Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. damiance Opublikowano 11 Listopada 2014 Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Zgłoś Opublikowano 11 Listopada 2014 Koleżanki i Koledzy, zapraszam do obejrzenia wywiadu z Panami Henrykiem Krupą i Karolem Rzeszutko z pracowni Krupa & Rzeszutko, której historia sięga roku 1926. Jest to wywiad wielowątkowy, pokazujący krawiectwo z dwóch różnych perspektyw międzypokoleniowych. Krupa & Rzeszutko - wywiad z mistrzami igły z Poznania Wywiad powstał na bazie pytań zaproponowanych przez członków Stowarzyszenia BwB. Szczególne podziękowania dla Kolegi eye_lipa za wsparcie przy realizacji. pozdrawiam, Damian 24 Cytuj
Bażant Opublikowano 11 Listopada 2014 Zgłoś Opublikowano 11 Listopada 2014 Świetny materiał! Dużo ciekawostek i informacji... Bardzo przyjemnie się oglądało. 1 Cytuj
Victor Opublikowano 11 Listopada 2014 Zgłoś Opublikowano 11 Listopada 2014 Bardzo dobrze wykonany materiał, oglądałem i słuchałem z wielką ciekawością ;> 1 Cytuj
Hargin Opublikowano 11 Listopada 2014 Zgłoś Opublikowano 11 Listopada 2014 Ujmujące, jak dziadek z dumą może wyrazić się o wnuku. Jeszcze nie czas, ale z góry i szczerze zazdroszczę. 1 Cytuj
Vit Opublikowano 11 Listopada 2014 Zgłoś Opublikowano 11 Listopada 2014 Szczególnie miło jest, gdy widać takie zaangażowanie w to co się robi. 1 Cytuj
Serwacy Opublikowano 11 Listopada 2014 Zgłoś Opublikowano 11 Listopada 2014 Damian, Filip, Wielkie dzięki za ten znakomity materiał. Miło się ogląda i słucha ludzi wykonujących swoją pracę z taką pasją. A słowa Pana Karola Rzeszutko o "wykonywaniu pracy ze spokojem" są w dzisiejszych czasach bezcenne. 1 Cytuj
nynu Opublikowano 12 Listopada 2014 Zgłoś Opublikowano 12 Listopada 2014 Wspaniali bohaterowie, świetny film. Podziękowania dla wszystkich zaangażowanych w jego powstanie. 1 Cytuj
eye_lip Opublikowano 12 Listopada 2014 Zgłoś Opublikowano 12 Listopada 2014 Praca z duetem K&Rz to była prawdziwa przyjemność. Czuć klimat przedwojennego ducha w pracowni, opowieści obu Panów były niezmiernie ciekawe. Przy okazji realiacji powstała mała dokumentacja fotograficzna, na początek dwa zdjęcia, resztę wrzucę jak skończymy obróbkę. 8 Cytuj
Michalina Panfil Opublikowano 12 Listopada 2014 Zgłoś Opublikowano 12 Listopada 2014 Dziękuję za ten film! Pokazuje, jak ciekawa i ponadczasowa jest ta profesja. Niezwykle motywujące do nauki. Dziękuję szczególnie za ten mały fragment pokazujący wykończenie brzegów klap. Przyda mi się przy wykończeniu mojej pierwszej miarowej męskiej kamizelki, nad którą właśnie pracuję. Korzystam głównie z literatury z 1949 roku, nadal jest zaskakująco aktualna. Zawsze, gdy idę w kierunku Starego Rynku, przechodzę obok pracowni krawieckiej i wspominam magię tego miejsca. Żaden film nie jest w stanie go dobrze oddać, ale prawie się udało! 1 Cytuj
saphir.pl Opublikowano 12 Listopada 2014 Zgłoś Opublikowano 12 Listopada 2014 Panowie! Piękna sprawa! Ogromny szacunek oczywiście dla jakże "normalnych" (w pozytywnym tego słowa znaczeniu) i otwartych Bohaterów filmu, ale i dla realizatorów. Filip, Damian ... dzięki !!! Właśnie takie miejsca i ludzi Stowarzyszenie powinno wspierać! Właśnie dla takich realizacji warto wspierać Stowarzyszenie! 1 Cytuj
Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Krupa & Rzeszutko Opublikowano 12 Listopada 2014 Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Zgłoś Opublikowano 12 Listopada 2014 Panie i Panowie, z nieprzeciętną przyjemnością, czwartego listopada 2014, gościliśmy tę pierwszej klasy, dwuosobową reprezentację Stowarzyszenia But w Butonierce - Bespoke Social Club. Całemu Stowarzyszeniu, wszystkim uczestnikom i realizatorom owego projektu, zwolennikom naszego rzemiosła oraz przede wszystkim, godnym przedstawicielom BWB BSC - profesjonalistom Damiance i Eye_lip, dziękujemy za szczere zainteresowanie i serdeczny doping! Po tych 26 minutach obejrzanego przez nas wspólnie materiału, jesteśmy uśmiechnięci, bezwzględnie gotowi i porządnie zmobilizowani do kolejnych codziennych romansów My + Krawiectwo. Dziękujemy! Pracownia Krawiectwa Miarowego Krupa i Rzeszutko ul. Łąkowa 20/4 61-879 Poznań www.kruparzeszutko.pl www.instagram.com/kruparzeszutko www.facebook.com/kruparzeszutko 1 9 Cytuj
el-biczel Opublikowano 12 Listopada 2014 Zgłoś Opublikowano 12 Listopada 2014 Czy dostępny będzie transkrypt? Cytuj
damiance Opublikowano 12 Listopada 2014 Autor Zgłoś Opublikowano 12 Listopada 2014 nie było tego w planie, ale jeżeli znajdzie się osoba gotowa zmierzyć się z tym zadaniem, to jestem na tak. Cytuj
constantin Opublikowano 15 Listopada 2014 Zgłoś Opublikowano 15 Listopada 2014 Gratuluję, film bardzo ciekawy, dobrze zmontowany. żałuje ty lko, że jeszcze na naszym kanale You Tube nie pojawił się jeszcze podobny materiał ze "starszym" stażem Członkiem Stowarzyszenia Pracownią Zaremba. 1 Cytuj
Ernestson Opublikowano 15 Listopada 2014 Zgłoś Opublikowano 15 Listopada 2014 Norbert, jeżeli tylko masz czas i chęci, możesz zająć się przygotowaniem podobnego materiału na temat Pracowni Zaremba 2 Cytuj
Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. eye_lip Opublikowano 16 Listopada 2014 Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Zgłoś Opublikowano 16 Listopada 2014 Parę zdjęć pracowni które wykonaliśmy podczas wizyty: 11 Cytuj
Hargin Opublikowano 16 Listopada 2014 Zgłoś Opublikowano 16 Listopada 2014 Ostatnie zdjęcie mogłoby ozdobić kolejne wydanie "Gentleman" Roetzela. 4 Cytuj
Krupa & Rzeszutko Opublikowano 18 Listopada 2014 Zgłoś Opublikowano 18 Listopada 2014 Na efekty Waszej wizyty i tym samym Waszej twórczości, powoli, zwyczajnie zaczyna brakować nam słów... . Pozwólcie więc, że skomentujemy to "krótkim cięciem": BRAVISSIMO, APLAUZ, OWACJE !!! Dziękujemy również wszystkim pozostałym uczestnikom dyskusji, za wszelkie opinie, uwagi i komentarze. Do zobaczenia, Krupa i Rzeszutko Cytuj
mygentlelook Opublikowano 21 Maja 2015 Zgłoś Opublikowano 21 Maja 2015 "Spokój, praca bez pośpiechu, wszystko zorganizowane i zaplanowane..." w XXI wieku wydaje się to niemożliwe... 1 Cytuj
dapperMan Opublikowano 23 Lipca 2015 Zgłoś Opublikowano 23 Lipca 2015 Bardzo interesująca produkcja, dzięki! Cytuj
Jakub Wieczorek Opublikowano 26 Lipca 2015 Zgłoś Opublikowano 26 Lipca 2015 Świetny materiał !!! Jestem ciekaw z którego roku jest pierwszy wpis, w "księdze zleceń" P.S. Pan Karol, na nagraniu ma świetną kamizelkę ! Cytuj
pablocito Opublikowano 18 Stycznia 2023 Zgłoś Opublikowano 18 Stycznia 2023 Widzę w tym spamie pozytywną stronę: przypomina stare ciekawe wątki 1 1 Cytuj
Rekomendowane odpowiedzi
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.