Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@patine, które kopyto z oferowanych przez was jest obiektywnie najszersze - chciałbym je przetestować. Szczegółowej tabeli rozmiarów przy każdym nie ma, a od supportu dostałem kiedyś jakąś mało adekwatną do pytania odpowiedź. Po prostu chodzi o najszersze z oferowanych kopyto. 960G, 961G są dla mnie ekstremalnie wąskie. Mam czego szukać jeszcze w waszej ofercie? 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, jak jest z rozmiarówką w Yanko ? Posiadam kilka par Loake, na kopycie Capital w rozmiarze 7,5. Interesują mnie następujące trzewiki: 

https://patine.pl/yanko-653yh-cuero.html

https://patine.pl/yanko-style-653-trzewiki-cuero.html

Trochę o rozmiarówkach poczytałem:

- Yanko 915 = Loake Capital

-Yanko 960 = Loake 026

Najprawdopodobniej zamówię 3 pary tych trzewików ( 7; 7,5; 8 ) i zostawię odpowiednio pasujące

Czy mój tok myślenia jest ok ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje outletowe chukka 133C:

Skóra gruba i mięsista, bardzo ładnie się łamie. Posiadam również Yanko 201 na kopycie 915 i 664 na 960 - wszystkie 3 pary w tym samym rozmiarze 7UK. Porównanie kopyta chukka do oxfordów może nie być miarodajne, ale wydaje mi się że Goya jest bardziej dopasowane niż 915. W obu parach Yanko pomimo dobrego rozmiaru mam wrażenie że buty są minimalnie za długie i mają za dużo miejsca w przedniej i środkowej części buta nad palcami, w chukka dopasowanie w każdej przestrzeni jest bardzo dobre. 

Wydaje mi się że kolor jest ciemniejszy niż standardowe  Vegano Brown ( na pudełku widnieje kolor dark brown, z przekreślonym dark) co bardzo mi odpowiada, kolor jest bardzo ładny. Jedyny problem, że zamówiłem polecany standardowo krem medium brown i zostają jasne smugi. @blekit, moje zdjęcia dobrze oddają rzeczywisty kolor, Twoja para jest jaśniejsza?

IMG_20201206_092503.thumb.jpg.7c02cb9060df7ab474c545424cbf1b2d.jpg

IMG_20201206_092454.thumb.jpg.8de0388f4c80eb7f4cd73d909857cc17.jpg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuszna sugestia. Przekazałem do Supportu. Myślę, że w przyszłości  to się zmieni. Na razie, gdyby były wątpliwości to zwracajcie uwagę na tę sekcję na karcie produktu z obrazka - tam zawsze jest info o podeszwie. Ewentualnie śmiało proście mailem support o dodatkowe zdjęcie. Tam mają te pary pod ręką i w miarę szybko prośba powinna być zrealizowana. 

podeszwy.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • saphir.pl changed the title to Patine.pl - klasyczne buty PATINE, TLB MALLORCA, YANKO i akcesoria męskie

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.