Skocz do zawartości

Co mam dziś na sobie


Korneliuss

Rekomendowane odpowiedzi

zw1920; nie widzę nic pozytywnego w Twoim zestawieniu :( . Na forum znajdziesz kilka fajnych stron gdzie sa naprawdę fajne zdjęcie, popatrz na nie i na swoje a zobaczysz bardzo duża różnice i o co mi chodzi. Jest temat o Pitti Uomo i zdjęcia,świetne stylizacje :D . Baw sie kolorami i nie wstydź sie bo ktoś z boku na Ciebie krzywo patrzy bo jesteś ubrany tak jak on by sie nie ubrał.

Dziękuję za te uwagi, nie jestem fanem zabawy kolorami, także odnosi się to do stylizacji z PU. Wydaje mi się, że to kwestia interpretacji stylu. Preferuje styl mocno stonowany, można powiedzieć konserwatywny.

A ja proponuje Ci po prostu pójsc do jakiegoś salonu bespoke albo MTM (w któryms poscie byli wszyscy wypisani Baltazar,Cardafini ,Vathorn i jeszcze inni sprawdz bo wszystkich nie pamietam) i podpytaj sie co Ci mogą poradzić .\przeciez nie musisz nic kupować,a czego się dowiesz to już będzie dla Ciebie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym tak zostawił - ogolny look jest ok, a po prostu na przyszłość zwracałbym na to uwage.

Niestety z mojego doswiadczenia wynika, ze ciezko bedzie Ci znalezc marynarke z wieszaka z guzikiem umieszczonym nizej - ja niestety mam podobny problem i musze wybierac - albo guzik nisko i marynarka jak worek, albo guzik wyzej i marynarka dopasowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pozytywne komentarze, miło mi :)

Jak zawsze z parasolem :) To Twój signature look. Podoba mi się fular !

Jak pada, to zawsze biorę parasol :) Ostatnio prawdopodobieństwo deszczu często jest duże, a że nie mam samochodu, to parasol często mam przy sobie. Z koordynowaniem fularu z resztą zestawu dopiero eksperymentuję - dzięki za uznanie!

Jak zawsze z parasolem :)

Wielki jak z ogródka piwnego :)

Trafne porównanie :D Lubię szerokie parasole - dość dobrze chronią spodnie przed zamoknięciem, gdy zacina deszcz oraz dodaje animuszu, gdy spaceruję z dziewczyną pod rękę :) Tak jak nie lubię wielkich sprzączek przy pasie, to szerokie parasole to moje przedłużenie... ;)

Czy mogę zadać niedyskretne pytanie? ;-) Jaka jest szerokość wylotu nogawki w twoich spodniach?

18 cm. Trzeba wziąć poprawkę na moją chudą kostkę i buty rozmiar 39/40. Następne chinosy, jakie kupię, będą miały zdecydowanie wyższy stan i będą szersze w udach [uda mam względnie dobrze umięśnione w porównaniu z resztą ciała (pozostałość po tańczeniu w zespole tańców ukraińskich - często się tańczy w kuckach), a spodnie zbiegły się po pierwszym praniu, szczególnie jest to odczuwalne w udach]. Jeśli takie w ogóle znajdę :roll: W spodniach z wieszaka długość zawsze dopasowuję w poprawkach krawieckich; szerokość nogawki u dołu czasem też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu taka cisza? :P

Podniosę Wam zaraz ciśnienie połączeniem brązu i czerni :twisted:

Zdjęcie sprzed paru dni. Wybaczcie reklamówkę, robiłem zdjęcia wracając ze spaceru - po drodze zaszedłem do osiedlowego.

Dziś miałem to samo, tylko buty inne i koszula button down (lepiej się sprawdza przy fularze). Za poszetkę posłużył ozdobny materiał w ukraiński wzór ludowy (czerwony, czarny i kremowy - dopasowywałem do koloru fulara) i chyba jest niestety zbyt gruby; zwykła biała bawełniana wyglądała mniej by raziła...

