Jump to content

Recommended Posts

Posted

Damian, Filip,

Wielkie dzięki za ten znakomity materiał. Miło się ogląda i słucha ludzi wykonujących swoją pracę z taką pasją.

A słowa Pana Karola Rzeszutko o "wykonywaniu pracy ze spokojem" są w dzisiejszych czasach bezcenne.

  • Upvote 1
Posted

Praca z duetem K&Rz to była prawdziwa przyjemność.

 

 

Czuć klimat przedwojennego ducha w pracowni, opowieści obu Panów były niezmiernie ciekawe.

 

Przy okazji realiacji powstała mała dokumentacja fotograficzna, na początek dwa zdjęcia, resztę wrzucę jak skończymy obróbkę.

 

Pn1eNa5.jpg

 

0YYBzLW.jpg

  • Upvote 8
Posted

Dziękuję za ten film! 

Pokazuje, jak ciekawa i ponadczasowa jest ta profesja. Niezwykle motywujące do nauki. 

 

Dziękuję szczególnie za ten mały fragment pokazujący wykończenie brzegów klap. Przyda mi się przy wykończeniu mojej pierwszej miarowej męskiej kamizelki, nad którą właśnie pracuję. Korzystam głównie z literatury z 1949 roku, nadal jest zaskakująco aktualna.

 

Zawsze, gdy idę w kierunku Starego Rynku, przechodzę obok pracowni krawieckiej i wspominam magię tego miejsca. Żaden film nie jest w stanie go dobrze oddać, ale prawie się udało! 

  • Upvote 1
Posted

Panowie! Piękna sprawa!

Ogromny szacunek oczywiście dla jakże "normalnych" (w pozytywnym tego słowa znaczeniu) i otwartych Bohaterów filmu, ale i dla realizatorów. Filip, Damian ... dzięki !!!

 

Właśnie takie miejsca i ludzi Stowarzyszenie powinno wspierać! Właśnie dla takich realizacji warto wspierać Stowarzyszenie!

  • Upvote 1
Posted

Gratuluję, film bardzo ciekawy, dobrze zmontowany. żałuje ty lko, że jeszcze na naszym kanale You Tube nie pojawił się jeszcze podobny materiał ze "starszym" stażem Członkiem Stowarzyszenia Pracownią Zaremba.

  • Upvote 1
Posted

Na efekty Waszej wizyty i tym samym Waszej twórczości, powoli, zwyczajnie zaczyna brakować nam słów... .

 

Pozwólcie więc, że skomentujemy to "krótkim cięciem":

 

BRAVISSIMO, APLAUZ, OWACJE !!!

 

Dziękujemy również wszystkim pozostałym uczestnikom dyskusji, za wszelkie opinie, uwagi i komentarze.

 

Do zobaczenia,

Krupa i Rzeszutko

 

 

  • 6 months later...
  • 2 months later...
  • 7 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.