Skocz do zawartości

Marka Crownhill Shoes


xyz

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem niezadowolony z obsługi sklepu. Jak pisałem powyżej dostałem w zeszły poniedziałek maila, że buty zostaną wysłane we wtorek. 

Do dziś nic nie przyszło i napisałem maila z zapytaniem. W odpowiedzi dostałem, że niestety buty zamierzają wysłać dopiero w ten czwartek. 

Trochę mało profesjonalnie. 

post-6472-0-25544400-1433263654_thumb.pn

Mam nadzieję, że "prezent" będzie rekompensował tydzień czekania.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem niezadowolony z obsługi sklepu. Jak pisałem powyżej dostałem w zeszły poniedziałek maila, że buty zostaną wysłane we wtorek. 

Do dziś nic nie przyszło i napisałem maila z zapytaniem. W odpowiedzi dostałem, że niestety buty zamierzają wysłać dopiero w ten czwartek. 

 

Ciekawe... pisałem do nich w poniedziałek ws. zamówienia właśnie New Yorków w rozmiarze 44, których wg strony nie mieli w magazynie i odpowiedzieli mi, że pod koniec tygodnia powinni mieć je już na stanie. Przypadek?  :D

Jedno jest pewne, wobec obsługi klienta CS trzeba być namolnym, "przynajmniej" do momentu uzyskania nr przesyłki (czyli faktycznie dopóki but nie opuści biura CS  ;) ).

 

Odnośnie zaś jakości, jak na razie nie słyszałem żadnej krytyki ze strony dłużej je noszących?

Moje zaliczyły na razie jedno, dość krótkie, spotkanie z polskim chodnikiem i wyszły zeń zwycięsko, choć nie wiem, czy nosków nie zaopatrzę niedługo w żabki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na (moje) szczęście nie mam oporów przed zelowaniem (choć na razie ograniczę się zapewne właśnie do żabek), więc stan kruponów monitoruję, owszem, ale bardziej interesuje mnie praca cholewki, jak buty się łamią i jakiej jakości jest szycie.

Jak na razie te elementy wyglądają u mnie ok.

No i buty są naprawdę wygodne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na szczęście jest między przyszwą a noskiem :)

 

Dziś zrobiłem nieco dłuższą przechadzkę i zaliczyłem pierwsze obtarcia. 

Przy dłuższym marszu zapiętek trochę za słabo przytrzymuje piętę.

Zastanawiam się, czy nie powinienem był wybrać butó pół numeru mniejszych, ale chyba jednak nie, luzy na długość czy szerokość są właśnie idealne.

Wydaje mi się, że winna jest tęgość - krótki test z wkładkami z innych butów zdaje się to potwierdzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

W końcu dojechały New Yorki. Wykonanie bardzo na tak. Przesyłka w sumie szła równo tydzień od momentu aż po ponagleniach ją wysłali. O tym było wcześniej. But rewelacyjny, lekki, miękki w środku.

Tylko przynajmniej rozmiar za mały ....

Kilka razy w mailu do sprzedawcy pytałem, podając dokładne wymiary stopy jaki rozmiar wybrać,

8, 8,5 czy 9. Twierdził, ze maja standarową rozmiarówkę. W końcu polecił, ze skoro boję się brać 8, który proponował, może "dopasować" do rozmiaru 8,5. Dokładnie dopytując, czy po takim "zabiegu" bedzie mozna oddać lub zwrócić. Oczywiście bez problemu.

Dodam jeszcze, że zamówiłem też prawidła i poprosiłem aby dopasował do buta. Dopasował perfekcyjnie, leżą idealnie - rozmiar 40. Oczywiście buty do wymiany... ale są piękne...

Widzę, że nie mam szczęścia początkującego, w tym tygodniu schoepassion rozmiar za duże 8,5, Crownhille ten sam rozmiar, numer za małe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie ich rozmiarówka jest klasyczna, a błąd podejrzewam powstał na etapie produkcji - niestety Crownhill za każdym razem daje dowód na brak profesjonalizmu w obsłudze, choć robi fajne buty. 

 

Nowa marka "Patine" ma identyczne oznakowanie podeszwy co Crownhill - podejrzewam, że ten sam producent je wykonuje. Jednakże już zapowiedzieli wpisem na blogu, że nie potwierdzą, ani nie zaprzeczą żadnym domysłom :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka razy w mailu do sprzedawcy pytałem, podając dokładne wymiary stopy jaki rozmiar wybrać,

8, 8,5 czy 9. Twierdził, ze maja standarową rozmiarówkę. W końcu polecił, ze skoro boję się brać 8, który proponował, może "dopasować" do rozmiaru 8,5. Dokładnie dopytując, czy po takim "zabiegu" bedzie mozna oddać lub zwrócić. Oczywiście bez problemu.

Dodam jeszcze, że zamówiłem też prawidła i poprosiłem aby dopasował do buta. Dopasował perfekcyjnie, leżą idealnie - rozmiar 40

 

W moim przypadku obsługa potwierdziła, że dla wymiarów mojej stopy 44 będzie ok. 

Ja po kilku dłuższych spacerach stwierdziłem jednak, że moje 44 są za duże, zwłaszcza na długość (z zapiętkami na szczęście można już dość wygodnie maszerować) i New Yorki spróbuję w 43,5.

Jako, że potwierdzili, iż rozmiar połówkowy uzyskują rozpychając standardowe 43, Twoje info o zwrotach jest dla mnie bardzo cenne.

Moje prawidła do 44 mają oznaczenie 42, więc tu chyba system jest ok ;)

 

Aha, może komuś się przyda.

Długości wkładek rozmiaru 43 w CS (wg ich obsługi :P ):

kopyto Crawford - 285mm

kopyto Churchill - 281mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

New York to churchill, przynajmniej tak mówi etykieta na pudełku. czy wiesz może jaka jest szerokość 43 churchill ? Było by to dla mnie znów przydatne bo jednak boję się, że na moje 10,5 i prawie 11 może być za wąsko.

Oczywiście mailowo odpowiedzieli, że na moją szerokość bedzie super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

molik.pawel - czy mógłbyś podać wymiary Twojej stopy (dł/szer)? Widzę na podeszwie, że zamówiłeś buty 42 (42 rozpychane?), ale jednak są za małe. Jest to akurat mój rozmiar stąd moja ciekawość.

 

Czy istnieją u nich zwroty czy jedynie wymiana? Chciałbym mieć wybrane buty w ciągu ~1 miesiąca, z tego co przeczytałem w wątku to różne są problemy z dostarczeniem zamówienia - obawiam się, że przy ew. złym doborze rozmiaru (lub ew. błędzie w produkcji jak u Kolegi Pawła) wymiana mogłaby zająć zbyt dużo czasu.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

molik.pawel - czy mógłbyś podać wymiary Twojej stopy (dł/szer)? Widzę na podeszwie, że zamówiłeś buty 42 (42 rozpychane?), ale jednak są za małe. Jest to akurat mój rozmiar stąd moja ciekawość.

 

Czy istnieją u nich zwroty czy jedynie wymiana? Chciałbym mieć wybrane buty w ciągu ~1 miesiąca, z tego co przeczytałem w wątku to różne są problemy z dostarczeniem zamówienia - obawiam się, że przy ew. złym doborze rozmiaru (lub ew. błędzie w produkcji jak u Kolegi Pawła) wymiana mogłaby zająć zbyt dużo czasu.

 

Pozdrawiam.

Lewa stopa 276 mm x 106 mm, obwód 260 mm,

Prawa stopa 274 mm x 109 mm, obwód prawie taki sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.