Skocz do zawartości

Zastanawiam się nad kupnem


jabberwocky

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się, czy takie trzewiki MANGO to dobry wybór na jesień/zimę. Cena całkiem niezła, ale obawiam się , czy skóra nie będzie za cienka. Brać, czy sobie odpuścić?
http://www.mangooutlet.com/PL/p0/mezczyzna/akcesoria/obuwie/skorzane-po%C5%82buty-z-dziurkowanym-wzorem/?id=33025571_B2&n=1&s=accesorios_he.calzado_he&ident=0__0_1441565017756&ts=1441565017756

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co byście wybrali/polecili z tej wyselekcjonowanej czwórki?

Berwick 3561 TAN,  Berwick 3571 SiCalf Cuero , Herring Berlin brogue w kolorze tan calf ( jednak jest dość ciemny )  czy Meermin 101375 - chestnut country calf? 

W tej cenie, która mnie interesuje ( 800 zł ) miałbym berwicki z prawidłami i do tego jakieś kosmetyki do butów, Herringi i Meerminy to z przesyłka wydatek 800 zł, ale jednak longwingi bardziej mi się podobają niż zwykłe brogue. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gamer7772 - pojęciem względnym jest "słaba jakość". Pytasz, czy się rozlecą w ciągu sezonu? Pewnie nie. Z dużym jednak prawdopodobieństwem po kilku założeniach nie będą już takie ładne jak na zdjęciach Mango - skóra niskiej jakości da o sobie znać (zła reakcja na kosmetyki, brzydkie zagięcia, deformacja). 

 

Z butów z "sieciówek" ja mogę jedynie podpisać się pod Massimo Dutti - niektórymi modelami (tu też jest rozrzut jakościowy i trzeba umieć wybrać). Jednak są ponad budżetem. "Dobrych butów" za 250zł niestety nie kupisz w regularnych cenach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, zbliżam się coraz bardziej do zakupu pierwszych poważnych butów, waham się między dwoma modelami. Bardzo mi się spodobały brogsy Loake Buckingham Brown, ale też podobają mi się (nie aż tak :) )Berwick 3561 Dark Brown RS. Chciałbym się doradzić czy warto dopłacać różnicę czyli chyba koło 450zł. (pod względem jakości). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam dylemat :) Yanko  272 rozm.9,5   vs   Yanko 558 rozm.9. O dziwo wcisnełem się w  Yanko 272 na kopycie 915 są dla mnie bardzo wygodne czego nie mogę do końca powiedzieć o Yanko 558 ( starsznie uciskają mi piętę, z którą mam problem i rozważam wymianę na rozm. 9,5, ale obawiam się,żę będą za długie).Przyszywa nie schodzi się z racji wysokiego podbicia, ale też nie są na maksa zawiązane a po za tym małe "V"  mi nie przeszkadza. Pytanie do was, który z tych modeli byście wybrali? Podobają mi się na swój sposób oba :-P .

 

@ próbowałem wcześniej zakupić wiedenki Berwick, Patine, Shoepassion, Loake 1880, ale żadne nie zrobiły na mnie takiego pozytywnego wrażenia jak Yanko. Proporcje,  jakość wykonania i użyta skóra.

post-5251-0-22509600-1442994020_thumb.jp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie da się jednoznacznie odpowiedzieć na Twoje pytanie, bo to kwestia gustu. Jedyną różnicą jest wygoda, więc wiadomo, że lepiej wziąć wygodniejsze. Kopyto 915 wydaje się optycznie lżejsze, więc jeżeli mają być używane także w ciepłych porach roku, to wybrałbym właśnie 915 (sam mam takie :)). Ewentualnie zamów 558 w rozmiarze 9,5 i wtedy się przekonasz. Z mojego doświadczenia wynika, że kopyto 915 mocno trzyma piętę, w moim przypadku zbyt mocno i początkowo pojawiały się obtarcia, ale u Ciebie nie ma tego problemu z tego co napisałeś.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co Panowie powiecie o tych monkach?

Dla mnie takie dość średnie, ale koszmarkami bym ich nie nazwał. Wydają się trochę wydłużone i przy tym spłaszczone (to największa wada), ale zdobienia też nie przeszkadzają, widziałem sporo ciekawych monków ze zdobieniami.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz może dokładniej czego szukasz np. kolor, rodzaj skóry.

 

Partenope ma 2 modele

http://partenope.pl/6-buty-meskie

 

Niedługo w sklepie klasycznebuty.pl mają się pojawić monki Crownhill, bordowe. Na ten moment mają kilka modeli monków, rozpiętość cenowa bardzo duża:

http://sklep.klasycznebuty.pl/monki,126.html

 

Chyba, że tam już oglądałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze monki najchętniej zakupiłbym z licowej skory w odcieniach brązu, przeznaczenie to głownie stroje koordynowane

Klasycznebuty.pl oczywiscie śledzę, niestety w tej cenie sa tylko GB, o których urodzie (głownie kopyto) Koledzy nie wypowiadali sie pochlebnie....

A partenope... Ciekaw jest opinii, niestety licowych nie maja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.