Skocz do zawartości

Producenci butów: Vass


Whitesnake

Rekomendowane odpowiedzi

Przeglądając sklep Vassa znalazłem taką informację:
„ Please note that the shoes on the photos still feature JR (John. Rendenbach) soles. Since the Rendenbach company closed its door recently, we have switched to other high quality vegetably tanned sole leather manufacturers like Kilger or Martin”

Info odnośnie kopytka 3636 względem P - jest różnica w podbiciu które w przypadku Norweger czyli P jest obszerniejsze / wyższe. Kopyto 3636 Budapester jest minimalnie ciaśniejsze i u mnie powstaje leciutka fałda.
Nic nie ciśnie, pięta pięknie trzyma i tylko ta fałdka wyglada jak wyglada.
a23dec5d16164a12af396c9ea285cd02.jpg
8d2f805ac6256bcf937aa3acde1e2437.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
  • 1 month later...
W dniu 1.06.2022 o 15:58, kanapa napisał:


Info odnośnie kopytka 3636 względem P - jest różnica w podbiciu które w przypadku Norweger czyli P jest obszerniejsze / wyższe. Kopyto 3636 Budapester jest minimalnie ciaśniejsze i u mnie powstaje leciutka fałda.
Nic nie ciśnie, pięta pięknie trzyma i tylko ta fałdka wyglada jak wyglada.

 

Mnie Vass pisał iż 3636 jest najobszerniejsze i takie też zakupiłem.

Z postu wnioskuje, iż posiadasz obywa kopyta.

Mam pytania

1. Czy jeżeli 3636 jest dla mnie na styk ok to kopyto P będzie szersze ?

2 Czy inne kopyta np. BP są porównywalne z 3636? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie P i P2 są obszerniejsze od 3636 w miejscu podbicia.
Widać to na moim ostatnim zdjęciu - może to jest kwestia indywidualna.

Wg mojej starej notatki z mierzenia w sklepie Vasa w trakcie konsultacji z obsługą:
Idealny wybór - Norvegian P 42 0,5
Podobnie pasowały Budapest Oxford R only
Generalne zalecenie do szycia butów na zamówienie „Normalne kopyto R długość 42/5 ale szerokości 43”.

Nic o 3636:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Jakie jest Wasze doświadczenie z loafersami od Vassa? Mam norwegery, kopyto P w rozmiarze 43. Czy dla kopyta F powinienem iść również w 43 czy 0,5 w dół?
Wyżej padały sugestie żeby dla F wybierać 0,5 do góry natomiast z uwagi na to, ze to loafersy waham się jaki rozmiar dobrać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
  • 3 weeks later...

Czy ktoś wie, jak się ma asortyment sklepu internetowego (chodzi mi o modele dostępne od ręki) do asortymentu dostępnego w Budapeszcie na Haris köz?

Czy poszukując derbów, najchętniej museum calf lub shell, ciemne kolory, 41.5 lub 42, znajdę w Budapeszcie co najmniej kilka opcji do wyboru?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
W dniu 23.11.2022 o 15:24, Kuba napisał:

Jakie jest Wasze doświadczenie z loafersami od Vassa? Mam norwegery, kopyto P w rozmiarze 43. Czy dla kopyta F powinienem iść również w 43 czy 0,5 w dół?
Wyżej padały sugestie żeby dla F wybierać 0,5 do góry natomiast z uwagi na to, ze to loafersy waham się jaki rozmiar dobrać emoji846.png

Odświeżam temat :) Macie jakieś doświadczenia? Ew. rekomendacje co do ciekawych lofersów poza Vassem, TLB, C&J i Carminą, ale na podobnym poziomie jakościowym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 5 weeks later...
  • 3 months later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.