Skocz do zawartości

Wielka Renowacja - 16.11.2013 / g. 14.00-17.00 / Warszawa


damiance

Rekomendowane odpowiedzi

poniżej zamieszczam mapkę dojazdu z google. Na ulicę Wąski Dunaj nie można wjechać samochodem. Najlepiej parkować na ulicy Podwale lub w okolicy.

Wejście do Cechu jest od ulicy Szeroki Dunaj (!), na przeciwko restauracji "Senator". Na ulicę Szeroki Dunaj można przejść od strony Podwala przez przejście w murze Starego Miasta (górna czerwona kropka).

 

 

 

jeżeli ktoś jedzie komunikacją to można dojechać do Placu Zamkowego (dolna czerwona kropka) a następnie spacerem przez Piwną.

 

Klik: MAPA GOOGLE, dojazd od strony centrum

 

 

post-12-0-90602100-1384539494_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za przybycie.

 

Nie ze wszystkimi miałem okazję porozmawiać, ale dziękuję, że byliście z nami.

 

Frekwencja świetna, było bardzo dobrze, choć krótko, no i niestety prowadziłem, także nie popróbowałem wielu produktów z destylarnii Kozuba, ale za to nainchalowałem się produktów Saphira :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się rano dowiedziałem, że mam pierwszą od lat sobotę roboczą i było już tylko jak śpiewał doktor z Elektrycznych Gitar: "wszystko ch...", zresztą nie tak dawno dopiero wróciłem do domu. Wściekły jestem nieopisanie icon_mad.gif , pozostaje czekać tylko na bardziej szczegółowe regulacje (relacje - no widać, że robota była) na forum i na blogach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleżanki i Koledzy,

 

Jestem przekonany, że ta impreza była najciekawszą z dotychczas przeprowadzonych i przejdzie do historii....

 

wiele osób, z którymi rozmawiałem podkreśliło, że świetnie się czuły w naszym towarzystwie a atmosfera była bardzo przyjacielska, luźna. Udało się stworzyć płaszczyznę do dyskusji dla wielu z Was. Cel integracji został osiągnięty. Rzemieślnikom z Cechu spodobała się konwencja naszego spotkania, stąd jestem pewien, że w przyszłości spotkamy się na Starym Mieście ponownie.

 

Żałuję, że nie mogłem z każdym z Was porozmawiać dłużej - w szczególności z osobami, które po raz pierwszy miałem możliwość poznać osobiście.

 

Dziękuję za przybycie, pozdrawiam!

Damian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za miłe towarzystwo i możliwość obejrzenia eksponatów (butów): damski pantofelek ze skóry krokodyla Lucjana Leszczyńskiego z (historycznej) pracowni na Nowym Świecie, to najlepszy przykład kunsztu szewstwa warszawskiego, a słynny lotnik Sikory, to tyleż piękne obuwie wystawowe, co nienadające się do chodzenia. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.