Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
W dniu 7.10.2020 o 17:07, saphir.pl napisał:

.

Jest jeden wyjątek, którego jestem bardzo świadomy. Model, który zawsze miałem ustawiony "do realizacji", ale nie powstałby tak szybko i w dokładnie takim kształcie bez Przyjaciela naszej firmy - śp. @Żorż Ponimirski był zachwycony ... niestety ... odszedł zanim ruszyło szycie tej kolekcji i pary dla niego :( 

Te trzewiki to TLB ARTISTA 140 -  powinny pojawić się u nas za 5-8 tygodni w kilku wersjach. Są absolutnie przepiękne, wiem że to będą moje ulubione buty, ale na razie nie potrafię się nimi cieszyć :( 

tlb_artista_boots_zorz_01.jpg.7791052ddace4979ffd2bddf790c0b0b.jpg

tlb_artista_boots_zorz2.jpg.5c20a41a2d1cb0e89139039c779b4128.jpg

Daniel, chyba powinny się nazywać

TLB KAMIL 140, albo ew. 

TLB KAMIL ARTISTA 140

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Realizacja tego projektu trwała tak długo i tak bardzo przy nim marudziłem, że dostałem informację, iż te buty zostały nazwane moim imieniem na warsztacie. Mam do takich spraw stosunek zupełnie obojętny. Nie mam parcia na szkło i zdecydowanie wolę działać sobie na zapleczu więc od razu założyłem, że jeżeli faktycznie zechcą taki numer wywinąć to przeforsuję Kamila, Żorża lub Ponimirskiego (Kamil był wtedy jeszcze w pełnej formie). Kiedy Kamil trafił do szpitala, po uzyskanej zgodzie od Pani Kingi zawnioskowałem oficjalnie o taki gest, by miał się z czego cieszyć po powrocie do domu. Niestety, nie będzie miał okazji. Z Majorki dostałem potwierdzenie, ale wiem oczywiście, że nazwy modeli linii ARTISTA to tylko cyfry i w takiej też formie trafiają one do oferty. Mają tam obecnie swoje problemy więc już im nie marudzę, ale mam nadzieję, że choćby w partii na Polskę w jakiś sposób dotrzymają słowa. 

 

  • Like 1
  • Oceniam pozytywnie 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...
15 godzin temu, Solecalupo napisał:

Jakie są różnice w stosunku do modelu 77008?

Zupełnie inna marka, zupełnie inne materiały, zupełnie inne kopyto, zupełnie inne krzywe i proporcje. Być może wyglądają podobnie, ale to zupełnie inne buty. 77008 był pierwszym podejściem, całkiem udanym (ale nieidealnym) do tego projektu. Dodatkowo przez nieuwagę Majstry zrobiły go nam na podstawie sampla nr 4, zamiast sampla nr 5 :) Też są fajne, też je lubię, ale TLB Artista 140 to konkretny upgrade :)

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Krzysiek_W napisał:

Z lcf to wpadłeś, już nic nie będzie lepsze od nich :)

Właśnie tego się obawiam, bo po samej szybkiej przymiarce czuć różnicę (pewnie dodatek wełny robi swoje). Jeśli wpadłem, to cóż robić? "Less is more" - jakoś tak to szło :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro less is more, poczułem się niejako wywołany do tablicy...

Za rekomendacją Krzyśka kupiłem parę LCF (bawełniane, żebrowane, luźny ściągacz). Prałem już jakieś 6-7 razy.

W mojej ocenie szału nie ma, biorąc pod uwagę cenę. Dobre, ale nie doskonałe. Granatowy kolor stracił już trochę na intensywności. Skarpetki odrobinę się skurczyły. Jakoś bardziej jestem zachwycony nowymi samplami Patine, przyjmując założenie, że będą odczuwalnie tańsze od LCF.

Ale, Panowie, nie stresujcie się i śmiało kupujcie LCF. Niedawno ośmieliłem się wyrazić zaledwie letnią opinię o C&J, więc to ani chybi andropauza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • saphir.pl changed the title to Patine.pl - klasyczne buty PATINE, TLB MALLORCA, YANKO i akcesoria męskie

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.