobre?

 

Wcześniej napisałeś "Z autopsji - o ile obuwie "poniżej kostki" to fit G, o tyle balmoral tol fit F."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.