Skocz do zawartości

[LUBLIN], Dobry Krawiec


Celefinnel

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego, to chyba jasne, że chcielibyśmy zobaczyć zdjęcia przy tak ostrej recenzji. Ku przestrodze (miejscowi) i ze zwykłej, normalnej ciekawości (reszta). Z drugiej strony, brak zdjęć może niektórym nasunąć brzydkie przypuszczenia.

Przykrym jest, że takie mamy czasy, gdzie wszytko trzeba udowodnić.

Na waszą prośbę udowodnię więc, ale nie w najbliższych dniach. Chyba że koledzy oczekują zdjęć telefonem w lustrze w toalecie ;)

Zanim jednak koledzy zaczną dalej przypisywać mi bycie czyjąś "konkurencją", proponuję prześledzić ten wątek w kwestii wspomnianego krawca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy po prostu za dużo już widzieli przykładów postów chwalących pod niebiosa / mieszających z błotem wszelkiej maści produktów i rzemieślników, które bardzo odbiegały od rzeczywistości. No i nie jest tajemnicą, że masa kombinatorów nas odwiedza, nie mówię, że kolega do takich należy, ale zawsze trzeba być czujnym ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, to chyba jasne, że chcielibyśmy zobaczyć zdjęcia przy tak ostrej recenzji. Ku przestrodze (miejscowi) i ze zwykłej, normalnej ciekawości (reszta). Z drugiej strony, brak zdjęć może niektórym nasunąć brzydkie przypuszczenia.

Przykrym jest, że takie mamy czasy, gdzie wszytko trzeba udowodnić.

Na waszą prośbę udowodnię więc, ale nie w najbliższych dniach. Chyba że koledzy oczekują zdjęć telefonem w lustrze w toalecie ;)

Zanim jednak koledzy zaczną dalej przypisywać mi bycie czyjąś "konkurencją", proponuję prześledzić ten wątek w kwestii wspomnianego krawca.

Nie bierz tego do siebie. To zwykła ostrożność (tym bardziej, że mało się znamy a jak wspomniał Caporegime zaglądają tu różni kombinatorzy). Nawet bez zarzucania Ci złej woli musimy liczyć się z tym, że tak fatalna ocena może w dużej mierze wynikać z Twoich emocji. Bez zdjęć trudno wyrobić sobie opinię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Byłem dzisiaj na pierwszej przymiarce garnituru u Pana Tadeusza Chłopka. Niestety padła mi bateria w komórce wiec na razie bez zdjęcia. Niemniej pierwsze wrażenia bardzo pozytywne. Spodnie prawie gotowe i leża bardzo wygodnie. Kamizelka i marynarka też jak na razie sprawia dobre wrażenie. Za jakieś dwa tygodnie druga przymiarka, na tym etapie projektu jestem bardzo zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Ja kupiłem dwie dżokejki, z dwóch zakładów, są oczywiście kapelusze (trilby, fedory), a także m.in. tzw.narciarki i konfederatki. Zazwyczaj wełniane, ale są też bawełniane i skórzane.

Problem ze zdjęciami powoduje, że mogę tylko zaprosić do odwiedzenia rzemieślników osobiście na ul. Zamojskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Artykuł o Panu Kazimierzu zaciekawił mnie na tyle, że postanowiłem sam się wybrać do jego pracowni ;) A oto wyniki tej wizyty:

Dołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafika

Czapki są starannie szyte,bardzo lekkie i wygodne. Pan Kazimierz powiedział że uszycie jednej czapki zajmuje mu około godziny :) Ceny w okolicy 15-20 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 2 pytania do osób, które korzystały z usług Pana Tadeusza Chłopka.

1) W jakich godzinach czynna jest pracownia (na stronie nie ma stosownej informacji)?

2) Jak Panowie sądzicie, czy Pan Chłopek podejmie się znacznej przeróbki płaszcza? Nabyłem piękny egzemplarz w okazyjnej cenie i cóż... pasuje na mnie tylko w ramionach. Mimo wszystko nie chciałbym się go pozbywać - jest to jasna wełna wielbłądzia - naprawdę fantastyczny, gruby materiał. Jestem gotów na wydatek rzędu kilkuset złotych, byle tylko nie stracić tej zdobyczy. Z tego co wiem, za nowy płaszcz wykonany z takiego materiału musiałbym zapłacić kwotę czterocyfrową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan Chłopek raczej nie pracuje w konkretnych godzinach, ja za każdym razem przed wizytą dzwoniłem do niego żeby się wcześniej umówić (telefon można znaleźć tutaj- http://www.krawiectwolublin.pl/, jednak polecam dzwonić na domowy, pod komórką zastać można jedynie żonę ;) )

Co do płaszcza- myślę, że powinien się tego podjąć, sam zwężałem u niego budrysówkę która była dobra w ramionach, ale strasznie obszerna- teraz wygląda świetnie :) Jeżeli chodzi o wydatek to nie sądzę żeby kosztowało to więcej niż 100zł.

Jedyny problem to taki, że Pan Chłopek nie przyjmuje w tej chwili zleceń, dzwoniłem do niego w poniedziałek i powiedział że teraz ma za dużo pracy i ewentualnie w drugiej połowie miesiąca można próbować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.