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Immune, punkt za spostrzegawczość ;) Lepiej wklej jakiś swój zestaw, coby można było wreszcie popatrzeć na dawno niewidziany dobry przykład :)

Odnoszę wrażenie, że forum zyskałoby nową jakość, gdyby już dobrze ubrani (a tych - ukrytych - pewnie nie brakuje) też zamieszczali swoje zdjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a nie wydaje się wam, że fular jest domeną starszych mężczyzn? W przypadku młodego faceta jakim zapewne jest proceleusmatyk wygląda to moim zdaniem groteskowo.

Sadzisz, ze starzy mezczyzni nie nosili fularów, kapeluszy i nie palili cygar majac 20kilka lat i nagle zaczeli to robic jak poczuli ze zycie sie konczy, a w kosciach łamie?

Ja nie nosze fulara, bo czułbym sie w nim dziwnie, ale przyklejanie łatek, ze fular jest tylko dla starszych ludzi, różowy dla homo, marynarki klubowe dla włascicieli jachtów, a białe spodnie i kapelusz panama do noszenia w Cannes jest po prostu głupie - szczegolnie na tym forum.

Proceleusmatyk nosi mocno dopasowane ubrania, krotkie marynarki i dzieki temu nie wyglada z fularem jak ktos kto chciałby byc dorosły i chodzi w ubraniach taty - nie jest to moj styl, ale nie widze w tym nic groteskowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ten stereotyp staram się obalić :) Fular wygodna rzecz na spacer, gdy jest ciepło, ale wieje. Estetycznie wprowadza ciekawą odmianę. Reakcje otoczenia są miłe, nawet bliskich ;)

Ja również obalam ten stereotyp i preferuję go od krawata w sytuacjach nieformalnych. Wśród znajomych nie wywołuje paniki w rodzaju "Rany tak oficjalnie" albo "To dziś pod krawatami miało być?!" bo fulary to już raczej domena ekscentryków, niekoniecznie w wieku dziadkowym ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a nie wydaje się wam, że fular jest domeną starszych mężczyzn? W przypadku młodego faceta jakim zapewne jest proceleusmatyk wygląda to moim zdaniem groteskowo.

Sadzisz, ze starzy mezczyzni nie nosili fularów, kapeluszy i nie palili cygar majac 20kilka lat i nagle zaczeli to robic jak poczuli ze zycie sie konczy, a w kosciach łamie?

Ja nie nosze fulara, bo czułbym sie w nim dziwnie, ale przyklejanie łatek, ze fular jest tylko dla starszych ludzi, różowy dla homo, marynarki klubowe dla włascicieli jachtów, a białe spodnie i kapelusz panama do noszenia w Cannes jest po prostu głupie - szczegolnie na tym forum.

Proceleusmatyk nosi mocno dopasowane ubrania, krotkie marynarki i dzieki temu nie wyglada z fularem jak ktos kto chciałby byc dorosły i chodzi w ubraniach taty - nie jest to moj styl, ale nie widze w tym nic groteskowego.

Są rzeczy, w których dobrze wyglądają ludzie młodzi, a są też takie, w których zaczyna się wyglądać dobrze z wiekiem. Fular jest według mnie jedną z nich. Nie ma to nic wspólnego z przyklejaniem łatek o których mówisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a nie wydaje się wam, że fular jest domeną starszych mężczyzn? W przypadku młodego faceta jakim zapewne jest proceleusmatyk wygląda to moim zdaniem groteskowo.

rzeczy, w których dobrze wyglądają ludzie młodzi, a są też takie, w których zaczyna się wyglądać dobrze z wiekiem. Fular jest według mnie jedną z nich. Nie ma to nic wspólnego z przyklejaniem łatek o których mówisz.

Nie uogólniajmy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolorystycznie jest ok, ale moim zdaniem marynarka ma złe proporcje do Twojej szczupłej i wysokiej sylwetki.

Wydaje mi się, że marynarka jest na niższy przedział wzrostowy. Jest długość całkowita wydaje się za krótka o dobre 6-8 cm w stosunku do Twoich proporcji. Podobne wątpliwości mam do punktu ciężkości - górny guzik jest bardzo wysoko.

Przy tej szerokości nogawki sugerowałbym także skrócenie spodni o 3-4 cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.