Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wydaje mi się, że miało być tego ciut więcej w tym sezonie, ale to kwestia 1-2 dodatkowych modeli. Nie wiem czy czekamy jeszcze, czy skasowali nam zamówienie ze względu na brak dostępności skór. To się czasem zdarza. Napisz proszę maila do supportu na sklep@patine.pl i tam obsługa będzie miała info z pierwszej ręki. 
 

Czy pójdziemy natomiast znacznie szerzej w kolejnych sezonach? Zależy od tego, co pokaże partia pilotażowa. 

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Wyprzedajemy BUTY DO PATYNOWANIA - nie dość, że w starych cenach to jeszcze -30% ! 

Także jak ktoś ma ochotę pobawić się w Patyniarza to dobra okazja, która może się już nie powtórzyć. Wyprzedajemy i zapominamy. Od teraz będą dostępne tylko na indywidualne zamówienie. 

Patynowanie takich butów, to w sumie dość fajna i przyjemna zabawa :) 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, saphir.pl napisał:

Wyprzedajemy BUTY DO PATYNOWANIA - nie dość, że w starych cenach to jeszcze -30% ! 

Także jak ktoś ma ochotę pobawić się w Patyniarza to dobra okazja, która może się już nie powtórzyć. Wyprzedajemy i zapominamy. Od teraz będą dostępne tylko na indywidualne zamówienie. 

Patynowanie takich butów, to w sumie dość fajna i przyjemna zabawa :) 

 

A gdzie zaginał The Shine? Już nie patynuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Solecalupo napisał:

A gdzie zaginał The Shine? Już nie patynuje?

Andrzej poświęcił się pracy zawodowej w innej branży, a te buty szyliśmy i trzymaliśmy praktycznie tylko pod jego potrzeby. Musimy uwolnić nieco miejsca na magazynie, więc czas oddać pary do malowania w dobre ręce. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, saphir.pl napisał:

Andrzej poświęcił się pracy zawodowej w innej branży, a te buty szyliśmy i trzymaliśmy praktycznie tylko pod jego potrzeby. Musimy uwolnić nieco miejsca na magazynie, więc czas oddać pary do malowania w dobre ręce. 

Smutna wiadomość. Następcy brak

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Zadałem to pytanie na forum ale pewnie w złym miejscu więc ponowię je tutaj. Jak się ma kopyto TJ Ina G do Y 960 G. Wiem, że to te same tęgości ale może 960 jest  delikatnie tęższa. Mam dosyć szeroką stopę i Ina jest dla mnie trochę za wąska. A może spróbować z H?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
W dniu 6.07.2023 o 18:20, kamilp napisał:

Zadałem to pytanie na forum ale pewnie w złym miejscu więc ponowię je tutaj. Jak się ma kopyto TJ Ina G do Y 960 G. Wiem, że to te same tęgości ale może 960 jest  delikatnie tęższa. Mam dosyć szeroką stopę i Ina jest dla mnie trochę za wąska. A może spróbować z H?

I jaką dostałeś odpowiedź, żebym nie powielał pytania? ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Trochę świeżych WYPRZEDAŻY TLB MALLORCA (bardzo rzadko przeceniane) i YANKO.

Niektóre modele to końcówki kolekcji, niektóre w częsciowej lub pełnej rozmiarówce, np. TLB MALLORCA ARTISTA Oxford 102 w skórze Museum Calf jest jeszcze pełna rozmiarówka!

 

Wszystkie oferty wyprzedażowe w kategorii OUTLET.

 

big_Yanko-663-Cambridge-Cuero-Leather-001.jpg

big_IMG-1006.jpg

big_patineshoes-jodphur-boots-tlb-513-brown-01.jpg

big_patineshoes-reverse-stitch-tlb-561-brown-01.jpg

big_patineshoes-reverse-stitch-tlb-563-tan-cuero-01.jpg

big_TLB-538-Vegano-Burdeos-Senior-001.jpg

big_tlb-artista-102-museum-calf-marron-01-min.jpg

big_Yanko-663-Cambridge-Burdeos-Leather-001.jpg

  • Like 1
  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.