Skocz do zawartości

Producenci, marki butów: Meermin


Pan Janusz

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś już coś wymyślił i z powodzeniem zastosował na latającą piętę ze względu na słabe wyprofilowanie w Hiro? Mam tanowe brogsy idealnie dobrane rozmiarem i leżą miesiącami nieużywane, bo się nie mogę rozstać. :-( Czekam na rozwój techniki :-D

Wklejka cienkiej warstwy antypoślizgowej skóry stosowanej w butach tanecznych? :?

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź.

Tamtego się nie udało wylicytować, ale pojawiły się takie same. Niestety nie jestem pewny co do rozmiaru, ale chyba opłaca się zaryzykować. Z wyglądu bardziej podoba mi się hiro.

Długość mojej stopy - 27cm

Szerokość - 10cm

Obwód w śródstopiu - ok. 25cm

Elton będzie pasował czy szukać Hiro?

Pozdrawiam,

Michał

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki rozmiar jest potrzebny?

Myślę, że prędzej pojawią się w znanym nam sklepie na ebayu. Z jakąś rysą albo zagnieceniem, ale za to taniej i prawie od ręki.

O, np. teraz są podobne w rozmiarze 8,5:

http://www.ebay.pl/itm/MEERMIN-Mallorca-classic-collection-balmoral-boots-85UK-/262811842743?hash=item3d30ce78b7:g:RqkAAOSwImRYfio7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem trochę informacji otrzymać od firmy ale coś ciężko mi idzie korespondencja.

Interesują mnie typowe czarne Oxfordy, szukam na własny ślub ...

I problem z rozmiarem. Moja stopa to 31cm. Z tymi innymi rozmiarami to ciężko bo Gordon Bros mam 46 i są OK. Ecco eleganckie to zazwyczaj 46 albo 47.

 

I czy 12UK z Meermina nie będzie za małe? Mam przeczucie, że trzeba trochę większe. Czy znajdę w Meerminie 12.5 UK albo 13 UK?

Przeglądam Oxfordy, które mi się podobają ale nic większego ponad 12 nie ma. Na eBayu są Oxfordy 13UK ale minus to brak skórzanej podeszwy. A tak poza tym nie mogę tego modelu znaleźć na stronie Meermina więc to może stara kolekcja?

 

Jakieś rady od osób z dużą stopą będą mile widziane. Czytałem większość wątku ale przewijają się ciągle "normalne" rozmiary ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.01.2017 o 11:33, Arcatera napisał:

Ja mam długość stopy 30 cm i w Meerminie chodzę w 11 UK. Pytanie jak z szerokością stopy i podbiciem u Ciebie

U mnie 30,5 cm przy szerokości 11-11.5cm. Wydaje mi się, że mam całkiem szeroką stopę, ale niekoniecznie wysokie podbicie (bezproblemowo schodzi mi się przyszwa w oksfordach). Jest szansa, że ta 11UK będzie na mnie pasować? Meerminy maja niby węższe kopyta..

Z tego, co wiem to nigdzie w Polsce nie można ich przymierzyć / zamówić z ewentualnym zwrotem.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 2/2/2017 at 10:59 PM, kabza00 said:

U mnie 30,5 cm przy szerokości 11-11.5cm. Wydaje mi się, że mam całkiem szeroką stopę, ale niekoniecznie wysokie podbicie (bezproblemowo schodzi mi się przyszwa w oksfordach). Jest szansa, że ta 11UK będzie na mnie pasować? Meerminy maja niby węższe kopyta..

Z tego, co wiem to nigdzie w Polsce nie można ich przymierzyć / zamówić z ewentualnym zwrotem.

Nie ma najmniejszych szans. Sprawdź sobie rozmiary wkładki(Google meermin size chart) i zobaczysz dlaczego ;)

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Panowie, jak jest ze sprzączkami w monkach Meermina? Są one na skórze czy na gumie?

Jeżeli już zawracam głowę to może ktoś pomoże: jak jest różnica rozmiarowa między monkami na kopycie Hiro i Elton? Chodzi mi głównie o podbicie i szerokość w palcach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam te - https://www.meermin.es/articulo.php?idArt=4641#.

Sprzączki są na gumie.

Nota bene - to były moje pierwsze monki, kiedy przyszły zastanawiałem się, czy guma przy sprzączkach i zapinane fragmenty cholewki się nie zniszczą (a w zasadzie - czy się urwą). Niedługo będą dwa lata, a zarówno skóra jak i gumka mają tylko znikome ślady zużycia (buty dość często użytkowane, niedługo pierwsza wymiana fleków).

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Steppenwolf napisał:

kiedy przyszły zastanawiałem się, czy guma przy sprzączkach i zapinane fragmenty cholewki się nie zniszczą (a w zasadzie - czy się urwą). Niedługo będą dwa lata, a zarówno skóra jak i gumka mają tylko znikome ślady zużycia

Potwierdzam, jak dla mnie klamerki u Meermina, które są zrobione trochę na wzór paska od spodni (w sensie, klamerka, szlufka) zdają egzamin na 6. 

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.