Skocz do zawartości

Klasyczne auto moich marzen


Gość gccg

Rekomendowane odpowiedzi

A mnie taki się marzy, musiałby mieć jeszcze na lewarku zmiany biegów taką złotą karetę zatopioną w pleksi - z dzieciństwa pamiętam, pewnie ktoś ze starszych kolegów też sobie przypomina.

http://www.google.pl/imgres?

Co rozumiesz przez pojęcie 'starszych' ?

Bo ja pamiętam; jestem rocznik '76 i jeszcze nigdy nie myślałem o sobie w 'ten' sposób; myślisz że to już? :(

Najwyższy czas. Czy jako "jeszcze młody" chodzisz w tiszercie do pracy? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, bez urazy. Najgorsi, nie tylko pod względem stylu, są tacy, co myślą do pięćdziesiątki, że są jeszcze młodzi, a potem przestają o tym myśleć. Większość intuicyjnie czuje, że się starzeją, ale zagłuszają to "młodzieżowym" ubraniem, co na kobietach wygląda głównie komicznie, na mężczyznach raczej nic tylko żałośnie. Dlatego trzeba się dorobić, żeby zamienić banalną, smutną andropauzę na prawdziwy, ociekający splendorem kryzys wieku średniego - i kupić sobie "klasyczne auto swoich marzeń". W ten sposób, klamrą, zamykam oftopik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie taki się marzy, musiałby mieć jeszcze na lewarku zmiany biegów taką złotą karetę zatopioną w pleksi - z dzieciństwa pamiętam, pewnie ktoś ze starszych kolegów też sobie przypomina.

http://www.google.pl/imgres?

Co rozumiesz przez pojęcie 'starszych' ?

Bo ja pamiętam; jestem rocznik '76 i jeszcze nigdy nie myślałem o sobie w 'ten' sposób; myślisz że to już? :(

Myslę,że powoli już tak ('77), może to życie w pięknym nadwiślańskim kraju :lol: ma na mnie taki wpływ :cry: tylko właśnie śmiać się czy płakać :?:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
  • 1 month later...

To moje, jako, że pojazd w pewym sensie już jest i czeka spokojnie aż go kupię za jakiś czas (jak dobrze pójdzie), można powiedzieć, że marzenie realne :)

fotka z netu

Dołączona grafika

Piękny wóz; o bliźniaczym modelu R107 (roadster bez twardego dachu) traktował jeden z odcinków genialnego "Wheeler dealers" (Mike wyruszył do Bawarii).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.