Jump to content
Guest gccg

Klasyczne auto moich marzen

Recommended Posts

A mnie taki się marzy, musiałby mieć jeszcze na lewarku zmiany biegów taką złotą karetę zatopioną w pleksi - z dzieciństwa pamiętam, pewnie ktoś ze starszych kolegów też sobie przypomina.

http://www.google.pl/imgres?

Co rozumiesz przez pojęcie 'starszych' ?

Bo ja pamiętam; jestem rocznik '76 i jeszcze nigdy nie myślałem o sobie w 'ten' sposób; myślisz że to już? :(

Najwyższy czas. Czy jako "jeszcze młody" chodzisz w tiszercie do pracy? :)

Ech, bez urazy. Najgorsi, nie tylko pod względem stylu, są tacy, co myślą do pięćdziesiątki, że są jeszcze młodzi, a potem przestają o tym myśleć. Większość intuicyjnie czuje, że się starzeją, ale zagłuszają to "młodzieżowym" ubraniem, co na kobietach wygląda głównie komicznie, na mężczyznach raczej nic tylko żałośnie. Dlatego trzeba się dorobić, żeby zamienić banalną, smutną andropauzę na prawdziwy, ociekający splendorem kryzys wieku średniego - i kupić sobie "klasyczne auto swoich marzeń". W ten sposób, klamrą, zamykam oftopik :)

i kupić sobie "klasyczne auto swoich marzeń".

pozyjemy jeszcze pare lat i na forum pojawia sie tematy "klasyczna rozowa koszula naszych marzen" i "gdzie najlepiej zrobia mi irokeza" ;)

Pszemau - oczywiście, że bez urazy; Mam nadzieję, że w poprzednich mailach była dostrzegalna nutka (auto)ironii... :)

A poza tym - staram się mieć dystans do własnej osoby, co chyba powinno być cechą dżentelmena (może kiedyś :oops: )

A mnie taki się marzy, musiałby mieć jeszcze na lewarku zmiany biegów taką złotą karetę zatopioną w pleksi - z dzieciństwa pamiętam, pewnie ktoś ze starszych kolegów też sobie przypomina.

http://www.google.pl/imgres?

Co rozumiesz przez pojęcie 'starszych' ?

Bo ja pamiętam; jestem rocznik '76 i jeszcze nigdy nie myślałem o sobie w 'ten' sposób; myślisz że to już? :(

Myslę,że powoli już tak ('77), może to życie w pięknym nadwiślańskim kraju :lol: ma na mnie taki wpływ :cry: tylko właśnie śmiać się czy płakać :?:

e tam, e tam - 'ten' kraj wcale nie jest gorszy od innych ( a dla mnie nawet lepszy - bo mój); a jesteśmy nan tyle starzy na ile się czujemy ;)

mozna przewinac do 0:22. pewnie z cala rodzina na wakacje jechal:)

Wiózł mleko z Szymanowa. Mleko, wiesz Pan, ma najszybszy transport, inaczej się zsiada.

Owszem, Lotus Omega. Najlepszy rodzinny samochód sportowy w dziejach.

Dla mnie najlepszym samochodem rodzinnym w dziejach jest Mercedee-Benz 500 W124.

To moje marzenie, które chyba prędko się nie spełni...

To moje, jako, że pojazd w pewym sensie już jest i czeka spokojnie aż go kupię za jakiś czas (jak dobrze pójdzie), można powiedzieć, że marzenie realne :)

fotka z netu

Dołączona grafika

Jeśli danego dnia ubrałbym się bardziej "po angielsku", to wziąłbym Jensena Interceptora...

Dołączona grafika

A jeśli wybrałbym styl włoski...

Dołączona grafika

Guest

To moje, jako, że pojazd w pewym sensie już jest i czeka spokojnie aż go kupię za jakiś czas (jak dobrze pójdzie), można powiedzieć, że marzenie realne :)

fotka z netu

Dołączona grafika

Piękny wóz; o bliźniaczym modelu R107 (roadster bez twardego dachu) traktował jeden z odcinków genialnego "Wheeler dealers" (Mike wyruszył do Bawarii).