Skocz do zawartości

Sebastian Żukowski - pracownia krawiecka


Üxküll

Rekomendowane odpowiedzi

  • 7 months later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Spasowanie krat naprawdę świetne i nad tym trochę pracowaliśmy z SZ. Tzn on pracował a ja się mądrzyłem :-)

Szerokość rękawow jak dla mnie w porządku, szczególnie, ze w założeniu do tego garnituru z reguły będę miał koszule na spinki.

Pismo święte miało być imitacją aktowki forumowej :-) tak naprawdę to był to prezent na komunie, który właśnie wreczalismy.

No i spodnie. Nie są podwiniete. Rzeczywiście są za krótkie. Miałem je na sobie pierwszy raz po kolejnej poprawce. Po kilku godzinach noszenia trochę zagniecen zrobiło swoje.

Mam jeszcze drugie- na szelki. Następnym razem założenia te drugie to zobaczymy jak będzie.

Generalnie każdy krawiec ma problem ze spodniami dla mnie. Mam duzy zad, szerokie uda, wystajacy brzuch i jeszcze nie udało się żadnemu krawcowi uszyć mi spodni bez przynajmniej kilku poprawek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kozerka to akurat był mój pomysł. Chciałem szerokie klapy i wysoko kozerkę. mi się tak podoba.

odnośnie spasowania to SZ zaproponował naszywane kieszenie zamiast standardowych z patkami i był to bardzo dobry pomysł. Są tak naszyte, że prawie ich nie widać. 

buty... hmm. .. zdjęcie mocno przekłamuje kontrast kolorów. w rzeczywistości nie jest taki duży. Ale i tak już po fakcie nie jestem do nich w pełni przekonany ;) .

chciałem dać im jeszcze jedną szansę, bo mam je już kilka lat a nosiłem kilka razy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny garnitur. Szczególnie podoba mi się wybrana tkanina.

 

Naszywane kieszenie, poza stylem, mogły mieć jeszcze konstrukcyjne uzasadnienie. Nie jestem pewien ale wydaje mi się że pod kieszenią jest ukryta zaszewka która pozwala lepiej dopasować przód marynarki do Twojej figury.

Tak czy inaczej IMO wyszło świetnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo rozsądny komentarz ze strony Kamila, bo jak wydłużać to dosłownie 1-1,5 cm. Pytanie czy rzeczywiście tak bardzo Ci to przeszkadza. Przyłączam się do zdania, że wygląda to nieźle - a jak założysz do tego garniaka jakieś loafersy, lub monki będzie wyglądało wręcz idealnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda temat o kobiecej elegancji, ale postanowiłem tutaj umieścić w celu pokazania większego spektrum pracy Sebastiana:

 

"Na pierwszej wizycie w pracowni p. Sebastiana usłyszałam od niego, że po uszyciu pierwszego garnituru już więcej nigdy nie kupię gotowego. Pomyślałam wtedy, że chyba jest w tym trochę przesady. Ciężko jest się nam bowiem przyznać przed sobą, że dotychczasowe nasze wybory były błędne. Jednak oczywiście pan Sebastian miał rację. Obecnie nie wyobrażam sobie ponownych zakupów garnituru w sklepie.
 
Kolejnym zamówieniem jest szary garnitur z tkaniny wełnianej Arrival Super 110's (260 g) firmy Drapers. Będzie składał się, tak jak poprzedni, z marynarki, spódnicy i spodni."
 
SAM_2650.JPG

 

 

Więcej na mygentlelook.blogspot.com 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.