Skocz do zawartości

Marka Cheaney, Imperial Collection


Gość gccg

Rekomendowane odpowiedzi

AS Moore to świetne buty, ogólnie AS to rewelacyjny producent. Dziś zamówiłem 2 pary butów od tego producenta, w tym Moore w kolorze Chestnut.

As Moore znalazły się na ostatnim miejscu. Jednak ranking nie dotyczył wszystkich butów, kt posiadam, a 3 najlepszych par butów. Namdrugim miejscu są Herring Drake, kt wyprodukował Alfred Sargent, gdyż uważam, że sa lepiej wykonane niż Moore. Potwierdził zresztą to mój kontak w AS.

 

Jeszcze raz podkreslę, że Moore to piekne buty, wykonane z przepięknej skóry, na ładnym kopycie 724, które jednak lepiej wygląda w przypadku Radwell.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście najlepszych, dlatego napisałem o podium. Wszystko jasne, dzięki. 

Nie ukrywam, że poranno-poniedziałkową gorzką refleksję na temat aktualnych cen regularnych sprowokował mój wewnętrzny anarchista - ~50% wyjściowej do góry w niecałe cztery lata... Co w takiej sytuacji rzekłby Siara? Na szczęście to nie jedyna opcja i dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

As moore to jedne z moich ulubionych butów. Świetne kopyto, materiały i detale. Moja subiektywna opinia jest taka że kopyto lepiej pasuje do oxfordów niż do modelu radwell.

W pełni się zgadzam, jednak moje stopy pokazują coś innego, lub wolą Radwell. Co nie zmienia faktu, że Moore to przepiękne buty, o czym pisałem już dziś :-P

A w czerni prezentują się wyśmienicie!!!!! Gratuluję wyboru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście najlepszych, dlatego napisałem o podium. Wszystko jasne, dzięki. 

Nie ukrywam, że poranno-poniedziałkową gorzką refleksję na temat aktualnych cen regularnych sprowokował mój wewnętrzny anarchista - ~50% wyjściowej do góry w niecałe cztery lata... Co w takiej sytuacji rzekłby Siara? Na szczęście to nie jedyna opcja i dobrze.

Zawsze można zaplanować zakup i w okresie 6 miesięcy szukać/dzwonić do sklepów fabrycznych.  Wybrać 1-2 modele z AS, Cheaney, C&J i innych producentów, i jestem przekonany, że uda się kupić jeden z wybranych modeli za - 30 - 50% ceny. Mi się nigdy nie spieszy i ostatecznie zawsze kupię to co planowałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Niestety trzeba oszczędzać. Dziś ostatecznie postanowiłem kupić tylko 1 parę AS w zamówieniu grupowym, gdyż  Cheaney Elliot - zostały wpisane na moją listę specjalną.

 

Ha, ja rozmyślam o Chiswickach... Za tę cenę jednak się nie zdecyduję prędko, a w Anglii bywam rzadko :(

 

 

 

post-6462-0-94597200-1448320176_thumb.jp

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...
  • 4 weeks later...

Nie miałem w planach zakupu butów przez kolejne min pół roku. Niestety nie moglem się powstrzymać przed skorzystaniem z rewelacyjnej okazji: Cheaney Avon Darf Leaf na podeszwie skórzanej. Planowałem zakup tych butów od ponad 2 lat (po zakupie trzewików Cheany Tweed), czekając na okazję, która właśnie dziś się pojawiła. Nowe buty z wystawy za 145 GBP. Dodatkowe zdjęcia wrzucę po dostawie. Poniżej zdjęcie ze strony Cheaney:

 

 

post-3391-0-01917200-1452984241_thumb.jp

 

Zdjęcia orginalnych butów z aukcji:

 

post-3391-0-89281000-1452984241_thumb.jp

post-3391-0-38269200-1452984460_thumb.jp

 

EDIT: Uważam, że sa to jedne z ładniejszych butów w tym stylu

  • Oceniam pozytywnie 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dotarły Cheany Avon Dark Leaf, opisywane wyżej. Buty dostarczone zostały w orginalnym pudełku, z workami na buty, zapakowane jeszcze w foliowe worki.  Zgodnie z opisem sprzedawcy, buty są w idealnym stanie, oprócz różnicy w odcieniu skóry.  Dziś dokonałem pierwszego pastowania. Niestety na zdjęcia efektu finalnego nie było już dobrego światał.

 

Poniżej kilka zdjęć pokazujących różnicę odcieniu i napastwoanych butów. 

 

post-3391-0-17196600-1453496846_thumb.jp  różnica w odcieniach

 

post-3391-0-86188300-1453496847_thumb.jp  różnica w odcieniach

 

post-3391-0-42754500-1453496849_thumb.jp  pierwsze napastowanie

 

Jutro wrzucę finalne fotki. 

 

Zdjęcia w świetle dziennym: https://forum.butwbutonierce.pl/topic/510-jakie-buty-mam-dziś-na-sobie/page-222

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Stwierdzam, że choć Cheaney robi świetne buty, to są bandą amatorów jeżeli chodzi o sprzedaż internetową. Wraz ze znajomymi zamówiliśmy na obecnej wyprzedaży łącznie cztery pary butów (w środę), dzisiaj każdy z nas dostał wiadomość, że buty są niestety niedostępne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stwierdzam, że choć Cheaney robi świetne buty, to są bandą amatorów jeżeli chodzi o sprzedaż internetową. Wraz ze znajomymi zamówiliśmy na obecnej wyprzedaży łącznie cztery pary butów (w środę), dzisiaj każdy z nas dostał wiadomość, że buty są niestety niedostępne.

Brexit ;)

 

P.S. Ja swoje zamówiłem i opłaciłem w poniedziałek. Do dzisiaj- ani widu...

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.