Skocz do zawartości

Forumowa poradnia stylistyczna


Gość sancho

Rekomendowane odpowiedzi

Na zdjęciu nie widać całej twarzy, ale wyglądasz na 40+ lat. Przy Twojej sylwetce i wieku to nie jest dobry pomysł. Ja mam lat tyle na ile wskazuje mój nick (nie 69, dla jasności:-)) i tak obcisłych spodni nie założyłbym, natomiast chętnie (szczególnie w tej cenie) kupiłbym synowi. "W pewnym wieku" nie trzeba od razu chodzić w brązowym sztruksowym garniturze i kaszkiecie, ale jeśli założysz do tych jeansów T-shirt i rzeczywiście masz 40+, to możesz tak chodzić, ale tylko na koncerty Guns n'Roses.

I trochę za dużo postów jeden pod drugim jak na pojedynczy problem jednej osoby z jedną parą spodni:-)

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne moje podejście do skórzanej kurtki. Tym razem padło na prostą ramoneską bez zbędnych srebrnych dodatków. Kurtka zapięta i z tyłu wygląda w porządu ale problem jest przy rozpiętej... Proszę o opinię czy kurtka dobrze się prezentuje i czy waszym zdaniem leży tak jak powinna i czy marszczenie się w widocznych miejscach jest normalne przy tego typu kurtkach. No i najważniejsze czy waszym zdaniem powinienem ją zostawić. 

 

20180714_084224_HDR-1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

chciałbym spytać czy kto o rozmiarze kołnierza 39 miał styczność z koszulami Charles Tyrwhitt i Miler Shirts. Potrzebuje dobrego źródła koszul. Koszule Milera, a dokładnie rozmiar 39 slim pasują na mnie jak robione na miarę, ale często jest mały wybór. Z moich obliczeń wynika, że powinna na mnie pasować Charles Tyrwhitt 15,5 w fasonie extra slim fit. Ma ktoś jakąś wiedzę na temat fasonów koszul CT i MLS jednocześnie i chciałby się ze mną nią podzielić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostawiłbym, a jedynie skrócił. Co prawda w udach opinają, ale łydki zdają się mieć miejsce. Mi spodnie w udach zawsze się rozciągają trochę, także nie powinno być problemu ... jeżeli żonie się podoba, a Ty mówisz, że wygodnie się w nich lata, to co się zastanawiać? Skracać i chodzić.

 

Edit Komentarz był do pierwszego zdjęcia ze spodniami. Nie wiem czemu, ale nie pokazało mi najświeższej strony. 

Myślałem, że jesteś młodszy, rzeczywiście jak mówią koledzy u góry, przy Twoim wieku  tego typu spodnie mogą wyglądać nie najlepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz budowę gruszki, a przynajmniej te ciuchy powodują, że wyglądasz, jakbyś miał. Jednym słowem, duża góra, ale nie sylwetka V i chude nogi, wyglądające na krótsze niż zapewne są przez zjeżdżającą do końca korpusu koszulę. Tak wąskie biodrówki eksponują brzuch, gdyż sprzyjają powstaniu balkonu z brzucha, zwisającego powyżej ich linii. 

Sama stylówa (twarzy nie widać) nasuwa skojarzenia raczej z panami po 40, którzy usiłują nadążyć za modą. Odradzam. 

Nie chcąc ograniczać się jedynie do krytyki, polecam spodnie z wyższym stanem i znacznie luźniejsze w kroju. Trampki też mi nie pasują, odpuściłbym je, o ile się nie jest Armim Hammerem.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, De Lasalle napisał:

Masz budowę gruszki, a przynajmniej te ciuchy powodują, że wyglądasz, jakbyś miał. Jednym słowem, duża góra, ale nie sylwetka V i chude nogi, wyglądające na krótsze niż zapewne są przez zjeżdżającą do końca korpusu koszulę. Tak wąskie biodrówki eksponują brzuch, gdyż sprzyjają powstaniu balkonu z brzucha, zwisającego powyżej ich linii. 

Sama stylówa (twarzy nie widać) nasuwa skojarzenia raczej z panami po 40, którzy usiłują nadążyć za modą. Odradzam. 

Nie chcąc ograniczać się jedynie do krytyki, polecam spodnie z wyższym stanem i znacznie luźniejsze w kroju. Trampki też mi nie pasują, odpuściłbym je, o ile się nie jest Armim Hammerem.

Dodam jeszcze parę fotek może znajdzie się argument żeby jeansy zostawićIMG_20180715_081411.thumb.jpg.e83ee7a90c77e8441edf1354020daaab.jpgIMG_20180715_081411.thumb.jpg.e83ee7a90c77e8441edf1354020daaab.jpg

IMG_20180715_082359.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMG_20180715_094517.thumb.jpg.84714fb2bf12acc8c9173b0cfd2e0bf9.jpgIMG_20180715_094024.thumb.jpg.23552aea189eb34c9d02dcef89f35ec3.jpgmam  jedno lustro a zdjęcie muszę robić sam , żona by mnie wyśmiała..

