Skocz do zawartości

Marka Cheaney, Imperial Collection


Gość gccg

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...

Jasne, jakąś grupę wsparcia butoholików się na szybko zmontuje, będą wielogodzinne wieczorne rozmowy o przyszwach i obłożynach przy kefirku, czasem ziółka zaparzymy (to już ten wiek...). W historycznej części miasta mieszkam, to może nawet w weekend hobbystycznie - zawodowo coś z ziemi wykopiesz... Zapraszam:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
1 godzinę temu, bratdominik napisał:

Ostatnia para niezłych derby (UK 😎 na dwie dziurki w brązowym kolorze za 940 zł z przesyłką (kodem ze strony obniża się cenę o 10%). https://www.moss.co.uk/cheaney-shoes-plain-toe-derby-965778607

Hehe, a jak przeszedłem na stronę USA to cena zmieniła się na 400$ przecenione z 795$ 🤔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie Cheaney w wyprzedażach została ostatnia para Ernest (https://www.cheaney.co.uk/mens-c48/brogues-c92/cheaney-ernest-two-tone-oxford-brogue-in-conker-dean-check-p93), ładne brogues pięknie przecenione, za GBP 195, rozmiar UK 7. Ja poszukując swoich Cheaney prawie je kupiłem, ale coś mnie tknęło aby zadzwonić do sklepu fabrycznego, i tak to zamiast Ernestów kupiłem Richmond na Dainite dokładnie takie jak na zdjęciu za GBP 195. Biorąc pod uwagę ich wyjściową cenę zniżka więcej niż zacna. Moje doświadczenia z zakupami przez telefon w UK są więcej niż dobre. Po drugiej stronie James mówił po angielsku więcej niż wyraźnie, rzekłbym nawet bardzo wyraźnie, i to bez wiedzy o tym, że dzwonię z Polski. To tak gdyby ktoś miał wątpliwości co do tego, czy zrozumie Anglika przez telefon. Polecam.

cheaney-richmond-r-derby-boot-in-walnut-grain-leather-p168-1252_zoom.jpg

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, bratdominik napisał:

@Żorż Ponimirski hmmm, nie do końca rozumiem sens sprawdzania tej oferty na stronie USA, niemniej ja na stronie UK doszedłem do momentu płatności i cena z przesyłką do PL wynosi GBP 194. Tak więc oferta jest legitna.

Po kliknięciu na link od Ciebie zaproponowali mi przekierowanie na us.mossbros.com i ku mojemu zdziwieniu cena została przeliczona z niemal dwukrotną przebitką. 

image.png.5f076700e27ee2043e59f9fe2b0e6cdb.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
  • 4 months later...

Cheaney hythe, mahogany grain, czyli groszkowane oxfordy na kopycie 175F. Wydają się być szerokie, ale takie nie są. Fabryka sugerowała, że powinienem wziąć taki sam rozmiar, jaki noszę w butach o tęgości G. I nie była to dobra rada, ponieważ buty są za wąskie i za krótkie o pół rozmiaru. Moim zdaniem to kopyto odpowiada 325 E C&J.

IMG_6338.JPG

IMG_6339.JPG

  • Like 1
  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.06.2018 o 19:00, Tanatos70 napisał:

Oczekując na nowe jesienne Vassy i zamszaki z TLB na lato , zupełnie niespodziewanie udało mi się upolować na ebayu takie fajne łapcie, które zamierzam nosić do lżejszych letnich spodni. Żona popukała się w czoło jak je zobaczyła, ale mnie się podobają. Nawet bardzo. Zakup jak pisałem, okazyjny (całość z przesyłką ok. 150 funtów). Przybył dzisiaj z UK w kartonie po wódzie na myszach wypełnionej gazetami. Buty przymierzane i niechciane przez poprzedniego właściciela. Mam już doświadczenie z "czenejami" z materiałowymi (tweedowymi) wstawkami. Buty zachowują się rewelacyjnie, elementy wełniane są podszyte skórą wyściółkową i nie widać na nich żadnych śladów zużycia (mam je już trzy lata). Założyłem więc, że producent ma spore doświadczenie w produkcji tego typu "spektatorów" i również w tym wypadku (wstawki z płótna podszyte skórą) się nie zawiodę. Buty nie były jak dotąd poddane żadnym zabiegom pielęgnacyjnym, więc także trafią w najbliższym czasie na testy kosmetyków Boot Black.

5b16c0cab1c01_cheaneycanvas1.thumb.jpg.09883ddd18c2b4c01126c20cd56ee792.jpg

@Tanatos70 i jak, założyłeś je na stopy, czy spakowałeś z powrotem do skrzynki? ;) - pokaż stylówę (może być bez kanotiera :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Krzysiek_W napisał:

@Tanatos70 i jak, założyłeś je na stopy, czy spakowałeś z powrotem do skrzynki? ;) - pokaż stylówę (może być bez kanotiera :))

Jasne, nosiłem zeszłego lata. Trudne buty, ale da się je unieść.

https://forum.butwbutonierce.pl/topic/510-jakie-buty-mam-dziś-na-sobie/?do=findComment&comment=282971

W tym roku jeszcze nie powyjmowałem z kartonów loafersów i różnych takich dziwaków, ale nie przegapisz  🙂

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.