Skocz do zawartości

Krótkie pytania - krótkie odpowiedzi


Gość Nereusz

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie,

 

Czy macie jakieś doświadczenia albo wiecie coś ze słyszenia o sklepie jaketspolska.eu (http://www.jacketspolska.eu). Wygląda mi to na puszczoną przez translatora polską wersją jakiegoś brytyjskiego sklepu. Ogólnie strona nie budzi zaufania, ale rzeczy jakie oferuje nie pozwalają na jej odrzucenie bez zasięgnięcia opinii. Duży wybór kurtek Barbour I Belstaff w dobrych cenach. Z góry dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz przecież w FAQ pytanie "Mogę zaufać w sklepie na tej stronie?" i odpowiedź, że możesz;-)

Takich sklepów jest cała masa - każdy chciałby kupić Canada Goose czy Belstaff za tysiąc. Nie wiesz jednak, do kogo wysyłasz pieniądze (sklep nie umieszcza żadnych informacji choćby o tym, w jakim kraju się znajduje; w zakładce Kontakt jest tylko formularz), czy cokolwiek za te pieniądze dostaniesz i czy to będzie towar oryginalny. Gdyby jakiś serwis internetowy chciał odnieść sukces na rynku polskim, lepiej zrobiłby oferując tylko wersję angielską niż taki bełkot. W tym przypadku powinna się zapalić nie tyle subtelna żółta lampka, ile pulsujący jaskrawoczerwony kogut z modulowaną syreną.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma prostej odpowiedzi, bo zarówno Loake jak i Meermin mają wiele różnych kopyt. Generalnie jednak najpopularniejsze kopyto Meermina (Hiro) jest dosyć wąskie i może być konieczne wzięcie pół rozmiaru większych. Proponuję poczytać wątek dedykowany tej marce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem szczupły (raczej chudy:)) i spodnie Benevento są na granicy. Jeszcze trochę i byłyby za szerokie, więc mogą Ci nie pasować. Natomiast Benevento może wykonać spodnie pod indywidualne preferencje. Następnie Twój wykrój zostanie przypisany i zawsze będą szyli tak samo. Wykonanie tego na odległość nie jest proste, ale może masz spodnie, które są odpowiednie i możesz je pomierzyć, albo w skrajnym przypadku wysłać do Benevento jako wzorzec rozmiarowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kończąc ten temat, przypomniałem sobie o marce Selected (dostępna w sklepach Peek & Cloppenburg oraz chyba VanGraaf), z tego co kojarzę, to szyją dość mocno dopasowane spodnie. Może to oczywiste propozycje, ale można jeszcze sprawdzić Massimo Dutti i Vistulę (niedawno kupiłem tam chinosy w takim kroju o jakim mowa). Zwężenie spodni wzdłuż szwów nie jest też problemem dla krawców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.