Skocz do zawartości

Bielizna bazowa - produktu dobrej jakości - zestawienie


malwes

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 1.04.2023 o 15:43, gajdowskip napisał:

Intimissimi Uomo - przyzwoita jakość, choć dla koneserów miarowego szycia może być niewystarczająca. Ja ze swojej strony polecam - opłacalny zakup zwłaszcza w licznych promocjach

Przykładowe bokserki: https://www.intimissimi.com/pl/product/długie_bokserki_z_elastycznej_bawełny_supima®-SBU12L.html?dwvar_SBU12L_Z_COL_INT=019&utm_source=google_shopping&utm_medium=organic&gclid=EAIaIQobChMI_t7ltOiI_gIVkQuiAx3OFw4gEAQYAiABEgKFDfD_BwE&gclsrc=aw.ds 

Typowo letnie piżamy pewnie dopiero wejdą do oferty (pamiętam te z zeszłych sezonów), ale na ten moment przykładowa: https://www.intimissimi.com/pl/product/pidżama_męska_z_bawełny_supima®-PLU466.html?dwvar_PLU466_Z_COL_INTU=800

 

Bardzo dziękuję! Czy jednak piżama z długimi rękawami i nogawkami nie będzie za bardzo grzała latem?

W dniu 1.04.2023 o 20:23, WojKow napisał:

Robiłem próby z różnymi bokserkami typu jakieś marki z zalando, Ralph Lauren i kilka innych i te z Intimissimi.com są najwygodniejsze i najwytrzymalsze. Co do piżamy, to ja mam taki komplet na zimę (niby nie jest oznaczony jako piżama) od nich i też bardzo lubię https://www.intimissimi.com/pl/product/bluzka_z_długim_rękawem_z_modalu_i_kaszmiru-CLU16E.html?dwvar_CLU16E__color__5210_Z_COL_INTU=800

Również dziękuję! Czy ten model jest wystarczająco ciepły, żeby nosić go solo po domu/mieszkaniu czy jednak szlafrok będzie konieczny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli że zamierzasz pomykać po domu w samych gaciach😳? Chciałbym nieśmiało zauważyć, że mimo wszelkich utyskiwań kolegów na poziom Forum, to dalej jest forum o męskiej elegancji. Tu się zastanawiasz czy marynarka nie odstaje na 1,5 cm i jak naprostować kant w spodniach, a jak nikt nie patrzy to kalesony i żonobijka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, pablocito napisał:

Czyli że zamierzasz pomykać po domu w samych gaciach😳? Chciałbym nieśmiało zauważyć, że mimo wszelkich utyskiwań kolegów na poziom Forum, to dalej jest forum o męskiej elegancji. Tu się zastanawiasz czy marynarka nie odstaje na 1,5 cm i jak naprostować kant w spodniach, a jak nikt nie patrzy to kalesony i żonobijka. 

Hehe, moje pytanie dot. noszenia solo było à propos bluzki z modalu i kaszmiru. Mam piżamy z krótkimi oraz dłuższymi rękawami na odpowiednią porę roku. Prowadzę nocny tryb życia, także od kąpieli (21) siedzę sobie do 2 i szukam takich piżam, by nie musieć w zimę okrywać się dodatkowymi warstwami (przez wygodę). Ot tyle i aż tyle.

Ponadto śmiem odrzucić Twoją tezę, jakobym odszedł od tematu męskiej elegancji. Uważam, że piżamy mieszczą się w tym zakresie, a tym bardziej takie, jakie obecnie mam - inspirowane noszonymi przez Dona Drapera (lata 60. XX wieku).

Jeśli chodzi o poszukiwania odpowiedniej bielizny, to skorzystałem z dedykowanego na ten temat wątku. Nie zakładałem go specjalnie. No cóż, następnym razem zapytam się "za kolegę" albo napiszę z drugiego konta.

dons-blue-pajamas.webp

Screenshot 2023-04-12 at 01-29-04 2228-1570186302.webp (obraz WEBP 640×356 pikseli).png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, pablocito napisał:

Nie No piżamy są jak najbardziej koszerne. Widać źle zrozumiałem Twoje zapytania i stanął mi przed oczami obraz gościa w gaciach, podkoszulku na ramiączkach i klapkach Kubota🤣

xDDD

 

11 godzin temu, WojKow napisał:

Piżama ciepła, zdecydowanie nie nadaje się na lato, za to dobra do chodzenia w domu. 

Nie doprecyzowałem - czy nadaje się do noszenia solo w zimę (bez konieczności nakładania szlafroka czy bluzy)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Macie jakieś tipy na wysokiej jakości klasyczne białe bawełniane podkoszulki na ramiączkach?
Czas mi uzupełnić szafę a te wszystkie HM itd to badziew straszny.
Potrzebuję kupić z kilkanaście sztuk w takiej grubszej wersji żeby pot wchłaniały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Półka średnia dobrej jakości: Calida, Schiesser. Trochę wyżej: Hanro, Hamilton&Hare. Jeszcze wyżej: Falke, Handvaerk, The White Briefs. Najwyżej: Zimmerli.

Warto spróbować Bread and Boxers, ale nie testowałem.

Generalnie trudno to kupić, bo teraz modna jest wiskoza.

https://breadandboxers.com/man/multipacks/tank-regular-2-pack-1376

https://www.falke.com/pl_pl/p/2-pack-mezczyzni-singlet-okragly-dekolt-daily-comfort/68105_2000/


https://int.zimmerli.com/products/business-class-tank-top-white-2221470-01?variant=

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lubo69 napisał:

Półka średnia dobrej jakości: Calida, Schiesser. Trochę wyżej: Hanro, Hamilton&Hare. Jeszcze wyżej: Falke, Handvaerk, The White Briefs. Najwyżej: Zimmerli.

 

Kupiłem dwa lata temu zestaw bokserek White Briefs. Nie jestem zadowolony - szybko zaczęły się deformować, spierać (mam granatowe), a ostatnio zaczęły się poddzierać. W porównaniu do tych z Massimo Dutti są dużo gorsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Servetch napisał:

Kupiłem dwa lata temu zestaw bokserek White Briefs. Nie jestem zadowolony - szybko zaczęły się deformować, spierać (mam granatowe), a ostatnio zaczęły się poddzierać. W porównaniu do tych z Massimo Dutti są dużo gorsze.

Nie mam takiego doświadczenia z dwiema koszulkami i dwiema parami bokserek, ale mam to wszystko dopiero od pół roku.

Generalnie jednak nie ma reguły. Na chyba siedem moich rzeczy z Hanro, pięć jest super, a dwie kiepskie. Miałem cztery rzeczy od Zimmerli: dwie rewelacyjne, dwie przeciętne, na poziomie poniżej Schiessera.

PS. Massimo Dutti ma rzeczywiście świetną bieliznę; kupiłem w TK dwie pary skarpetek po 20 zł/szt., nosiłem kilka lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...

Mam ten model. Po ok. pięciu - sześciu praniach trzyma się bardzo dobrze. Jest to raczej męski odpowiednik damskich koronek, luksusowy i delikatny. Konstrukcja powoduje, że jest bardzo elastyczny. Nie traci fasonu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.