Skocz do zawartości

Zastanawiam się nad kupnem


jabberwocky

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni,

to mój pierwszy post, nie linczujcie proszę:)

 

Długo szukam brązowych brogsów, raczej skromniejszych w formie. W Lublinie generalnie z butami jest kiepsko.

Do dziś chodziłem niemal wyłącznie w butach firmy Ecco, i ku mojemu wielkiemu zdziwieniu trafiłem tam na następujący model:

 

http://outletstore.pl/images/68161401705_32627.jpg

 

Proszę o opinie, co sądzicie o ch wyglądzie, mają nadawać się do normalnej codziennej eksploatacji z chinosami i sportową marynarką.

 

Z góry dziękuję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się podobają, choć razi logo firmy (żadna porządna firma nie umieszcza loga na eleganckich butach). Jednak w rzeczywistości mogą wyglądać inaczej; na zdjęciach nawet buty z Zary są ładne.

Przywykłem do tego, że Ecco reklamuje sie na produktach noszonych przez klientów, dobrze że to dyskretne tłoczenia a nie np. charakterystyczna "łyżwa" przez cały bok buta:)

Ale ciekawą rzecz zauważyłeś - nazwałeś je "eleganckmi", a to nie jest marka elegancka. Oznacza to, że mój cel spełnią - proste obuwie, kojarzące się z klasyką, jednocześnie trwałe i wygodne w urzytkowaniu.

 

Mnie razi trochę szpiczastość...

 

Dodam - podeszwa jest tam skórzana poza środkową częścią (tą na końcu śródstopia), która jest miękka i z gumy bez faktury.

 

Inne foto:

 

www.eobuwie.com.pl/pol_pl_Polbuty-ECCO-Dixon-68161401705-Walnut-64075_4.jpg

 

http://www.eobuwie.com.pl/pol_pl_Polbuty-ECCO-Dixon-68161401705-Walnut-64075_4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

but sam w sobie jest okej jak na swoją pólkę cenową, ja bym go nie kupił ze względu na napis :mellow:

przeszukaj sobie duże sklepy internetowe z korzystną polityką zwrotów np Zalando no i masz jeszcze TK maxa moze

ci się trafi jakis Loake za 300/400zł. tutaj też napewno znajdziesz zacne brogi http://www.sklep.klasycznebuty.pl/polbuty-skorzane,98.html

 

ecco napewno beda wygodne, jak lubisz kupuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie w tym rzecz, że lubię i widziałem i mierzyłem.

 

Z zakupami przez net nieznanych mi marek jest problem, że w sumie nie wiem czego się spodziewać.

To jak szukanie dziewczyny na portalu randkowym:) Może być super ładna i elegancka, ale o komforcie codziennego życia niewele można się z ww dowiedzieć.

TkMaxa jeszcze nie mamy w Lublinie, ale ma się otworzyć w Plazie niebawem:)

 

Tymczasem chyba skuszę się na Eccosy.

Jesli ktoś chciałby jeszcze mnie w tym utwierdzić - zapraszam do komentowania:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drtulp - rozumiem Twoje obiekcje z zakupem przez neta, ale mając taki budżet, nie kupiłbym tych butów.

Spójrz tutaj- http://www.zalando.pl/gordon-and-bros/?_q=gordon+and+bros&sc=false  i zamów nawet parę modeli, aby rozważyć na spokojnie w domu.

Przy polityce zalando nic nie ryzykujesz - wysyłka i zwrot jest bezpłatny. A jeszcze możesz skorzystać z rabatu (bodajże 40 PLN).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że 'w głowie' już kupiłeś te Ecco, zanim zadałeś pytanie na forum  <_<

Ja mając wybór między 'Twoimi' za 369 PLN, a tymi  - http://www.zalando.pl/gordon-and-bros-levet-oksfordki-czerwony-gb612a002-g11.html za 529 PLN,

lub tymi - http://www.zalando.pl/gordon-and-bros-levet-eleganckie-buty-brazowy-gb612a001-o11.html za 429 - zawsze brałbym Gordony.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że 'w głowie' już kupiłeś te Ecco, zanim zadałeś pytanie na forum  <_<

Kurcze, jak teraz przyglądam się temu tematowi, też tak zaczynam myśleć.

Do marki jestem bardzo przywiązany, natomiast kalsyczną modą zacząłem się interesować może kilka miesięcy temu. Stąd w ogóle pomysł na takie obuwie. Myślę, że kupię wspomniane Ecco, zwłaszcza, że wśród Waszych opinii (za które bardzo dziękuję) nie znalazły się jednoznaczne głosy krytyki.

Te modele i marki, które polecaliście, z największą przyjemnością poznam, może poprzymierzam. Jestem pewien, że spośród nich będę wybierał kolejną parę - z pewnością bedę szukał czegoś na zimę, może jakieś monki albo wiedenki w kolorze wiśni - świat klasycznego męskiego obuwia dopiero się przede mną otwiera:)

Trzymajcie kciuki, będę relacjonował wrażenia z eksploatacji Ecco Dixon.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Licz się tylko z tym, że kiedy za kilka miesięcy będziesz już miał szerszą wiedzę, nie będziesz usatysfakcjonowany z zakupu. Najlepiej kupić prosty, typowo klasyczny model jako podstawę dla garderoby. Kiedy w końcu taki sobie sprawisz (a skoro chcesz klasyki, to sprawisz), Ecco pewnie odstawisz w kąt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Mam świadomość, że to słabe buty, ale zachęca mnie cena. O ile wkładkę zniosę, bo sztuczne tworzywa to dla mnie nic nowego, to fason już powinien być lepszy. Gdzie sugerowałbyś kupienie desertów? Clarksów nie miałem, ale nie chce mi się wierzyć, że są godne swojej ceny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, jak teraz przyglądam się temu tematowi, też tak zaczynam myśleć.

Do marki jestem bardzo przywiązany, natomiast kalsyczną modą zacząłem się interesować może kilka miesięcy temu. Stąd w ogóle pomysł na takie obuwie. Myślę, że kupię wspomniane Ecco, zwłaszcza, że wśród Waszych opinii (za które bardzo dziękuję) nie znalazły się jednoznaczne głosy krytyki.

Te modele i marki, które polecaliście, z największą przyjemnością poznam, może poprzymierzam. Jestem pewien, że spośród nich będę wybierał kolejną parę - z pewnością bedę szukał czegoś na zimę, może jakieś monki albo wiedenki w kolorze wiśni - świat klasycznego męskiego obuwia dopiero się przede mną otwiera:)

Trzymajcie kciuki, będę relacjonował wrażenia z eksploatacji Ecco Dixon.

 

Pozdrawiam!

 

Rewelacja, zwłaszcza, że koledzy napisali o logo, którego żadna porządna firma nie umieszcza na cholewce, o nieco udziwnionej linii oraz o lepszych alternatywach przy podobnym budżecie :). Relacja z eksploatacji konieczna! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.