Skocz do zawartości

Tablica ogłoszeń: wspólne zakupy


Akp69

Rekomendowane odpowiedzi

Ok, dostałem informację od Olgi, że mogą zaproponować darmową przesyłkę ale rabatu raczej nie. Stąd prośba o potwierdzenie osób rezerwowych - czy są chętni.

Proponuję do jutra (wtorek) do końca dnia zamknąć listę, po czym we środę odezwę się do każdego na PW z informacjami co dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w takim razie odpuszczę. Z ciekawości, czy Camiceria wspomniała ile koszul trzeba zamówić aby otrzymać darmową wysyłkę?

Moje najstarsze koszule powoli kończą swój żywot i chętnie bym je zastąpił egzemplarzami CO, ale 20 euro za przesyłkę to trochę dużo... Jeżeli granica jest w okolicy 10-15 koszul, to grupowe zamówienia można by organizować częściej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Bażant napisał:

Ja jednak też wypadam, dzisiaj się pomierzyłem i jednak za szybko tracę na wadze z uwagi na dietę, by MTM miało to sens. Skoro zamówienie realizowane będzie około 4 tygodni to po prostu koszula będzie na mnie za duża :( 

Na zimę przytyjesz i będzie jak ulał :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

to podsumuję ostatecznie jutro z rana wszystkich chętnych i wyślę im PW z instrukcjami co dalej.

Proponuję, żeby każdy złożył zamówienie do końca obecnego tygodnia - tak, żeby Olga mogła jak najszybciej przystąpić do pracy, bo podejrzewam, że data wysyłki będzie związana w jakiś sposób z ostatnim opłaconym/złożonym zamówieniem.

@blekit Nie powiedzieli od jakiej liczby jest darmowa wysyłka, ale wiesz, nawet jak przy 15 koszulach będzie łącznie 20 eur za wysyłkę, to wychodzi 1,333333333333333 eur/koszulę, czyli "prawie darmo" :) 

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Wg. włoskiej strony TNT dostawa koszul OC ma być jutro przed 19, a wg. polskiej strony dziś przed 18. Oczywiście sprawdzając ten sam numer listu przewozowego :-)

https://www.tnt.it/tracking/getTrack?WT=1&ldv=153507959

https://www.tnt.com/track?cons=WW153507959MM1201806221715&searchType=CON&source=share

 

Drobny problem jest taki, że jutro u mnie w biurze rozpoczyna się remont/malowanie, które to zabiegi potrwają (mam nadzieję) do końca weekendu. Jeżeli to dla kogoś nie jest bardzo pilne - sugeruję odbiór w przyszłym tygodniu. Jeżeli ktoś musi odebrać wcześniej (i towar przyjdzie) - proszę o kontakt (najlepiej przez wiadomość prywatną na Forum). Dla bezpieczeństwa koszul będziemy je wydawać przez te kilka dni na sąsiedniej posesji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.