 

edit ok tzn spodnie do zwrotu ☹️ chyba ,że ktoś ma argument by je zatrzymać ( mi się podobają ale nie chcę wyglądać śmiesznie a wiem, że na swoim guście i poczuciu smaku za bardzo polegać niestety nie mogę.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, widać, że wklejasz te fotki, żeby wreszcie usłyszeć, że warto zostawić te spodnie. Wybierasz różne zestawy, pokazujesz je w różnych stylizacjach. Więc je zostaw :) dla samego siebie. Nie działaj pod presją. No chyba, że "aż tak" chcesz poznać zdanie kolegów to proszę bardzo. Jednak wydaje mi się, że podobają Ci się na tyle mocno, że szukasz na siłę pozytywnego zdania na ich temat. Moim zdaniem powinno Ci wystarczyć Twoje własne :) To normalne wąskie jeansy, nie mają dziur czy ćwieków więc na pewno ludzie na ulicy Cię nie wyśmieją ;) 

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, The-Bigwig napisał:

Kurde, widać, że wklejasz te fotki, żeby wreszcie usłyszeć, że warto zostawić te spodnie. Wybierasz różne zestawy, pokazujesz je w różnych stylizacjach. Więc je zostaw :) dla samego siebie. Nie działaj pod presją. No chyba, że "aż tak" chcesz poznać zdanie kolegów to proszę bardzo. Jednak wydaje mi się, że podobają Ci się na tyle mocno, że szukasz na siłę pozytywnego zdania na ich temat. Moim zdaniem powinno Ci wystarczyć Twoje własne :) To normalne wąskie jeansy, nie mają dziur czy ćwieków więc na pewno ludzie na ulicy Cię nie wyśmieją ;) 

Czytasz w moich myslach ,podobają mi sie i szukam potwierdzenia😁 czyli obciachowo wg Ciebie nie wygladam a to już argument zeby zostawić☺

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zróbmy tak - wybierz numer, 1 lub 2.

 

 

 

już?

 

 

 

1. Spodnie TH kosztują w TK minimum 200 zł. Jeżeli zapłaciłeś 99, to znaczy że nikt ich nie chciał, bo to rurki dla gimbazy. Oddaj, bo będziesz wyglądał tak:

F891DA54-C253-4B06-A024-0EFBFE202554.jpeg.c0ce3b683f0c7199f1343b431a289701.jpeg

2. 13 postów i 10 zdjęć? Come on. To tylko spodnie za 99 zł. Zostaw, a jak się znudzą, będą do sprzątania. Mają być na piwo, a jedno wyjście na dobre piwo plus frytki plus taxi to też stówa. Noś na zdrowie.

;-)

  • Oceniam pozytywnie 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, lubo69 napisał:

To zróbmy tak - wybierz numer, 1 lub 2.

 

 

 

już?

 

 

 

1. Spodnie TH kosztują w TK minimum 200 zł. Jeżeli zapłaciłeś 99, to znaczy że nikt ich nie chciał, bo to rurki dla gimbazy. Oddaj, bo będziesz wyglądał tak:

F891DA54-C253-4B06-A024-0EFBFE202554.jpeg.c0ce3b683f0c7199f1343b431a289701.jpeg

2. 13 postów i 10 zdjęć? Come on. To tylko spodnie za 99 zł. Zostaw, a jak się znudzą, będą do sprzątania. Mają być na piwo, a jedno wyjście na dobre piwo plus frytki plus taxi to też stówa. Noś na zdrowie.

;-)

z tym ptakiem to żeś Pan chyba troszkę przesadził, na którym  zdjęci tak wyglądam? (chyba że jestem zbyt mało krytyczny wobec siebie)

ostatnie krótkie pytanie wyglądam tragicznie, śmiesznie, ok,, czy w miarę ok:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Gregoro napisał:

Ostatnie krótkie pytanie wyglądam tragicznie, śmiesznie, ok,, czy w miarę ok:)

Na zdjęciach w koszuli lub w kurtce skórzanej wyglądasz średnio przez dużą różnicę między sporym brzuchem a wąskimi jeansami. Zupełnie bez obrazy, pomyślałbym, że facet próbuje wcisnąć się w garderobę sprzed 10 lat i 15 kg.

Na zdjęciach w marynarkach wyglądasz bardzo ok, ale tak mocno wytartych jeansów raczej bym nie nosił z marynarką. Chociaż w sumie do jakiejś bawełnianej, na piwo mogłoby być ok...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wszystkich zdjęciach wyglądają na za ciasne. Sam przez to przechodziłem, miałem kompleks "worka", starałem się wybrać spodnie maksymalnie dopasowane, "bo i tak się rozejdą", i w efekcie ledwo je na siebie wciągałem. Widać, że na łydkach i udach nie masz ani milimetra luzu.
PS. Do sprzątania będą niewygodne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, gajdowskip napisał:

Na wszystkich zdjęciach wyglądają na za ciasne. Sam przez to przechodziłem, miałem kompleks "worka", starałem się wybrać spodnie maksymalnie dopasowane, "bo i tak się rozejdą", i w efekcie ledwo je na siebie wciągałem. Widać, że na łydkach i udach nie masz ani milimetra luzu.
PS. Do sprzątania będą niewygodne

Sęk w tym że spodnie wogole nie cisną są mega wygodne

Ps chrzanić to metki zdarte..

Spodnie zostają:-)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.