Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Krzysiek_W Opublikowano 3 Grudnia 2020 Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Zgłoś Opublikowano 3 Grudnia 2020 Wczoraj kupiłem sztruksową koszulę od @poszetka.comi tak mi się spodobała że aż dokupiłem do niej samochód w odpowiednim kolorze. Niestety w kabinie nie ma tego niebieskiego, więc ten czerwony przycisk na kierownicy bardziej przyciąga wzrokiem (nie mówiąc o koniu) 12 Cytuj
Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. eye_lip Opublikowano 3 Grudnia 2020 Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Zgłoś Opublikowano 3 Grudnia 2020 W towarzystwie Loro Piany, w dwóch różnych ujęciach i cieple balansu. 12 1 Cytuj
pablocito Opublikowano 3 Grudnia 2020 Zgłoś Opublikowano 3 Grudnia 2020 Na drugim balans rzeczywiście cieplejszy. Ciekawe jaką kompensację stosuje producent aby w przy wyższej temperaturze uniknąć odchyłki. Cytuj
Szydlowsky Opublikowano 5 Grudnia 2020 Zgłoś Opublikowano 5 Grudnia 2020 Pierwszy raz na tej stronie ? 1 1 Cytuj
Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. eye_lip Opublikowano 11 Grudnia 2020 Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Zgłoś Opublikowano 11 Grudnia 2020 17 2 Cytuj
eye_lip Opublikowano 13 Grudnia 2020 Zgłoś Opublikowano 13 Grudnia 2020 Dla osób zainteresowanych powyższym, film o Basculante, w roli głównej Suit Supply oraz Drake's https://youtu.be/EbQVOSlKbd8 6 Cytuj
DeanM Opublikowano 13 Grudnia 2020 Zgłoś Opublikowano 13 Grudnia 2020 O w końcu jakiś kanał zegarkowy na polskim YT o czymś, leci sub ? Cytuj
Krzysztof G Opublikowano 15 Grudnia 2020 Zgłoś Opublikowano 15 Grudnia 2020 @Szydlowsky serio? To już spam. 5 Cytuj
Szydlowsky Opublikowano 15 Grudnia 2020 Zgłoś Opublikowano 15 Grudnia 2020 Dopiero drugi raz na tej stronie ? Cytuj
Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Gocławianin Opublikowano 16 Grudnia 2020 Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Zgłoś Opublikowano 16 Grudnia 2020 10 Cytuj
Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Krzysiek_W Opublikowano 17 Grudnia 2020 Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Zgłoś Opublikowano 17 Grudnia 2020 Przypomniałem sobie że mam taki zegarek, serio ? od dość dawna noszę tylko 2 zamiennie, nawet do szuflady nie zaglądam... 14 3 Cytuj
M007 Opublikowano 20 Grudnia 2020 Zgłoś Opublikowano 20 Grudnia 2020 Rocznik 69 (lądowanie na księżycu ?) 8 1 Cytuj
Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Szydlowsky Opublikowano 23 Grudnia 2020 Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Zgłoś Opublikowano 23 Grudnia 2020 12 5 Cytuj
Koval Opublikowano 23 Grudnia 2020 Zgłoś Opublikowano 23 Grudnia 2020 Ufff! Dzięki wielkie. Bo już chciałem jakąś zbiórkę rozkręcić na 'Drugi zegarek dla @Szydlowsky' 3 5 Cytuj
Szydlowsky Opublikowano 24 Grudnia 2020 Zgłoś Opublikowano 24 Grudnia 2020 @Koval pomysł mi się podoba , wchodzę w to ? Cytuj
Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. eye_lip Opublikowano 24 Grudnia 2020 Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Zgłoś Opublikowano 24 Grudnia 2020 10 Cytuj
Blondas Opublikowano 24 Grudnia 2020 Zgłoś Opublikowano 24 Grudnia 2020 Czy to są spodnie w skośną zebrę, z jedną nogawką inną od drugiej? Cytuj
eye_lip Opublikowano 24 Grudnia 2020 Zgłoś Opublikowano 24 Grudnia 2020 Niestety nie to klasyczna wełna bez specjalnych wzorów, jakiś efekt swietlny. Cytuj
M007 Opublikowano 24 Grudnia 2020 Zgłoś Opublikowano 24 Grudnia 2020 Może się pofałdowały (słowo pomarszczyły raczej nie pasuje) Cytuj
Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. eye_lip Opublikowano 25 Grudnia 2020 Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Zgłoś Opublikowano 25 Grudnia 2020 9 1 Cytuj
kamizelka Opublikowano 25 Grudnia 2020 Zgłoś Opublikowano 25 Grudnia 2020 @eye_lip Świetny brudas! A u mnie wczoraj: 7 1 Cytuj
Szydlowsky Opublikowano 25 Grudnia 2020 Zgłoś Opublikowano 25 Grudnia 2020 Święta , ciąg dalszy ? 3 1 Cytuj
Piotrwawa Opublikowano 25 Grudnia 2020 Zgłoś Opublikowano 25 Grudnia 2020 24 minuty temu, Szydlowsky napisał: Święta , ciąg dalszy ? Nie wierze? Cytuj
Wuj Opublikowano 27 Grudnia 2020 Zgłoś Opublikowano 27 Grudnia 2020 W dniu 24.12.2020 o 22:10, eye_lip napisał: Eye Lip, jak oceniasz zegarki RL? On to u kogoś jednego zamawia? Czy za każdym razem inny zegarmistrz? Cytuj
Rekomendowane odpowiedzi
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.