Skocz do zawartości

Producenci, marki butów: Yanko


Pan Janusz

Rekomendowane odpowiedzi

Reversed split toe. Hmmm, musialbym zobaczyc je na zywo. Moze I tkwi w nich jakis potencjal. Tak czy inaczej sa intrygujace.

Ja natomiast mam nadzieje, ze w stalej ofercie pojawi sie split toe derby w skorze licowej w, bardziej klasycznych jak na polskie warunki klimatyczne, kolorach: czarny I ciemny braz. Takie kolory moglyby tez ciekawie wygladac w skorze tloczonej. Widze, ze stala oferta Yanko kladzie nacisk przede wszystkim na koniaki, bordo, srednie brazy. Kojarzy mi sie to glownie z krajami srodziemnomorskimi I tamtejsza moda. Milo by bylo, gdyby oferta uwzgledniala w wielu modelach I tegosciach rowniez klasyczna czern. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Co mam z tym fantem zrobić? But po jednym założeniu , nie pytajcie dlaczego bez sznurówek- nie wytrzymały mojego wiązania. But z prawej strony dziwnie się marszczy wyraźnie jakby gorszej jakości skóra. Czyżby drugi raz reklamacja? Wcześniej Mońki też jeden z butów wyraźnie odbiegał jakościowo.75bf620a8ae56765016fc9ad8600765b.jpga37479e613bf7f90c9c8e3bfb1a450a8.jpg9fb20fceb65a371d222261c7f5577ded.jpg41d1f4b90ce8cefe31b6e2e8d5e1bd29.jpg160d0dcab1a05b4ec2c4e266bcacf2c9.jpge51ad9de7260627d52fc78ac4325c0d0.jpg

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Ja bym nosił i się nie martwił - nie wygląda to źle, poza tym zdarza, że skóra różnie się marszczy w butach z tej samej pary. Marszczenie nie oznacza też, że skóra automatycznie jest gorszej jakości, szerzej pisze o tym theshoesnob w tym artykule:

http://www.theshoesnobblog.com/2017/07/mythbuster-part-1-leather-creasing-means-something-is-wrong.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.09.2018 o 20:43, koz napisał:

Ja bym nosił i się nie martwił - nie wygląda to źle, poza tym zdarza, że skóra różnie się marszczy w butach z tej samej pary. Marszczenie nie oznacza też, że skóra automatycznie jest gorszej jakości, szerzej pisze o tym theshoesnob w tym artykule:

http://www.theshoesnobblog.com/2017/07/mythbuster-part-1-leather-creasing-means-something-is-wrong.html

A co jeśli mowa o jednym założeniu? Ba parę minut...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami też jest tak, że obie stopy są różnej budowy i w zw. z tym skóra się inaczej marszczy, prawy but może być też gorzej dopasowany - nie ciśnie Cię w miejscu tego załamania przed językiem?

Mam wrażenie też, że Yanko mają dość miękkie skóry i w zw. z tym dlatego wzór marszczenia mógł pojawić się u Ciebie szybko.

Możesz napisać do sklepu z pytaniem co oni na to, ale IMO same buty niekoniecznie muszą być wadliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
20 minut temu, betsy napisał:

1. czy Patine zrezygnowało już z MTO w Yanko? Nie widze informacji na stronie ...

MTO w Yanko jest obecnie dość problematyczne. W fabryce czas zmian i komunikacja jest utrudniona. W takich przypadkach staramy się nie realizować MTO ponieważ klienci przy najmniejszych opóźnieniach lub braku informacji reagują nerwowo. TLB/Patine w tej chwili łatwiej. Generalnie jeżeli komuś bardzo zależy proszę o kontakt z supportem. Zawsze będzie info z pierwszej ręki w oparciu o aktualną sytuację w danym momencie.

 

20 minut temu, betsy napisał:

2. czy wiecie czemu jest taka duża różnica pomiędzy zaprezentowanymi modelami Yanko na stronie yanko i na patine.pl?

Proszę o sprecyzowanie, a postaram się odpowiedzieć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem. Wynika to z tego, iż współpraca między nami nie opiera się dziś na konkretnych kolekcjach. Dla nas szyją na zamówienie dokładnie to, czego oczekujemy. Proces szycia trwa bardzo długo więc nie są w stanie oferować często tych samych modeli w tym samym czasie u siebie i "vice wersja". Krótko rzecz ujmując, od dłuższego już czasu tworzymy własne kolekcje w oparciu o własne przekonania i potrzeby naszego rynku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.