Skocz do zawartości

Jaki dziś masz zegarek na ręku


igor

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Krzysiek_W napisał:

@secondhand_man

Jeśli amatorsko biegasz to nie jest dla Ciebie wystarczający endomondo albo jakaś inna apka?

Też jestem amatorem w kilku dyscyplinach, ale nigdy nie czułem potrzeby posiadania garmina, choć czasem pobijam rekordy na zdecydowanie lepsze niż amatorzy, albo w godzinach gdy normalni ludzie śpią ;)

Kiedyś (czyli z 12 lat temu) korzystałem z opaski do pomiaru tętna z vdo,  ale tylko przy jeździe na rowerze. Teraz już tego nie używam.

Myślałem że wystarczy , ale denerwuje mnie 5 cali latajace w kieszeni ,  zegarek jest jednak wygodniejszy , to tak po krótce bo idę biegać ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Zajac Poziomka napisał:

Ja też ćwiczę amatorsko i zegarek+pulsometr (mam Polar M-400) jest o niebo wygodniejszy niż komórka. Czy to na siłowni, czy do biegania/wędrówek po górach.

Też mam zegarek z GPSem i pulsometrem do biegania. Na szczęście jest tak brzydki, że nie kusi mnie, żeby go nosić "do ludzi" :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, secondhand_man napisał:

Myślałem że wystarczy , ale denerwuje mnie 5 cali latajace w kieszeni ,  zegarek jest jednak wygodniejszy , to tak po krótce bo idę biegać ;-)

ja telefon trzymam albo w ciasnej kieszeni z tyłu, ew. w takiej biegowej saszetce na pas, również dobrze trzyma, a i jest też schowek na klucz do mieszkania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Krzysiek_W napisał:

ja telefon trzymam albo w ciasnej kieszeni z tyłu, ew. w takiej biegowej saszetce na pas, również dobrze trzyma, a i jest też schowek na klucz do mieszkania

Sam używałem czegoś takiego 

http://www.decathlon.pl/saszetka-na-smartfon-id_8297581.html?gclid=Cj0KEQiA08rBBRDUn4qproqwzYMBEiQAqpzns5Slrd9p7CdfrNHa5IdfmtzWlRthDrk8z0dbvq6IZ-oaAq8D8P8HAQ  , tak naprawdę można biegać nawet bez telefonu i jakiejkolwiek aplikacji  . 

Mi oprócz wygody zależało również na zapisie tras , monitorowaniu tętna , dokumentacji , możliwości analizowania postępów  , podglądzie parametrów w każdej chwili - wyciąganie telefonu żeby sprawdzić np. tempo podczas biegu to jakaś pomyłka , dopiero zacząłem biegać z tym zegarkiem ale jestem zachwycony możliwościami . 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Koval napisał:

Wow!!! 

@Dar - skąd pasek?

Morellato Cordura. Udało się go trafnie dopasować. Co ciekawe bez problemu pasuje do łukowych teleskopów. Takie bowiem są w tym zegarku. Zresztą ten model, to jedna wielka mina dla zegarmistrza. Aby go otworzyć, trzeba przez otwór w pokrywie wprowadzić za pomocą specjalnej maszyny mega sprężone powietrze, aby ROWNOCZEŚNIE szkło i dekiel wystrzeliło (jak pocisk) i aby nie powstały przy tym straty. Na wielu, w tym na niemieckich forach do dziś się głowią, jak ten zegarek należy otworzyć. Zresztą jak widać po widocznych bliznach na pokrywie, moi poprzednicy też się nad tym głowili. Jak się okazało, otwarcie tego zegarka, to była połowa sukcesu. Ale o tym innym razem. Blisko rok leżał u bardzo dobrego zegarmistrza.

20161121_121210.jpg

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koperta jest ze spieku ceramicznego. Połysk lustra. Szkło jest niebieskie oryginalne przez co nieco hipnotyzuje (jak się na niego na żywo popatrzy). Zegarmistrz coś mi wspominał (tak mi się wydaje), że to może być rodzaj airvaca. Ale nie znalazłem żadnego potwierdzenia. Zresztą trudno byłoby to uzyskać po przeglądach, itp. Co ważne koperta nie zajeżdża w realu kiczem. Niektóre Rado ceramiczne tak miały. No i w odróżnieniu od większości ceramicznych z tych lat ma fajny kształt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Staruszka pobieda kupiona przeze mnie okolo 10 lat temu na giełdzie staroci. Zegarek był pamiątką od jakiejś starszej pani, która potrzebowała pieniędzy na życie - sprzedała go handlarzowi za jakąś kwotę, a on ode mnie wziął za niego 35zł (więc tylko można sobie wyobrażać ile jej dał :( )

 

IMG_20161125_101841.jpg

  • Oceniam pozytywnie 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.