Skocz do zawartości

Jaki dziś masz zegarek na ręku


igor

Rekomendowane odpowiedzi

No dobra przepraszam , nie bij. Po pierwsze napisałem, że nie wiem, po drugie w Swatch Group jadnak króluje Eta, po trzecie to potwierdza to, co napisałem że mechanizm współgrający wielkością z modelem zegarka sprawia, że tarcza jest proporcjonalna, po czwarte od tylu jest równie piękny, jak od frontu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, alabuz napisał:

Fajnyemoji106.png Jak wypada w porównaniu z Oris 65?

Oba fajne. Oba w podobnym stylu (Vintage diver), aczkolwiek Oris wygląda jednak nieco bardziej Vintage przez charakterystyczne wypukłe szkiełko. 

Cóż, moim zdaniem warto mieć oba, w różnych kolorach tarczy (Oris ma świetną, ciemnogranatową tarczę, Tudor BB58 wygląda świetnie z czarną tarczą- nowy, niebieski kolor tarczy mnie nie przekonuje).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, adamW napisał:

Niby tak, ale to tak nie działa :) Jednak potrafię sobie wyobrazić, że ten Tudor plus coś bardziej eleganckiego do białej koszuli może być wystarczającym zestawem na wszystkie okazje :)

Ja już też tak właśnie ograniczyłem, zostawilem orisa jako tulłocza, tudora podobnie, a do garnituru omegę bialą i chronoscope białego. Reszta leży i się kurzy, kiedys muszę je sprzedać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, pablocito napisał:


Przede wszystkim Tudor ma werk Rolka MT5402, a Oris to Eta/Sellita? [mention]eye_lip [/mention] popraw mnie jeśli zbłądziłememoji6.png.

Sellita siedzi w Orisie. Wiadomo, że jeśli chodzi o mechanizm to chyba nie ma za bardzo czego porównywać. Ale dla mnie mechanizm nie jest najważniejszy, także dla mnie nie przede wszystkim :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oba fajne. Oba w podobnym stylu (Vintage diver), aczkolwiek Oris wygląda jednak nieco bardziej Vintage przez charakterystyczne wypukłe szkiełko. 
Cóż, moim zdaniem warto mieć oba, w różnych kolorach tarczy (Oris ma świetną, ciemnogranatową tarczę, Tudor BB58 wygląda świetnie z czarną tarczą- nowy, niebieski kolor tarczy mnie nie przekonuje).
Ja mam Orisa 65 edycja movember, więc z czarną tarczą. Lubię ten zegarek, ale ostatnio coraz rzadziej gości na ręku. Zastanawiam się nad czymś nowym, jakimś ciekawym toolwatchem. Myślałem nad tym Tudorem, ale jednak to będą bardzo podobne zegarki. Kolejną opcją jest Tudor BB36. Ale najbardziej podoba mi się IWC Ingenieur w stylu Geralda Genty. Natomiast nie potrafię sobie sensownie wytłumaczyć wydatku takiej kwoty na zegarek i dlatego nie mogę się na nic zdecydować
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, pablocito napisał:


Ale taki sam, co Rolex tak? Czy to zupełnie inna konstrukcja?

Tam jest in house , werk Tudora . 
 

49 minut temu, alabuz napisał:

...Ale najbardziej podoba mi się IWC Ingenieur w stylu Geralda Genty...

Jeśli chcesz coś tańszego w podobnym stylu to zerknij na Wempe Iron Walker .

Edytowane przez Sir Well Endowed
Złączenie postów
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.