Skocz do zawartości

Zastanawiam się nad kupnem


jabberwocky

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś może mi pomóc w wyborze butów? Mianowicie rozchodzi mi się o 3 marki butów: Loake Jones, Barker Holmes i Witchen  model 78-M-053-5. Linki  które chciałem dołączyć nie otwierają się dlatego opisowo. Loake Jones już miałem chwile, ale oddałem na reklamacje po tym jak skóra na załamaniach się odbarwiła po 2 tygodniach. Zamówiłem je jeszcze raz mimo to, bo mógłbyć to "wypadek" przy pracy. Witchen mam już w domu, skóra jest mięka podeszwa skórzana ale klejona do częsci szytej (przynakmniej tak wygląda). Loake mialy twardą skórę polerowaną, więc może to był powód odbarwień, ale chcę sprawdzić jeszcze raz. Zamówiłem również Barker Holmes.
 Z tych trzech chciałbym wybrać jedną parę. Pomożecie :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Czy ktoś może mi pomóc w wyborze butów? Mianowicie rozchodzi mi się o 3 marki butów: Loake Jones, Barker Holmes i Witchen  model 78-M-053-5. Linki  które chciałem dołączyć nie otwierają się dlatego opisowo. Loake Jones już miałem chwile, ale oddałem na reklamacje po tym jak skóra na załamaniach się odbarwiła po 2 tygodniach. Zamówiłem je jeszcze raz mimo to, bo mógłbyć to "wypadek" przy pracy. Witchen mam już w domu, skóra jest mięka podeszwa skórzana ale klejona do częsci szytej (przynakmniej tak wygląda). Loake mialy twardą skórę polerowaną, więc może to był powód odbarwień, ale chcę sprawdzić jeszcze raz. Zamówiłem również Barker Holmes.

 Z tych trzech chciałbym wybrać jedną parę. Pomożecie :)

 

Zdjęcia się nie otwierają, bo na końcu adresów dodałeś kropki i przecinki. Pousuwaj i będzie ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem lepiej wyglądają i z opisu wynika, że środek cały w skórze.

Poniżej jest wybór kolorów, jest również camel - nie wiem dlaczego nie ma zdjęć. Napisz do nich - może Ci prześlą.

Dotychczas paru forumowiczów zakupiło w tej firmie torby i z tego co pamiętam, to w ramach budżetowego wyboru - byli zadowoleni.

Nie wiem jak jest z kosztami zwrotu, ale gdyby Ci się nie spodobały, oddać możesz na pewno.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sekret, nie, nie były podzelowane. Ale nie wydaje mi się aby to wiele dało, bo wygląda to tak jakby klej puścił z jednej strony, a tutaj guma na podeszwie raczej nie pomoże. Abstrahując już od faktu, że buty w stanie "ze sklepu" powinny być gotowe do użytku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem lepiej wyglądają i z opisu wynika, że środek cały w skórze.

Poniżej jest wybór kolorów, jest również camel - nie wiem dlaczego nie ma zdjęć. Napisz do nich - może Ci prześlą.

Dotychczas paru forumowiczów zakupiło w tej firmie torby i z tego co pamiętam, to w ramach budżetowego wyboru - byli zadowoleni.

Nie wiem jak jest z kosztami zwrotu, ale gdyby Ci się nie spodobały, oddać możesz na pewno.  

 

Kolor camel jest niestety ze skóry licowej :/ Ten ciemny brąz chyba trochę zbyt formalny. Żeby chociaż podeszwa była w kolorze trochę obniżającym formalność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ingvar, "buty w stanie ze sklepu powinny być do użytku" - nie zgadzam się. Na nasz klimat jesienno-zimowy, nie nadają się żadne buty ze skórzaną podeszwą, ja wszystkie buty podzelowuję i budżetowe Ryłko/Kazar, wytrzymują 2-3 lata.

Przypuszczam, że nie klej puścił tylko skóra na podeszwie namokła i dlatego odeszła. Oczywiście ni9e widziałem butów więc trochę strzelam w ciemno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będziesz chodził w butach ze skórzaną podeszwą przez całą jesień (mokro plus śnieg) i wytrzymają? Mówię o prawdziwej zimie jesieni i zimie, nie takiej, jaka była w tym roku, że prawie nie było śniegu, i o prawdziwym chodzeniu, a nie jeżdżeniu samochodem do pracy i z pracy i wychodzeniu najwyżej z samochodu do domu czy sklepu.

Jeśli tak, i buty ze skórzaną podeszwą użytkowane cały rok w tym w okresie wrzesień-marzec gdy jest mokro i śnieżno wytrzymają tzn. skórzana podeszwa wytrzyma, to szacun dla butów i zwracam honor (butom i Ingvarowi rzecz jasna). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chodziłem w paru butach i dopiero po trzech latach Gordon Bros mi zaczęły się odklejac. Orange dalej trzyma. Niemniej ja jestem zwolennikiem zelowania zimowych butów, a najlepiej kupowania od razu na gumie

 

Niestety skórzna podeszwa za bardzo ślizga się na śniegu i lodzie, a na natłuszczonej jeździ się jak na łyżwach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.