Skocz do zawartości

Mam do wydania ____ na ____. Co radzicie?


Jan

Rekomendowane odpowiedzi

Już trochę za późno na posezonowe wyprzedaże. Ostatni gwizdek był w zeszłym miesiącu. Obecnie zostały zapewne głównie niedobitki ze skrajnej rozmiarówki.

To ma być skóra licowa czy zamszowa? Z tą pierwszą będzie niezwykle trudno w tym przedziale cenowym. Rozmiar też by się przydał, skoro jest on taki niespotykany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już trochę za późno na posezonowe wyprzedaże. Ostatni gwizdek był w zeszłym miesiącu. Obecnie zostały zapewne głównie niedobitki ze skrajnej rozmiarówki.

Cóż począć, gapowe się płaci. Trzeba będzie zapłacić pełną cenę, pytanie jest więc czy warto kupować teraz czy spokojnie poczekać do wiosny na nowe modele.

To ma być skóra licowa czy zamszowa? Z tą pierwszą będzie niezwykle trudno w tym przedziale cenowym. Rozmiar też by się przydał, skoro jest on taki niespotykany.

Nie jestem tu wybredny, może być zarówno skóra licowa, jak i zamsz. Rozmiar to jak sądzę po ostatnim przestrzeleniu z Gordon & Bros. 42 - 42,5 czyli 8 - 8,5. Najważniejszy jest ładny kolor ;) czyli cuoio jak na zdjęciach lub podobny ciepły, jasny brąz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź jeszcze w Massimo Dutti. Z Twoim budżetem niestety poza stacjonarnymi sklepami w Polsce może być ciężko. Zwłaszcza przy aktualnym kursie naszej waluty. Kolor butów też nie pomaga. Znalazłem fajne buty w złotopłowym kolorze, ale niestety nie są to 100% driving shoes, ale bardziej mokasyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam,

Mam do wydania max 500zł na buty jesienno-zimowe.

Warunki:

-brązowa skóra

-wkładka 32cm

-możliwie niski obcas z tyłu (nie chcę dodatkowych cm we wzroście)

-najlepiej ocieplane, żebym mógł je też założyć na -20.

Najlepiej jakby to były sztyblety albo boots albo cokolwiek ładnego, bo już mam dość chodzenia po sklepach i dowiadywania się, że rozmiarówka kończy się na 45...

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Wybieram się jutro na zakupy obuwia, mam do wydania max. 1700 zł i zastanawiam się, czy kupić jedną parę C&J, czy ewentualnie jedną parę obuwia Prime Shoe + Loding, dokładając ewentualnie brakującą sumę? W grę wchodzą trzewiki, chukka i full brogue. Co doradzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna para za 1700?

Jeżeli coś wyjątkowo ciekawego dla ciebie od C&J to warto rozważyć.

Ja za mniejszą kwotę kupiłem (były korzystniejsze kursy walut) nowe buty:

-Loding ze strony internetowej

-Bexley przy okazji zamówienia forumowego.

-trzewiki Barkers z ebay.co.uk

Wydaje mi się że na angielskim ebayu znajdziesz to czego szukasz.

Aby zminimalizować koszty przesyłki możesz poprosić sprzedawców, aby wysłali paczki do jednego z nich. Wtedy on może to wszystko wysłać do Polski.

Ja tak robiłem i nie było problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Panowie, w związku z coraz niższymi temperaturami na zewnątrz, szukam wełnianej czapki zimowej w cenie powiedzmy do 100 zł. Czy możecie doradzić coś sensownego? Z tego co widziałem w sklepach to albo są to produkty o odpychającej jakości i estetyce albo z dużymi domieszkami włókien sztucznych. Kolor granatowy albo szary, fason, posiłkując się zdjęciami z bloga Mr V: http://img502.imageshack.us/img502/5728 ... ris354.jpg (preferowana zwykła, gładka) lub http://img526.imageshack.us/img526/8047/34tommyton.jpg. Dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, w związku z coraz niższymi temperaturami na zewnątrz, szukam wełnianej czapki zimowej w cenie powiedzmy do 100 zł. Czy możecie doradzić coś sensownego? Z tego co widziałem w sklepach to albo są to produkty o odpychającej jakości i estetyce albo z dużymi domieszkami włókien sztucznych. Kolor granatowy albo szary, fason, posiłkując się zdjęciami z bloga Mr V: http://img502.imageshack.us/img502/5728 ... ris354.jpg (preferowana zwykła, gładka) lub http://img526.imageshack.us/img526/8047/34tommyton.jpg. Dziękuję i pozdrawiam.

