Skocz do zawartości

Zajac Poziomka

Użytkownik
  • Postów

    4 413
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    206

Treść opublikowana przez Zajac Poziomka

  1. Moje śniegowce też dziś dały radę
  2. @yeutez Ich chinosy Classic Fit mają dosyć wysoki stan, ale są też dosyć "workowate", to taki prawdziwy classic fit. W tabeli z wymiarami produktów na ich stronie masz podaną wysokość stanu.
  3. Według mnie odlecieli z cenami. Jak ktoś ma bardzo niestandardowe wymiary to może jest to opcja godna rozważenia. Ja kupuję RTW i przerzuciłem się na Charles Tyrwhitt, za 200-350 złotych można kupić bardzo przyzwoite wełniane spodnie. Leżą na mnie lepiej niż Benevento (RTW, nie korzystałem z opcji MTM).
  4. Niedługo już nawet kompozytorzy nie będą potrzebni https://news.developer.nvidia.com/ai-composer-creates-music-for-films-and-games/ To dopiero początek, jak się do tego weźmie Google i użyje czegoś o mocy porównywalnej z AlphaZero, rezultaty mogą być bardzo ciekawe. https://www.theregister.co.uk/2017/12/14/deepmind_alphazero_ai_unfair/
  5. Kolejna pracownica konkurencji, która chce nadszarpnąć nieposzlakowaną opinię firmy? Ktoś musi ich bardzo nie lubić!
  6. Ja myślę, że to większy spisek, to jeszcze inna konkurencja podkłada świnię Giacomo i Lancerto jednocześnie! To jest jedyne logiczne wytłumaczenie.
  7. I pewnie tu też przypadkiem wkleił marynarkę Lancerto a tak naprawdę chciał innej firmy...
  8. @mr.vintage Masz dojścia w Lancerto, daj może znać ich asom marketingu że taka żenująca kryptoreklama jak powyżej tylko zniechęca do zakupów.
  9. Zajac Poziomka

    Sprzęt audio

    Dla mnie to co napisałeś brzmi jak czarna magia, ale znając Twoje zamiłowanie do perfekcji wierzę na słowo że zagra fantastycznie Gratulacje!
  10. @Polish Dapper Oczywiście to Ty chodzisz w tym garniturze i Tobie ma się podobać efekt końcowy, ale ja podtrzymuję swoją opinię. Według mnie marynarka wygląda na zbyt ciasną w talii i to nawet biorąc poprawkę na to, że zdjęcia nie są wykonane w "pozie robota". Linia ramion jest według mnie bardzo kwadratowa i gdybym nie wiedział, że to bespoke to pomyślałbym że pierwsze zacytowane zdjęcie to zdjęcie katalogowe nowej kolekcji Bytomia. Co do koszulowego wszycia rękawa to o ile wiem stosuje się je raczej w marynarkach bez konstrukcji albo z minimalną konstrukcją i chodzi o to żeby marynarka leżała prawie jak koszula. Wszycie koszulowe w marynarce o mocnej konstrukcji wydaje mi się stylistyczną pomyłką, no ale to jak rozumiem było Twoje wyraźne życzenie a nie pomysł krawca. Plecy leżą poprawnie, ale nie idealnie. Jezeli chodzi o wykonanie to wierzę, że jest bardzo staranne. Nie ma się co obrażać, to że garnitur mi się zwyczajnie nie podoba to nie jest żadna internetowa złośliwość a po prostu opinia wyrobiona na podstawie przedstawionych zdjęć. Ja nie widzę żeby ten garnitur bespoke leżał dużo lepiej niż ubrania RTW które prezentujesz.
  11. Zajac Poziomka

    Sprzęt audio

    @mr.vintage Kiedy około półtora roku temu szukałem sprzętu do pokoju ok. 20 m ale z dwa razy wyższym budżetem (do 3 tys. PLN), nieoceniony kolega @Whitesnake zarekomendował mi Pianocrafta. Posłuchałem się, kupiłem model MCR-N670 i z perspektywy czasu nie żałuję ani jednej wydanej złotówki. Nie jestem audiofilem, nie siedzę w temacie sprzętu, ale słuch mam chyba całkiem niezły i Pianocraft gra dla mnie naprawdę dobrze. Jeżeli masz okazję kupić Pianocrafta o połowę taniej, to stosunek ceny do jakości będzie na pewno bardzo dobry. Jeżeli lubisz streamować muzykę z telefonu/komputera, zastanowiłbym się nad trochę nowszym modelem, bo ten który podlinkowałeś jest chyba dosyć stary i nie oferuje takiej opcji. Do tak małego pomieszczenia możesz też szukać tańszego modelu z 6, a nie 8 z przodu co powinno jeszcze trochę zbić cenę.
  12. Zajac Poziomka

