Skocz do zawartości

Przechowywanie garderoby - dyskusje i porady


proceleusmatyk

Rekomendowane odpowiedzi

Przydaje się niska wysuwana półka/szuflada podzielona na równe kwadraty (niczym herbaciarka). Ułożysz tam krawaty, spinki, zegarek ale również pasek do spodni.

 

Chciałem napisać o 'patencie' jak cytowany (mi tego brakuje i  chyba sobie sam dorobię :) ), ale Paparazzo wyczerpał temat i wszystko 'w punkt'. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem wysuwana belka sprawdza się świetnie na koszule. Zmierz dokładnie szerokość półek na buty by się nie okazało ze przy standardowej brakuje dosłownie 4 cm by 4 pary stały koło siebie. Inaczej trzeba robić na zmianę jedne do przodu, drugie tyłem.

I zastanów się nad przesuwanymi drzwiami, ja zamówiłem z takimi zamiast otwieranymi do siebie i bardzo żałuję. Ciągle się o wszystko blokują.

Ja też chwalę sobie kwadratowe, zamknięte szuflady, idealne na swetry i przybory do pastowania butów. Z dołu na buty warto zrobić wysuwaną szufladę otwartą na całą szerokość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I zastanów się nad przesuwanymi drzwiami, ja zamówiłem z takimi zamiast otwieranymi do siebie i bardzo żałuję. Ciągle się o wszystko blokują.

 

O wszystko czyli o zawartość szafy ? W takim wypadku masz poprostu za mało przestrzeni, również mam przesuwne drzwi i zero problemu. Polecam zamiast tradycyjnych szaf rozwiązania typu system elfa. Sam decydujesz na co ile miejsca przeznaczasz, zabudowujesz ruchomymi drzwiami i masz dokładnie to co sobie wymyślisz i w każdej chwili możesz wszystko pozmieniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 9 months later...

Potrzebuje jednego (!) wieszaka na marynarkę, szerokość 42 cm. Czy ktoś mógłby doradzić gdzie kupić? Najlepiej sklep stacjonarny w Warszawie, ale też internetowy z tanią przesyłką - oferty, które znalazłem, to wieszak za 1 zł i wysyłka za 20...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje jednego (!) wieszaka na marynarkę, szerokość 42 cm. Czy ktoś mógłby doradzić gdzie kupić? Najlepiej sklep stacjonarny w Warszawie, ale też internetowy z tanią przesyłką - oferty, które znalazłem, to wieszak za 1 zł i wysyłka za 20...

 

Jeżeli jesteś z Warszawy możesz sprawdzić muji czy jakoś tak (ten japoński sklep ze wszystkim w prostej kartonowo/drewnianej stylistyce) - ale tego nie wiem. Na pewno wieszaki na spodnie z klipsami są w Piotrze i Pawle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...
  • 3 months later...

Pozwolę sobie odgrzebać temat.

Gdzieś (chyba nawet tu na forum) widziałem taki sposób na przechowywanie skarpet i postanowiłem spróbować tak zorganizować szufladę. O ile stan zerowy zajmuje trochę czasu (zwłaszcza jeżeli wcześniej skarpety przechowywało się w formie "zośki" lub w totalnym chaosie), tak utrzymanie takiego stanu nie wymaga zbyt dużo czasu. No i jest pełen przegląd całej kolekcji stopowych ocieplaczy. ;)

IMG_20180122_180907.thumb.jpg.c7f873a565e2557e1753451a8a55b4b9.jpg

PS. No i tak trzymając się tematyki forum - komoda bespoke, nieskromnie pisząc. ;)

  • Like 2
  • Oceniam pozytywnie 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.