Skocz do zawartości

Eleganckie zegarki


macaroni

Rekomendowane odpowiedzi

Nie, raczej jest to pokaz możliwości technicznych i historyczna konotacja z poprzednim modelem. Weź jeszcze pod uwagę, że 3900m podawana w tym modelu to wodoszczelność statyczna, a nie dynamiczna.

Powiedz prosze, ile cos takiego kosztuje?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już mówimy o Rolexie, pozwolę sobie pokazać kolegom zegarek tej firmy, który uważam za najfajniejszy. Kiedyś będzie mój! :roll:

Ktoś może powiedzieć, że nie ma w nim nic specjalnego, ale na mnie działa jak magnes ;)

Nie znam sie zupelnie na zegarkach i wazne dla mnie jest to, ze jeden podoba mi sie wiecej a inny mnie. Dlatego zadajeczesto bardzo prozaiczne pytanie .... ktore i teraz zadam: ile on kosztuje?

(przyznam, ze jak na Rolexa to jest calkiem ladny)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam sie zupelnie na zegarkach i wazne dla mnie jest to, ze jeden podoba mi sie wiecej a inny mnie. Dlatego zadajeczesto bardzo prozaiczne pytanie .... ktore i teraz zadam: ile on kosztuje?

(przyznam, ze jak na Rolexa to jest calkiem ladny)

Około 20 tys. zł z tego co pamiętam :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do znawcow tematu:

Jak wiadomo podrabia sie wszystko ... a zwlaszcza zegarki. Czy istnieja podrobki (nie mam na mysli czegos do kupienia na targu za $ 20) tak doskonale, ze prawie nie rozniace sie jakoscia od oryginalu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źle pamiętasz ;). Około 21k kosztował Submariner przed ostatnimi podwyżkami

A Milgauss? To przyznam się, że pomieszałem, jak widać. Cena tak czy siak zaporowa ;)

gccg - zdecydowanie, ale to byłaby miłość z wzajemnością ;)

Tak ... gdyby firma Rolex zwrocila sume za ktora kupiles zegarek ;):D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że tak. Istnieją podróbki, których nie rozróżni nie tylko 95% populacji ale i spora grupa profesjonalnych zegarmistrzów. Gdzie nabyć, tego Ci nie powiem ;)

Hahahaha, no mogliby ;):D

Ale ja pytam na serio ... nie mam zamiaru czegos podobnego kupowac ... czy istnieja podrobki jakosciowo nie rozniace sie od oryginalu. To, ze 95 % spoleczenstwa czegos nie odrozni to wiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakościowo nie istnieją, bo nie da się wytworzyć za mniejszą kasę takiej jakości jaką robi np. Rolex, Patek, etc. Zawsze będą to gorsze materiały, dbałość o szczegóły, etc. Cena takiego zegarka to po części faktycznie marka, ale także genialna jakość i niezawodność.

Nie miałem na myśli tego, że chcesz kupić, tylko że nie mam nawet pojęcia gdzie coś takiego można nabyć. Na pewno nie na pchlim targu, bo tego typu podróby to już w ogóle masakra.

eye_lip - wydawało mi się, że kolega pytał i o jeden zegarek i o drugi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.