Skocz do zawartości

Suit Supply


+Immune+

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, tryhp3 napisał:

SuSu zniknęło z Otrium, ale pojawiło się w Warszawskich TK Max. Koszule po 99 zł.

Czy to aby nie jest historia z gatunku tych: outlet SuSu ponownie otwarty! Podaję hasło: C38UL4

?

Wierzyć mi się nie chce w te koszule w TK Maxx- to raz. A po drugie- psujesz resellerom biznesy życia (jeśli z koszulami to prawda).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, adamW napisał:

Czy to aby nie jest historia z gatunku tych: outlet SuSu ponownie otwarty! Podaję hasło: C38UL4

?

Wierzyć mi się nie chce w te koszule w TK Maxx- to raz. A po drugie- psujesz resellerom biznesy życia (jeśli z koszulami to prawda).

Już w lipcu widziałem parę koszul Susu w TKMaxx w Warszawie. Cena 99zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Coven napisał:

O ile artykuły, którymi jestem zainteresowany będą dostępne jeszcze jutro / po jutrze, to  ja będę składał zamówienie z wykorzystaniem mailboxde. Temu "bodycar1" jakoś nie do końca ufam po zerknięciu na kilka opinii w sieci.

Uzywam uslug bodycar1 regularnie i zero zastrzeżeń

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie bardzo różnie bywało. Marynarkę raz dostałem w porządnym pudełku innym razem w papierowej kopercie. Raz nawet przysłali marynarkę w dużo za dużym pudełku z wieszakiem SuSu. Jednym słowem - loteria, ale na 3 koszule i spodnie to paczkomat raczej starczy.

Promocja -30% flash sale na otrium.de dla SuSu jest do niedzieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halfprice nie prowadzi już sprzedaży online (o czym było na forum), a sklepów stacjonarnych w Polsce ma kilkadziesiąt. Może wydarzyć się taka tragedia, że te koszule nie są dostępne w każdym sklepie; niestety trzeba się z tym liczyć. Skoro już forum dewoluowało w stronę pepper.pl, może chociaż warto wspomnieć, gdzie są te koszule (po Lobby i EG do Czeladzi warto było podjechać, jeśli ktoś jeszcze pamięta tę historię, po koszulę ze średniej półki chyba niekoniecznie). Dla jasności, nie jestem zainteresowany zakupem, jestem zainteresowany (hobbystycznie) stanem forum🙂

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, lubo69 napisał:

Halfprice nie prowadzi już sprzedaży online

a szkoda 🤣

chociaż ciucholandy online to chyba nie najlepszy pomysł więc pewnie mają się nieźle stacjonarnie🙂

dla mnie jedną z lepszych zakupowych akcji były swetry Morgano za 5 dyszek aż szkoda że kupiłem tylko 1 :-)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otrium z wysyłką do Polski było dostępne bardzo długi okres (rok na pewno). Przez ostatnie kilkanaście tygodni ich obecności na naszym rynku nie było prawie żadnych nowości, magazyn był uzupełniany chyba tylko o zwroty.

Socjologicznie ciekawe zjawisko, że dopiero teraz kolegom przypomniało się zrobić zakupy z Niemiec (zniżki na 25% też były na Polskę). To się jakoś fachowo w literaturze przedmiotu (marketingu) nazywa?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, mosze napisał:

Tak, ale uwzględnij fakt "falujących" cen, ostatnio ceny mocno wzrosły, być może część osób czekała na obniżki lub z Raichu obecnie się bardziej opłaca. Natomiast asortyment wygląda na identyczny, po prostu zmiana kraju.

Dokładnie. Ja obserwowałem kilka rzeczy, których ceny 3 miesiące temu nagle wzrosły dwukrotnie. Czekałem na obniżkę, czekałem, potem na black friday, a zamiast tego Susu zniknęło ze wszystkich krajów poza Niemcami.

W dniu 9.10.2024 o 10:27, michasacuer napisał:

W jakim opakowaniu przychodza itemy z otrium? Paczkomat duzy na spodnieni trzy koszule styknie? Bede zamawial przez bodycar

Właśnie jedną marynarkę na którą czekam spakowali w pudełko o wymiarach 64x35x12 cm. Mailboxde wycenił to na 12,70 EUR GLSem albo 2x tyle UPS.

PS: Faktycznie pepper.pl nam się zrobił w tym temacie.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.10.2024 o 15:06, dragonek napisał:

U mnie bardzo różnie bywało. Marynarkę raz dostałem w porządnym pudełku innym razem w papierowej kopercie. Raz nawet przysłali marynarkę w dużo za dużym pudełku z wieszakiem SuSu. Jednym słowem - loteria, ale na 3 koszule i spodnie to paczkomat raczej starczy.

Na Otrium zamawiałem sporo SuSu: marynarka, płaszcze, kamizelki, spodnie. Oprócz zwrotów z powodu nietrafienia z rozmiarem, zawsze wszystko było ok. Można było trafić super rzeczy w niski cenach.

Pokusiłem się o zamówienie z Niemiec kurtki koszulowej (shirt jacket) i kamizelki za pośrednictwem Bodycar1. Zobaczymy co z tego będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.10.2024 o 15:06, dragonek napisał:

U mnie bardzo różnie bywało. Marynarkę raz dostałem w porządnym pudełku innym razem w papierowej kopercie. Raz nawet przysłali marynarkę w dużo za dużym pudełku z wieszakiem SuSu. Jednym słowem - loteria, ale na 3 koszule i spodnie to paczkomat raczej starczy.

Promocja -30% flash sale na otrium.de dla SuSu jest do niedzieli.

Niestety mimo że jest napisane iż promocja trwa nadal to rabat się już nie nalicza ani kod nie wchodzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.