Skocz do zawartości

Czy przyszwa powinna się schodzić?


mosze

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Harry napisał:

Zakupiłem buty Yanko - kopyto Y 962G rozmiar 9,5......

Myślę, że po prostu to nie jest Twój rozmiar, a na pewno kopyto, które jest nieodpowiednie do Twoich stóp. Można używać zbyt dużych prawideł, oddawać buty do rozciągania, cierpieć, zaklinać rzeczywistosc, a i tak trafią na dno szafy, lub będą użytkowane bez radości, której mogą dostarczyć buty wlaściwie dopasowane.

Trochę jak z piękną marynarką. Idealną w ramionach, ktorej nie można zapiąć bo jest zbyt wąska w talii. Nosiłbyś.?

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Harry napisał:

Dziękuję, utwierdziliście mnie, że trzeba je niestety oddać. 

Pomijając kwestie dopasowania , cap toe bez zdobień w tak jasnym kolorze  to takie średnie połączenie imo , ani one formalne ani casualowe , nie wiem ile par butów posiadasz , ale jeśli niewiele to przemyśl ten zakup 😀

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 months later...

@kormox mała kompilacja moich najbardziej nieschodzących się "przyszew":

Yanko 1 wyjście, podczas którego wytrzymałem w nich 2h:

yanko1.thumb.jpg.fe1d143702b824294a7b5e93b3105a7e.jpg

Oraz podczas 4 wyjścia, gdy przetańczyłem w nich wesele:

Yanko4.thumb.jpg.14a98f7b0c307a09bdc4ba1f1d496173.jpg

 

Hunty podczas pierwszego wyjścia (lekko otarty zapiętek):

Hunt1.thumb.jpg.dafbb007b552f1d6950d67c0ed7c9f8a.jpg

I Hunty po ponad 20 wyjściach, gdzie ciągle pod koniec dnia ociera mi piętę:

Hunt24.thumb.jpg.5d82b90c1dc20eba1f0b7f7e5e3fcc8a.jpg

 

Buty schodzą się w znacznym stopniu, co akurat w moim przypadku nie miało jakiegokolwiek znaczenia, gdyż o wiele bardziej dokuczają mi twarde zapiętki niż podbicie. Twoja para jest dla mnie OK. Jeśli to kopyto 109 to jest ono identyczne w moich Huntach i możesz się zasugerować co mniej więcej stanie się po 20 wyjściach.

  • Like 1
  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.