Skocz do zawartości

Królewski Herb, własne doświadczenia


Blondas

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 24.06.2023 o 14:14, StanislawK napisał:

Jestem ciekaw jak skóra licowa użyta do wyrobu tych butów prezentuje się po kilku latach użytkowania, fajnie gdyby ktoś wrzucił zdjęcia butów jak się skóra prezentuje. Mam dylemat, ponieważ model butów, który mnie interesuje - np. na patine - kosztuje grubo ponad 1000, a Lord 429 😀

To trzewiki Lord po 2 sezonach (bez prawideł), te dostępne teraz na stronie za 499 zł. Według info na stronie skóra bydlęca, na pudełku "box calf" (dopytałem o to meilowo i odpisali, że czasami udaje im się dostać lepszą skórę, ale nie zmieniają informacji na stronie, więc zależy jak się trafi). Imo jest przyzwoicie, choć chyba lepsza jest skóra cielęca z Weinheimera w KH (mam z niej oksfordy).
Najlepiej zamów pary obu marek i potem którąś odeślij, żadne zdjęcia i opinie nie zastąpią możliwości przymierzenia i obejrzenia na żywo (jeszcze istotna jest kwestia dopasowania, piękne buty, ale nie dające się nosić bez niewygody szybko wylądują na handlarce/dnie szafy).

@eye_lip Z iloma parami Lordów/KH miałeś do czynienia? Na pewno Lordy to nie są buty jakości Patine, ale sugerowanie, że się rozsypią dwa razy szybciej jest imo bezpodstawne. W najgorszym razie trzeba się liczyć z dość szybką koniecznością podzelowania (ja obie z posiadanych par Lordów kupiłem już na gumie albo z fabryczną zelówką jako MTO, więc osobiście nie wiem w jakim tempie ich krupony się zużywają). Oczywiście, jeśli się może "dołożyć do Yanko" to zwykle jest to dobra decyzja, ale jeśli miałby być to naprawdę obciążający budżet wydatek, a buty i tak używane od wielkiego dzwonu to można rozważyć inne opcje.

335071330_1414823235583979_5762537676402340553_n.jpg

335067436_963934374990328_4433520860501014144_n.jpg

335084415_166119132946718_2097627609307312112_n.jpg

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.