Skocz do zawartości

Marka Loake


yoshi

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję za wyjaśnienie. Te Yanko też mi się podobają, ale chcę coś na skórzanej podeszwie (na gumowej, jesienne-zimowe już mam, Wittchen, żeby było ciekawiej :) ).

 

Czytam to forum od niedawna i w ogóle jestem zaskoczony wyglądem (w trakcie użytkowania) nawet drogich niektórych butów. Zastanawiam się czy małe zużycie moich butów jest spowodowanem ilością posiadanych par (przynajmniej 2 na każdą porę roku, dana para noszona jest 1-2 razy w tygodniu w danej porze roku), czy ilością pokonywanych kilometrów. Głównie poruszam się samochodem i komunikacją i uważam gdzie stawiam stopę. :) Posiadam buty Wittchen, Vistula, Otispose, Timberlan, Gordon&Bros.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Whitesnake - ja dlatego mam specjalne buty do jezdzenia ( w kazdym aucie ma pare butow). Oczywiscie wynika to z 2 przyczyn:

 

1. nie martwie sie gdy niszcze buty pedalem

2. nie lubie jezdzic w butych z pieta - wygodniej mi w plaskiej podeszwie

Dobra rada, ale niestety nie do zastosowania w moim przypadku. Mam czasem kilka spotkań w ciagu dnia i z jednego na drugie jeżdzę samochodem. Trudno byłoby mi zmieniać buty kilkanaście razy dziennie :), szczególnie kiedy na kolejne spotkanie jestem spóźniony juz w połowie poprzedniego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buty butami, umawiaj połowę mniej spotkań to nie będziesz się spóźniał i starczy Ci dnia na wszystkie :)

Połowa mniej spotkań to połowa dochodu, a połowa dochodu to o polowe mniejsza ilośc butów. Średnio więc, na każdym bedzie dokładnie tyle samo uszkodzeń, a szczęścia o połowę mniej  :). Dość połowicznie rozwiazanie.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

W linku poniżej znajdziesz ciekawy opis kopyt Loake. Mam podobne doświadczenia.

Zamówiłem swój rozmiar, ale na drugi raz wziąłbym o pół numeru mniejsze, mam luz w najszerszym miejscu stopy. Dla punktu odniesienia, capital to dla mnie najlepiej dopasowane kopyto z RTW, niezależnie od kategorii cenowej.

http://www.styleforum.net/t/354125/loake-appreciation-shoe-p0rn-thread

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównując buty Ashby z Buckingham po zewnętrznych rozmiarach, nie widzialem różnicy w długości. Za to po zalozeniu, różnica była dla mnie mocno odczuwalna. Ashby mają szerszy, bardziej okrągły czubek przez co moja stopa w nich latała, na długość mniej, ale na szerokość juz znacząco. Na szczęście to country, wiec gruba skarpeta trochę pomaga, ale dzięki nim dowiedziałem sie ze kopyta G od Loake nie są dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

To dobra cena.

Fajne buty jesli masz szeroką stopę. Edwardy są na kopycie G.

 

Mam szeroką stopę, przez co dość ciężko mi znaleźć klasyczne buty, które byłyby wygodne. Mam Loake Ayr i są całkiem okej, więcj Edward powinien być tym bardziej dobry. 

 

Dziękuję za odpowiedzi. 

Pozdrawiam,

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla osób zastanawiających się nad kolorem zamszu Loake Burford (http://www.ebay.co.uk/itm/Loake-Mens-Burford-Brown-Suede-Brogue-Boots-Welted-Leather-Sole-F-Fitting-/181558931416?pt=UK_Men_s_Shoes&var=&hash=item2a45c16fd8) - to zdjęcie ze strony Herringa idealnie odwzorowuje ich kolor, natomiast to z aukcji jest bardzo dalekie od rzeczywistości. Natomiast jakość wykonania tych butów jest doskonała, jestem bardzo zadowolony :) 

 

Loake-Loake%20Burford-Brown%20Suede-7285

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.