    TK Maxx

    Jakie znasz legendy o kurtce John Partridge?
  13. Przyszły do mnie ostatnio dwie koszule, które zamawiałem kilka tygodni temu. Tak prezentuje się u mnie model kołnierzyka "Wodzu". Bardzo ładny kołnierzyk, długie wyłogi z ładnym "rollem" ale bez efektu karykatury. Jedyne co przydałoby się zmienić, to położenie drugiego guzika - należałoby go przesunąć o jakieś 0,5 cm w dół żeby kołnierzyk ładnie wyglądał bez krawata (widać to na zdjęciu @Wodzu kilka postów wyżej, drugi guzik jest trochę za wysoko). Kamilu, jeszcze raz dziękuję za pomoc! Materiał tej koszuli to błękitny oksford za 55 EUR i mam o nim lepsze zdanie niż wynikałoby z poprzednich postów - po pierwszym praniu materiał stał się miły w dotyku, nie skurczył mi się też za bardzo. Nie mam też problemów z prasowaniem. Być może od czasu poprzednich zamówień zmieniono dostawcę tkaniny... Drugą koszulę zamówiłem z białego royal oxfordu, za 75 eur, pod wpływem recenzji @Haz i ten materiał również bardzo polecam, jest nawet lepszy. Model kołnierzyka również "Wodzu", wygląda równie dobrze PS. Przepraszam za jakość zdjęć, mój telefon jest w naprawie i zdjęcie robiłem jakimś starym kalkulatorem.
  14. Shoe snob ( https://www.jfitzpatrickfootwear.com/ )miał całkiem ładne buty w tym stylu, model Snoqualmie:
  15. @Barty82 Obcierają Cię usztywnienie pięty i nosków, które są zrobione z celastiku (rodzaj tworzywa sztucznego). To, że usztywnienie jest zrobione z takiego materiału to nic strasznego, wszystkie tańsze marki, a i niektóre droższe używają go do usztywnienia pięt. Praktycznie wszystkie, poza pojedynczymi wyjątkami używają celastiku usztywniania nosków. O dziwo te droższe buty o wiele mniej obcierają stopy, być może używany przez nie celastik jest lepszej jakości albo po prostu cieńszy... nie wiem. Żadne preparaty do zmiękczania skóry tu nie pomogą, jedyny sposób jaki znam to po prostu cierpliwe rozchodzenie butów, dopóki usztywnienia trochę nie zmiękną. Polecam plasterki Compeed przez pierwsze kilkanaście wyjść, później problem powinien ustąpić. Może @szewc24.pl zna jakąś inną radę, ale wątpię.
  16. W jaki sposób "zmiękczanie skóry" ma pomóc, skoro przyczyną nie jest skóra, a sztywny celastik?
  17. Zajac Poziomka

    Yoox

    @dziko U mnie na szczęście tak to nie działa, przetestowane Obydwoje nie mamy czasu żeby wyszukiwać okazje na Yoox, więc nam zakupoholizm nie grozi Raz dwa-trzy tygodnie przeglądam tę stronę bardzo pobieżnie, 10-15 minut i tyle. Mam tam konto chyba od roku, a do tej pory kupiłem chyba jedynie chelsea boots od Church's (okazja - za jakieś 160 euro) i tę koszulę. Jeżeli ktoś ma dużo czasu i cierpliwości, to faktycznie można trafić perełki w dobrych cenach.
  18. Zajac Poziomka

    Yoox

    Dla kogoś kto "kupuje oczami" Yoox nie ma nic do zaoferowania, w tym przypadku fatalne zdjęcia to plus a nie minus
  19. Zajac Poziomka

    Yoox

    Rozwiniesz?
  20. Zajac Poziomka

    Yoox

    Zamówiłem koszulę bawełniano-lnianą firmy 100hands. Firma robi porządne koszule, które normalnie kosztują koło 200 euro, więc 56 euro wydawało się niezłą okazją... przyszła i wszystko fajnie, bardzo dobre wykonanie, fajny materiał, świetne perłowe guziki... tyle że to koszula damska, w dodatku bardziej tunika Długość prawie do kolan, guziki z lewej strony, rękawy tak wąskie, że mi bicepsy nie przechodzą... No cóż, może partnerce się spodoba Ku przestrodze, żeby nikt się nie dał nabrać tak jak ja: https://www.yoox.com/pl/38592987XE/item#dept=men&sts=ip_baynote&bnwidget=PDSameDesigner&bnslot=1&bnpid=38592987&cod10=38592987XE&sizeId=&sizeName=
  21. Całokształt moim zdaniem wygląda słabo, nie potrafię chyba powiedzieć dokładnie o co mi chodzi. Na pewno taliowanie (a raczej jego brak) jest jednym z elementów wpływających na moją ocenę.
  22. Bardzo ładny płaszcz, ale jak patrzę na Twoje zdjęcia... to bardziej jestem skłonny żeby przychylić się do opinii z zacytowanego fragmentu (zarówno żony jak i Twojej) No po prostu Ci nie leży. Model który zaprezentował @Midlife-Crisis leży na nim świetnie, a tutaj krój jakoś nie pasuje do Twojej sylwetki. Ja bym nie nosił, mimo świetnego wykonania i "kultowości'.
  23. Nie próbowałem, wyrzuciłem zaschnięte kremy. Problem wysychania nie występuje w wyższej linii md'or ale te z kolei kremy zostawiają u mnie na butach delikatne smugi (bardzo delikatne, ale jednak). Jak mi się skończą spróbuję chyba innej firmy, zastanawiam się nad Boot Black - marka ceniona w Japonii.
  24. "Strusie" może być ciężko dostać, natomiast lamy są od kilku lat dostępne od ręki na stronie Meermina więc łatwo możesz się stać posiadaczem takich samych
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.