Skocz do zawartości

Królewski Herb, własne doświadczenia


Blondas

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, na pewno to będzie jakość Edward Green :D Myślę, że Królewski Herb nawet nie wie o istnieniu tej marki :)

 

Tak się zastanawiam co by Was zadowoliło? Gdyby przedstawiciel firmy napisal, że wprowdzają buty średniej jakości? Czy może słabej jakości. Czy średnio-niskiej albo prawie wysokiej jakość? Czy może gdyby napisał "lepsze niż Ryłko ale gorsze niż Barkery"? Albo wysokiej jakości dla plebsu ale niskiej dla ""gentlemen'ów" z forum  bo oni tylko "szampańskaja i kawior i Edward Green".... Bez urazy oczywiście:)

 

Ja nie doczytałem się w komunikacie KH przesadnego marketingu czy kryptoreklamy a nie oszukujmy się - dla wszystkich rzemieślników / firm, którzy są obecni na forum, jest ono formą marketingu. W końcu każdy chce zarobić. I nie ma w tym nic złego.

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z tą linią królewską? Chyba cisza...

"Czarodziej nigdy się nie spóźnia, nie jest też zbyt wcześnie, przybywa wtedy kiedy ma na to ochotę." Pewnie królów ta reguła też dotyczy ..

Ciekawi mnie, czy ktoś z firmy śledzi ten topic? Bo jeśli śledzi to chyba w dobrym tonie by było utrzymywanie jakiegoś kontaktu z potencjalnymi klientami. Jeśli wkrótce nie wyjaśni się, czy będzie rozmiarówka 40 w linii książecej, to - sorry Batory - ale kupię na Zalando brogsy Gordon&Bros i przeżałuję te 150 zl różnicy ...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mailu poinformowano mnie, że seria królewska będzie dostępna w II połowie kwietnia. W sumie to czepialstwo z naszej strony, ponieważ zostało jeszcze 2 dni :) Niezależnie od deklaracji firmy ("nie jest to oficjalny wątek naszej firmy na forum .."), to chyba ktoś kto działa w branży obuwniczej to czyta to forum? No chyba, że potencjalnie lepsza klientela przesiaduje na FB, Instagramie, a może nawet na Kwejku ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pawlik - Nikt tu nie handluje butami Królewskiego Herbu, więc więcej dowiesz się u dystrybutora bezpośrednio. Tym bardziej, że nasze forum nie zostało uznane za "oficjalny kanał informacyjny".

Liczyłem na to, że ktoś może zamawiał większe rozmiary. Ale trudno, zostaje poczekać na wyjście nowej linii i wtedy się okaże co i jak.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczyłem na to, że ktoś może zamawiał większe rozmiary. Ale trudno, zostaje poczekać na wyjście nowej linii i wtedy się okaże co i jak.

 

Temat się pojawiał, ale nadal nie. Napisz do sklepu, tak będzie najszybciej. Choć raczej na skrajnie duże i małe rozmiary nie ma co liczyć na początku. Chyba będziesz musiał jeszcze poczekać :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat się pojawiał, ale nadal nie. Napisz do sklepu, tak będzie najszybciej. Choć raczej na skrajnie duże i małe rozmiary nie ma co liczyć na początku. Chyba będziesz musiał jeszcze poczekać :(

Szkoda, że jeszcze nie wszystkie firmy zdają sobie sprawę z faktu, że coraz więcej ludzi ma "płetwy" a nie małe stópki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że jeszcze nie wszystkie firmy zdają sobie sprawę z faktu, że coraz więcej ludzi ma "płetwy" a nie małe stópki

 

Wiesz, to nawet nie tylko długość. Mój znajomy ma stosunkowo normalną stopę, ale szerokość to faktycznie płetwa i ciężko mu kupić coś klasycznego. Tak to niestety czasem jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najweselsze jest to, że żyjąc na śląsku wśród rodziny i znajomych zrobiłem pomiary i muszę powiedzieć, że stopy o normalnej proporcji są raczej w mniejszości. Dla przeciętnego mieszkańca moich okolic tęgość buta powinna wynosić H. Normalne są stopy I, J i więcej. Wśród sprawdzonych 51 osób:
2 - E,
7 - F,
11 - G,

12 - H

11 - I

5 - J

2 - K

1 - L
Nie są to pomiary pasujących butów, ale stóp z definicji tęgości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.