Skocz do zawartości

Co mam dziś na sobie


Korneliuss

Rekomendowane odpowiedzi

@Vitty: Jak na intercity zdecydowanie overdressed :D Ale marynarka na żywo robi wrażenie, dopasowanie nienaganne :)

@Bartek: Jeśli marynarka dalej będzie się w taki sposób odwdzięczać za okazane miłosierdzie, to pozostaje jedynie nosić ją jak najczęściej. Taki model widnieje na liście niezbędników, których brakuje mojej szafie :)

@Static87: Ciekawa interpretacja zestawu klubowego, gdybyś dodał zdjęcie bez twarzy, to od razu bym poznał, że Twoja :P Jedyne co bym zmienił to poszetka, myślę, że jakaś mniej bordowa lepiej by tu zagrała. Ale skoro chciałeś pełnej koordynacji kolorystycznej, to takową udało Ci się osiągnąć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

Więcej tu: http://the-bigwig.blogspot.com/2013/02/ ... rdowo.html

Wiem, że mankiety rękawów nieco za luźne więc zjeżdżają nieco za nisko, ale zapomniałem przeszyć guzika.

Na blogu są ciekawsze fotki, szczególnie te z szalikiem. Dopiero wtedy wszystkie kolory grają doskonale.

Poza świetnie dobraną kolorystyką, również tkaniny zgrały się wzajemnie. Na dodatek strój jest odpowiedni do okazji.

Dla mnie rewelacja i same plusy. :o

Mankiety koszuli to drobiazg do łatwej korekty, a właściciel sam zauważył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co miałem w weekend na sobie? M.in. nowe szare spodnie od Kruszewskiego. Manszety 4 cm, węższe w udach od wcześniejszych zamówień, wysoki stan (kończą się 5 cm wyżej od poprzednich).

Świetne te szare spodnie, czy to flanela? Poszukuję czegoś podobnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ba... Spodnie z szarej flaneli należą do zjawisk, które PRL wyparł całkowicie ze społecznej świadomości, zastępując je "flanelką" (materiał na ściereczki do wycierania kurzu) oraz "flanelową koszulą" (koniecznie w kratę, dla dzieci i robotników).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Garnitur z wełny super 130 ,270 g

Super wzór, piękna marynarka, można wiedzieć kto jest producentem wełny (i ewentualnie próbnik?)

Dziękuję.To włoska firma Ariston z katalogu Abiti Sportivi nr A856/57 Taka kratka występuje w paru kolorach,a mi osobiście podoba się jeszcze z dodatkiem koloru brązowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Piotrze, a próbował Pan łączyć marynarkę lub spodnie w jakimś zestawie koordynowanym? np. te spodnie i blezer?

Tak mam taki pomysł i jest wiele możliwości.. właśnie się szyje jasna granatowa marynarka :)

Myślę, że dobrym pomysłem jest też zestaw marynarka w kratę i szare lub granatowe spodnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.