Podłączam się pod zapytanie. Szukałem na alledrogo, ale tam tylko akrylowy szajs przywożony kontenerami z dalekiego wschodu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio wybierając się do P&C w celu obejrzenia bezrękawników i golfów, widziałem też fajne czapki "iwanki" (jak nazywam takie zwykłe, gładkie kominiarki). W ogóle asortyment w tym sklepie w tym sezonie jest naprawdę ciekawy, ale głównie za sprawą sprzedawanej tam marki McNeal ( która moim zdaniem ma bardzo wysoki współczynnik ceny do jakości )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio wybierając się do P&C w celu obejrzenia bezrękawników i golfów, widziałem też fajne czapki "iwanki" (jak nazywam takie zwykłe, gładkie kominiarki). W ogóle asortyment w tym sklepie w tym sezonie jest naprawdę ciekawy, ale głównie za sprawą sprzedawanej tam marki McNeal ( która moim zdaniem ma bardzo wysoki współczynnik ceny do jakości )

Kominiarki? http://www.tamaj.pl/3866-7032-home/jaxo ... uj-fxf.jpg - masz na myśli coś takiego? :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio wybierając się do P&C w celu obejrzenia bezrękawników i golfów, widziałem też fajne czapki "iwanki" (jak nazywam takie zwykłe, gładkie kominiarki). W ogóle asortyment w tym sklepie w tym sezonie jest naprawdę ciekawy, ale głównie za sprawą sprzedawanej tam marki McNeal (która moim zdaniem ma bardzo wysoki współczynnik ceny do jakości )

Kominiarki? http://www.tamaj.pl/3866-7032-home/jaxo ... uj-fxf.jpg - masz na myśli coś takiego? :?

Tak, to tradycyjny element stroju formalnego. Na szczególnie uroczyste okazje (np. obchody święta narodowego) ubiera się ją w kolorze białym do czarnej marynarki z kapturem oraz szarych spodni (jak dżentelmen na zdjęciu poniżej uwieczniony w trakcie tradycyjnego tańca narodowego. W wersji kanonicznej spodnie powinny mieć potrójny lampas). Alternatywnie marynarka z kapturem i kołnierzem szalowym. Z tym, że do podkreślenia wagi wydarzenia ów szal zakłada się na twarz (na zdjęciu widać panów odzianych również w tę wersję stroju)

post-175-136589211082_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, jest to bardzo gustowny dodatek do każdego garnituru.

No o zwykłą dzianinową chodzi, kiedyś tak chyba były określane takie dzianinowe z podwinięciem, chyba bo już sam nie pamiętam.

Wklejony przeze mnie model to klasyk, taki element stroju pozwala zachować elegancję podczas rozbojów także w trochę zimniejszym klimacie lub krótkotrwałym załamaniu pogody.

Ok, a na serio, to byłym wdzięczny, gdybyś mógł wyjaśnić lub pokazać o jaki fason chodzi, jak widać chyba inaczej rozumiemy określenie kominiarka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, to tradycyjny element stroju formalnego. Na szczególnie uroczyste okazje (np. obchody święta narodowego) ubiera się ją w kolorze białym do czarnej marynarki z kapturem oraz szarych spodni (jak dżentelmen na zdjęciu poniżej uwieczniony w trakcie tradycyjnego tańca narodowego. W wersji kanonicznej spodnie powinny mieć potrójny lampas). Alternatywnie marynarka z kapturem i kołnierzem szalowym. Z tym, że do podkreślenia wagi wydarzenia ów szal zakłada się na twarz (na zdjęciu widać panów odzianych również w tę wersję stroju)

Zdecydowanie, dlatego bardzo cieszyłem się widząc piątkowe obchody, elegancja nie zginęła wśród uczestników marszu i wielu miało taką właśnie elegancką czapeczkę. Może przesadzamy trochę na forum z tym upadkiem elegancji w dzisiejszych czasach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.