xyz

Marka Crownhill Shoes

302 postów w tym temacie

Marka wyglada na interesującą, ale opisywane problemy z rozmiarówką zniechęcają do zakupu :(

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tęgość G. Nie miałem żadnych problemów z ich rozmiarówką.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mógłbyś podać ich rozmiar z jednoczesnym zmierzeniem faktycznej długości wkładki? 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

xyz a gdzie masz wypisane tęgości w konkretnych modelach? Ja nie wiem gdzie Ty wypatrzyłeś to G.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Buty noszę G, Crownhill pasują idealnie (nawet oxfordy) - więc są G. Proste...

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No nie takie proste... Każdy model może mieć inne kopyto, inną tęgość.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mógłbyś podać ich rozmiar z jednoczesnym zmierzeniem faktycznej długości wkładki? 

42, długość stopy 27 cm, buty są odpowiednie, zarówno oxfordy, quarter brogue, jak i loafersy z beef-roll.

3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

bardzo dziękuję za pomoc :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Faktycznie ciekawe te balmorale. A nie cisna po bokach? Ja mam tez tegosc G i moje Herringi w F na poczatku byly przyciasnawe po bokach. Jak z jakoscia skory? Porownywalna do Barkera/Herringa, czy zauwazalnie gorsza?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie wiem czy nie cisną. MTO, w sprzedaży od 2 dni j/w, na razie niby tylko w Hiszpanii.

G to nie F.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Hello,

According to your request, we have to explain that the Wellesley last, in which is fabricated the Edinburgh model, is no wide enough to rise a G fitting, so we can produce a shoe for you with guaranties to fit you comfortable.

We apologize for that

Regards

Customer Service Department

Crownhill Shoes Spain

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

"so we can produce a shoe for you with guaranties to fit you comfortable." Znaczy się że mogą wyprodukować but który na ciebie będzie pasował mimo że standardowy model jest za wąski. Też tak to rozumiecie?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No a jak to można inaczej rozumieć? Może będzie równie wąski, ale bez porównania komfortowy? :) 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja to zrozumialem tak, ze jest to oferta bespoke lub quasi-bespoke i zazycza sobie za nia na pewno z 2x  tyle, ile wynosi standardowa cena ;/

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wystarczy zadać pytanie do właściwego jego odbiorcy :) No chyba, że ktoś ma na forum kryształową kulę lub jest telepatą. 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wlasciwie sadzilem, ze nie ma innej opcji, ale skoro sugerujecie cos innego, sprobuje :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kupowałem u nich brązowe, zamszowe monki w maju. Zanim zamówiłem pytałem ich o rozmiar, pojawił się temat tęgości. Podałem im w mailu 42 F po czym później zrobiłem zamówienie na stronie, numer 42 buta i czekałem 3 , 4 tyg. gdyż zlecili wykonanie w takiej wielkości fabryce. 

Użytkownik "Anachronis" jak czegoś nie wie to niech po prostu nie wypowiada się w temacie, a w szczególności nie pisze " na pewno".

Z butów jestem bardzo zadowolony, wtedy przesyłka do Polski była gratis i była to najlepsza oferta jakość/cena.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

F od G kolega odróżnia?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Z własnego doświadczenia, zrozumienia informacji zawartych w opisie butów, oraz korespondencji z właścicielem (nie z obsługą sklepu): kopyto Wellesley (m.in. trzewiki balmoral) jest szersze niż pozostałe. Skoro pozostałe są G, to Wellesley jest .... również przynajmniej G.   

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

bardzo fajne są te buty. Cały czas jakoś do nich "dojrzewam".

Tak czysto hipotetycznie... ciekawe na jakiej półce ustawiłby te buty kolega Immune.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

bardzo fajne są te buty. Cały czas jakoś do nich "dojrzewam".

Tak czysto hipotetycznie... ciekawe na jakiej półce ustawiłby te buty kolega Immune.

Cenna byłaby również opinia pana Michała Kędziory. Prezentuje on w Internecie, wg mnie, dość oryginalne buty tej firmy.

Używam identycznych od kilku miesięcy i wydają się być ok + cost vs utility. Ale ostateczną ocenę pozostawmy ekspertom... 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta